Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piosko93

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Piosko93 odpowiedział(a) na Piosko93 temat w 2.0TDI
    Ostatnio przeprowadziłem serwis wymiana oleju filtrów i płynu chłodniczego przy okazji miała zostac zmieniona uszczelka (oring) w pompie tandemowaj lecz nistety mechanicy zle mnie zrozumieli i wymienili tylko uszczelke pomiedzy pompa a głowica Po wyjaśnieniu sobie nieporozumienia ustaliliśmy ze mam zrobic krótki przebieg i sprawdzic jak wyglada ropa w baku Moge na samym poczatku stwierdzic ze to jak reaguje sprzegło podczas ruszania zmieniło sie w ciekawy sposób a mianowicie bierze znacznie delikatniej jeszcze tylko sprawdze paliwo i bede wszystko wiedział A co do zaworu EGR który dwa razy sie zawiesił to od tamtej pory jest spokój, oby tak dalej
  2. Piosko93 odpowiedział(a) na Piosko93 temat w 2.0TDI
    Co do turba to bede musiał sie udać do znachora który powie mi co ona kryje. Czy zestaw uszczelniający do pompy będzie wystarczający aby udało sie ją naprawić??? Bo uszczelniacze pompo-wtrysków były wymienione wiec to raczej można wykluczyć
  3. Piosko93 odpowiedział(a) na Piosko93 temat w 2.0TDI
    Akcja z ropą wyszła całkiem przypadkiem, ojciec puścił 5l bo brakło w ciągniku i wtedy wyszło na jaw. ropę postawiłem w słoiku i nic sie z nia nie dzieje jak była czarna lecz przezroczysta tak dalej tak jest . Najlepsze że ojciec stwierdził ze traktor stracił na mocy przez ta rope i dymił na czarno. Dodam ze pompa olejowa z racji swej wady fabrycznej została przerobiona tak aby nie doszło do obrócenia wieloklina w pompie. Dzis wiec zamówie nowy zawór i zobaczymy co sie bedzie dalej działo. Musze jeszcze sprawdzić turbo , bo wydaje mi sie ze zbyt pózno sie włacza do pracy. Czytałem ostatnio cos o kierownicach i o elektrycznym tłoczku który tam jest i może powodować ze turbo sie tak zachowuje. Czy możecie mi coś powiedziec o tym ?
  4. Piosko93 odpowiedział(a) na Piosko93 temat w Audi A4 B7
    Dziękuję za opinie po dłuższych przemyśleniach tez stwierdziłem ze oryginały beda lepsze
  5. Piosko93 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5591804469&ref=last-visited Co o tym sądzicie czy warto zainwestować w to ????
  6. Piosko93 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Dwa tygodnie temu doszło w moim Audi do awarii, wszystko wskazywało na to ze pękła głowica lecz na szczęście okazało sie że zawór EGR był tak ubrudzony że nie mógł poprawnie funkcjonować. Mechanicy wyczyścili go i wszystko wróciło do poprzedniego stanu lecz po przejechaniu 250km problem powrócił. Mechanik wyją zawór nie był on brudny lecz ewidentnie klapa od zaworu zawiesiła sie w pozycji otwartej przez co brakło mu mocy . Od tamtej pory jezdze i wszystko wydaje sie być ok lecz auto wydaje sie być słabe i bez życia ,czy może to być spowodowane tym ze zawór będąc zatkany próbował sie otwierac i zamykać na siłe co sprawiło że silniczek sie uszkodził i teraz działa on wolno i ospale przez co spaliny dostają sie do ponownego spalenia w dużych ilościach i nie wtedy kiedy jest to koniczne ???czy wymiana egr-u jest dobrym pomysłem ?? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5944594454&ref=last-visited co wy na to ???? Druga sprawa to czy podczas tej awarii mogło dojść do uszkodzenia lub zabrudzenia pompo-wtrysków ??? Dziwnie nim co jakiś czas kiwnie I ostatnia rzecz . to czy pompa wacu może być przyczyna tego ze w ropie w zbiorniku jest olej silnikowy??? ropa nie jest w normalny kolorze tylko ciemna zalatuje na czarno . Prosze o pomoc bo zaczynam sie martwić
  7. Dziekuje wam za podpowiedzi ,bede szukał innych pompek jak bede juz po wszystkim to napisze co i jak wyszło Pozdrawaim
  8. Robiąc tak jak mówisz tez nie mam pewności że po przejechaniu 1tys km nie stanie mi auto na kupionych pompkach wolałbym jednak zrobić swoje
  9. Piosko93 odpowiedział(a) na Piosko93 temat w 2.0TDI
    Dziekuje za odpowiedzi
  10. Piosko93 odpowiedział(a) na Piosko93 temat w 2.0TDI
    ostatnio zagladałem do ojca 1,9 TDI i tam tez był widoczny olej w przewodzie, wiec faktycznie cos w tym moze być ze to normalne
  11. Piosko93 odpowiedział(a) na Piosko93 temat w 2.0TDI
    od 0,5 do 0,75litra jakos tak, co 15tys kilometrów wymiana
  12. Piosko93 odpowiedział(a) na Piosko93 temat w 2.0TDI
    gdzieś widziałem post którego nie mogę teraz znaleźć i była taka sytuacja to pisali że to nie dobrze
  13. a możesz polecic jakąś pasę
  14. Piosko93 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Od jakiegoś czasu zauważyłem że w gumowej rurce od egra do interculera widac niewiwlką ilośc oleju, co może być przyczyną Audi A4 B7 2005 2.0 TDI
  15. Witam chce sobie wypolerować przednie lampy w swoim aucie i chcialbym wiedzieć co sądzicie o tym zestawie http://www.motochemia.pl/turtle-wax-headlight-restore-kit-zestaw-do-regeneracji-reflektorow-lamp-owiewek-motocyklowych-p-2182.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.