Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djjary

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. djjary opublikował(a) temat w 3.0
    Witam może posiada ktoś z was nr sond ogólnie są 4 producenci zamienników różnie podają oznaczenie mnie interesują z boscha
  2. Drgaon obserwuje zawartość djjary
  3. aha czyli tylko diody zmieniłeś na mocniejsze?
  4. skąd dorwałeś podświetlenie do klamek? chodzi mi o nowe plastiki
  5. czujnik kupisz w każdym motoryzacyjnym lub na allegro polecam orginał valeo bo taki był montowany na pierwszy montaż wymieniałem go jakiś czas temu nie polecam jakiś zamienników tanich bo mogą długo nie pochodzić koszt takiego czujnika to ok 300pln
  6. djjary odpowiedział(a) na tsluszniak temat w 3.0
    rorząd tak jak pisałem Ci wyżej masz okropnie rozjechany i nie radziłbym Ci długo na nim jeździć co do reszty to średnio to wygląda ale może to być wina felernego rozrządu
  7. djjary odpowiedział(a) na tsluszniak temat w 3.0
    Do waskivwa z Krakowa nie ma daleko a to raczej najbardziej obeznany gość w tych silnikach przynajmniej tu na forum przy moim asnie robił wszystko i jak na razie żyje dobrze
  8. djjary odpowiedział(a) na tsluszniak temat w 3.0
    przede wszystkim niech zrobi pomiary tych bloków na rozgrzanym silniku najlepiej pojeździć z 30 min. i dopiero się podłączyć i rorząd koniecznie do roboty jeśli to świerzy zakup filtry olej raczej też bym wymienił na twoim miejscu te auta są fajne do jazdy ale kosztowne wiem co pisze
  9. djjary odpowiedział(a) na tsluszniak temat w 3.0
    na 6 cylindrze masz wypadanie zapłonu albo cewka albo świeca do sprawdzenia na początek co do rozrządu to masz bardzo dużo rozjechany tolerancja jest -16 +16 a ty masz powyżej to bardzo nie dobrze silnik był zimny czy zagrzany jak sprawdzałeś? zrób jeszcze logi co do sond to auto musi być zagrzane żeby je dobrze sprawdzić ale podejrzewam ze katy masz walniete
  10. djjary odpowiedział(a) na tsluszniak temat w 3.0
    jak wpiszesz nr grupy to wyskakują ci cztery okienka z logami zrób screena wrzuc i ci napisze co i jak
  11. djjary odpowiedział(a) na tsluszniak temat w 3.0
    w tych grupach są tylko jedne logi
  12. djjary odpowiedział(a) na tsluszniak temat w 3.0
    sprawdz rozrząd grupa 93 wypadania zapłonów od grupy 14do16 noj ogólne rzeczy
  13. djjary opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam otóż dopadł mnie taki problem nie działa mi sterowanie lewego lusterka joystik działa na prawym normalnie na lewym zero reakcji dodam że mam automatycznie opuszczane lusterko lewe w dół po wbiciu wstecznego i ta funkcja też nie działa lusterko zostało w pozycji dolnej co to może być silniczek sterownik a może coś innego jak miał ktoś podobny problem to proszę o rady za nim się do tego zabiore
  14. djjary odpowiedział(a) na HelpMePlz93 temat w 3.0
    Witam kolego ja miałem nie tak dawno pęknięty blok poczytaj mój temat blok tulejowałem wszystkie 6 cylindrów na żeliwnych tulejach ori bloki w asnach są aluminiowe lubią pękać od zapchanych katów przegrzania i pałowania auta remont robiłem u waskivwa z forum jak coś polecam
  15. djjary obserwuje zawartość marcin120383
  16. marcin120383 obserwuje zawartość djjary
  17. Witam potrzebuje numeru zmieniarki jaka pasuje do rns-d dx ja mam obecnie8E0 035 111C i wyskakuje mi komunikat brak zmieniarki wieć mysle ze zepsuta chociaż przeglądając allegro zauważyłem ze zmieniarki z tym numerem były montowane w RNS-E i już sam nie wiem czy zmieniarka zła czy popsuta Wiem, że modele są: 8E0 035 111 8E0 035 111A, 8E0 035 111C, 8E0 035 111D proszę o pomoc
  18. Witam może zna ktoś odpowiedz czy różnia się zmieniarki o nr 8E0035111 C a ta o nr 8E0035111 ja ma tą z końcówką C ale mi padła i nie wiem czy ta druga podejdzie proszę o pomoc navi mam RNS-D DX

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.