Skocz do zawartości
IGNOROWANY

twardy hamulec przy gwałtownym hamowaniu


mambazdw

Rekomendowane odpowiedzi

wbjvxd7w.jpg

Witam

Wiem, że temat był już poruszany na tym forum ale potrzebuję pilnie pomocy. Otóż w moim przypadku wiadomo co jest przyczyną tej usterki, tzn. wie to mechanik, jednak nie wie jak się ta część nazywa. Proszę o pomoc w zidentyfikowaniu fachowej nazwy oraz informacji gdzie to mogę kupić( najlepiej link do jakiegoś sklepu internetowego). Fotkę podesłałem, z góry dziękuję za szybką pomoc


wbjvxd7w.jpg

Witam

Wiem, że temat był już poruszany na tym forum ale potrzebuję pilnie pomocy. Otóż w moim przypadku wiadomo co jest przyczyną tej usterki, tzn. wie to mechanik, jednak nie wie jak się ta część nazywa. Proszę o pomoc w zidentyfikowaniu fachowej nazwy oraz informacji gdzie to mogę kupić( najlepiej link do jakiegoś sklepu internetowego). Fotkę podesłałem, z góry dziękuję za szybką pomoc

Dajcie znać czy zdjęcie jest widoczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną twardego hamulca najczęściej jest pompa vacum lub serwo. Niektórzy mają jeszcze problem z łącznikiem znajdującym się w grodzi.

Wysłane z mojego SM-G901F

Edytowane przez MariuszKK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną twardego hamulca najczęściej jest pompa vacum lub serwo. Niektórzy mają jeszcze problem z łącznikiem znajdującym się w grodzi.

Wysłane z mojego SM-G901F

Hej

pompa i serwo było sprawdzane, Jest ok. Wstawiam poprawne zdjęcie, bo tamto nie otwiera się. Dajcie znać jak się nazywa fachowo ta część i gdzie to kupić, najlepiej przez neta

Fotka ;od adresem poniżej

https://zapodaj.net/79f2f0900abcc.jpg.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co zaznaczyłeś na zdjęciu to jest opaska ale ten plastik po lewej to eżektor. Sprawdź jeszcze rurki od podciśnienia te co idą od eżektora czy czasami nie są za miękkie. Jak guma jest za miękka to podczas gwałtownego naciśnięcia na hamulec podciśnienie ją zasysa i dlatego ten pedał jest twardy.

Edytowane przez slimok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie eżektor, dzięki za pomoc:)

czy numer 058133753D będzie pasował do mojego modelu audi?

Audi A4B6 130KM, 2.0, 2001 rok benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer zdaje się taki 06B133753C

Tutaj masz super temat założony przez kolegę ''kamil-vag''

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/337354-20-alt-podstawowa-diagnostyka-i-informacje/page-1

lektura obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer zdaje się taki 06B133753C

Tutaj masz super temat założony przez kolegę ''kamil-vag''

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/337354-20-alt-podstawowa-diagnostyka-i-informacje/page-1

lektura obowiązkowa.

Jesteś genialny, takiej lektury potrzebowałem :)

A ma ktoś pomysł lub jakieś dojścia, gdzie można zakupić tą część 06B133753C oprócz serwisu? Przeszukałem cały internet, obdzwoniłem sklepy i szroty, nigdzie tego nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer zdaje się taki 06B133753C

Tutaj masz super temat założony przez kolegę ''kamil-vag''

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/337354-20-alt-podstawowa-diagnostyka-i-informacje/page-1

lektura obowiązkowa.

Jesteś genialny, takiej lektury potrzebowałem :)

A ma ktoś pomysł lub jakieś dojścia, gdzie można zakupić tą część 06B133753C oprócz serwisu? Przeszukałem cały internet, obdzwoniłem sklepy i szroty, nigdzie tego nie ma :/

dlaczego nie w serwisie ? Jeśli masz problem powiedzmy z dojazdem to serwisy też wysyłają części kurierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem ale auto chce za ok. 2 miesiące sprzedać. Nie ukrywam, że w serwisie jest najdrożej, a wolałbym znaleźć jak najtaniej, najlepiej sprawną używkę. Zwłaszcza, ze to nie jedyny wydatek i inwestycja w to auto przed sprzedażą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...