-
-
Auto jadąc na lpg ubywa benzyny
Kiedyś miałem to samo że jezdziłem na gazie a PB uciekało xd działo się tylko wtedy jak miałem mniej niż pół baku, troche dziwne ale nie wnikałem. Teraz nie ważne czy mam na rezerwie,na 1 kresce wskazówka nie rusza się
-
Tylna wycieraczka nie działa
Mnie dziś także dopadła usterka nie działającej tylnej wycieraczki, przesunęła się z 4/5cm i tak została. Ale u mnie chyba coś się spaliło w silniczku bo czuć w aucie a najbardziej z tyłu że śmierdzi hehe
-
Problem z odpalaniem
Nie narzekam tylko pytam. Pompa wczoraj wyła mocno rano połowę mniej a jak wyjezdzalem do pracy prawie w ogóle jej nie słychać
-
Problem z odpalaniem
Właśnie odczytalem i mam te + jakieś tam inne
-
Problem z odpalaniem
Dlatego dopytałem czy w pompie muszę patrzeć na te dwa numery A2C53110220 8EO919051BF
-
Problem z odpalaniem
Gadalem z mechanikiem i też mówił że loteria jedna będzie buczeć inna nie, najtańszy filtron dawał radę a droższy już pompa wyje.. A2C53110220 8EO919051BF Moja pompa paliwa i czy oba numery mnie interesują? Bo ten drugi nr kilka widziałem ale z tym pierwszym nr nie mogę trafić Dzis pompe na połowę mniej słychać
-
Problem z odpalaniem
No filtron najtańszy siedział i było ok.
-
Problem z odpalaniem
Zmienilem narazie filtr na meyle bo słyszałem też że spoko a stary był firmy filtron to pompa teraz wyje przed zapłonem i po zapłonie z 5 sekund i cichnie. Chciałem wrzucić nagranie ale błąd mi wywala
-
Słaba instalacja czy gazownik?
Zrobiłem jakieś 4/5 tyś km
-
Słaba instalacja czy gazownik?
-
Problem z odpalaniem
Pewien mechanik też mi napisał że po prawej stronie z tyłu koło koła jest jakiś czujnik paliwa ale gdy się to rozebrało nie widzę tam nic takiego tylko jest filtr paliwa
-
Problem z odpalaniem
Dziś był gość z kompem na początku były błędy bo sporo auta było rozbierane ale jak udało się je odpalić po ponownym sprawdzeniu już tych błędów nie było. Pisałem że pompa była podłączana na ostro i wtedy odpalała. Dziś udało się odpalić auto za którymś tam razemrazem. Z tym już doszedłem dziś bo za którymś razem odpaliło i pompka chodziła a przy okazji rozrusznik padł ?
-
Problem z odpalaniem
395 jest okej. 614 jest gorący pompka nie podaje paliwa, nie działa. Bez mechanika się nie obejdzie
-
Problem z odpalaniem
No taaa jak mogę sprawdzić ciśnienie skoro pompka nie pracuje bo nie dostaje prądu xD ale dobra ?
-
Problem z odpalaniem
Auto nie jeździ jak napisałem to raz. A dwa mam 3 mechaników. 2 jest na urlopie a jeden ma za dużo roboty w no ze za drogo, ale hejt musi być.
Syyyyyba
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta