Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Syyyyyba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kiedyś miałem to samo że jezdziłem na gazie a PB uciekało xd działo się tylko wtedy jak miałem mniej niż pół baku, troche dziwne ale nie wnikałem. Teraz nie ważne czy mam na rezerwie,na 1 kresce wskazówka nie rusza się
  2. Mnie dziś także dopadła usterka nie działającej tylnej wycieraczki, przesunęła się z 4/5cm i tak została. Ale u mnie chyba coś się spaliło w silniczku bo czuć w aucie a najbardziej z tyłu że śmierdzi hehe
  3. Syyyyyba odpowiedział(a) na Syyyyyba temat w 1.8T
    Nie narzekam tylko pytam. Pompa wczoraj wyła mocno rano połowę mniej a jak wyjezdzalem do pracy prawie w ogóle jej nie słychać
  4. Syyyyyba odpowiedział(a) na Syyyyyba temat w 1.8T
    Właśnie odczytalem i mam te + jakieś tam inne
  5. Syyyyyba odpowiedział(a) na Syyyyyba temat w 1.8T
    Dlatego dopytałem czy w pompie muszę patrzeć na te dwa numery A2C53110220 8EO919051BF
  6. Syyyyyba odpowiedział(a) na Syyyyyba temat w 1.8T
    Gadalem z mechanikiem i też mówił że loteria jedna będzie buczeć inna nie, najtańszy filtron dawał radę a droższy już pompa wyje.. A2C53110220 8EO919051BF Moja pompa paliwa i czy oba numery mnie interesują? Bo ten drugi nr kilka widziałem ale z tym pierwszym nr nie mogę trafić Dzis pompe na połowę mniej słychać
  7. Syyyyyba odpowiedział(a) na Syyyyyba temat w 1.8T
    No filtron najtańszy siedział i było ok.
  8. Syyyyyba odpowiedział(a) na Syyyyyba temat w 1.8T
    Zmienilem narazie filtr na meyle bo słyszałem też że spoko a stary był firmy filtron to pompa teraz wyje przed zapłonem i po zapłonie z 5 sekund i cichnie. Chciałem wrzucić nagranie ale błąd mi wywala
  9. Zrobiłem jakieś 4/5 tyś km
  10. czy to normalny wygląd filtra po 2 miesiącach od serwisu gazu?
  11. Syyyyyba odpowiedział(a) na Syyyyyba temat w 1.8T
    Pewien mechanik też mi napisał że po prawej stronie z tyłu koło koła jest jakiś czujnik paliwa ale gdy się to rozebrało nie widzę tam nic takiego tylko jest filtr paliwa
  12. Syyyyyba odpowiedział(a) na Syyyyyba temat w 1.8T
    Dziś był gość z kompem na początku były błędy bo sporo auta było rozbierane ale jak udało się je odpalić po ponownym sprawdzeniu już tych błędów nie było. Pisałem że pompa była podłączana na ostro i wtedy odpalała. Dziś udało się odpalić auto za którymś tam razemrazem. Z tym już doszedłem dziś bo za którymś razem odpaliło i pompka chodziła a przy okazji rozrusznik padł ?
  13. Syyyyyba odpowiedział(a) na Syyyyyba temat w 1.8T
    395 jest okej. 614 jest gorący pompka nie podaje paliwa, nie działa. Bez mechanika się nie obejdzie
  14. Syyyyyba odpowiedział(a) na Syyyyyba temat w 1.8T
    No taaa jak mogę sprawdzić ciśnienie skoro pompka nie pracuje bo nie dostaje prądu xD ale dobra ?
  15. Syyyyyba odpowiedział(a) na Syyyyyba temat w 1.8T
    Auto nie jeździ jak napisałem to raz. A dwa mam 3 mechaników. 2 jest na urlopie a jeden ma za dużo roboty w no ze za drogo, ale hejt musi być.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.