Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

patrikoss

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mam jeszcze jedno pytanie czy ten rygiel w zmaku jak go ręcznie wcisne do środka to powinien łapać na jakiejs zapadce i zwalniać się w momencie wciśnięcia mikro styku tak by jesli tak to u mnie jak go wciskam to nie trzyma tylko wchodzi na chwile i zaraz spowrotem spada na dół dlatego klapa się nie zamyka podejrzewam tylko ciekawe czy trzeba nowy zamek czy da się jakoś to naprawić i jeszczedno czy zamek od sedana jest taki sam jak w avancie?? Jaki jest numer części zamka w avancie?? z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam
  2. U mnie jest taki problem A4 B6 Avant po naciśnięciu przycisku otwierania słychać dzwięk i prace siłownika ale klapa się nie otwiera nawet z pilota sie nie otwierała ale dzwięk było słychać po dłuszym postoju bagażnik się otwira ale moze dwa razy i znów nic swiatło bagażnika raz działa raz nie na FIS wszystko ok z kluczyka mechanicznie otwiera sie normalnie ale dzisiaj niespodzianka bagaznik się niechce zatrzasnąć tak jak by zamek nie łapał cały czas jest otwarty na FIS jest komunikat ze bagaznik otwarty moze ktoś z was zną usterke co to moze byc jak naprawic ten moj przypadek z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam
  3. Witam serdecznie mam okazje kupić tanio ładną oryginalną oslone pod silnik ale od 2.5tdi i nie wiem czy do mojego 1.9tdi bedzie ona pasować proszę o pomoc dodam ze starej oslony nie posiadam dlatego nie moge porównać Pozdrawiam
  4. Dzięki za konkretną odpowiedz czy stare czujniki na przednim pasie mogą zostać jeśli nie sa uszkodzone?
  5. Dzięki za zainteresowanie podeślę wieczorem nazwę producenta
  6. Od świeże troche temat potrzebuję zrobić dokladnie to samo co kolega wcześniej pisał może ktos pomóc. Pozdrawiam
  7. Tak chodzi mi o czujniki na pasie przednim
  8. Czy czujniki które są zamontowane na pasie przednim trzeba dawać nowe jesli te stare sa nie uszkodzone?
  9. Witam mam takie pytanko do was a mianowicie składam moje audi po kolizji i został mi montaż poduszek powietrznych oraz wymiana napinaczy pasów bezpieczeństwa pas od strony pasazera jest zablokowany, chodzi mi o kolejność montazu i kodowania czy muszę wymontowac sensor i go odblokować wtedy dopiero będę mógł montowac poduszki a na koniec skasować błędy czy trzeba to zrobić jakoś inaczej boję się zeby poduszki same nie odpaliły po montażu nie chcę popełnić błędu dlatego proszę o waszą pomoc moze ktoś przerabiał ten temat i pomoże z góry dziękuję pozdrawiam
  10. Witam jestem właśnie na etapie składania mojego audi po naprawie blacharskiej (poduszki wystrzeliły przednie) i mam takie pytanie ponieważ będe wyminiał cały kokpit montowałnowe poduszki oraz sterownik od nich i chciałem się zapytać jaka powinna być tego kolejność oraz jak to wszystko poskładać w całość żeby to jakoś zaprogramować czy wystarczy skasować błędy i bedzie wyszystko ok?? Proszę o pomoc Pozdrawiam
  11. Ja również jestem z Kalisza ale autko jeszcze puki co nie dostepne ale myślę ze to kwestia miesiąca pozdrawiam wszystkich
  12. a tak na szybko zapytam bo potrzebuje jutro zakupić a jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem do A4 B6 1.9 równiez olej mineralny do wspomagania?
  13. A mozna gdzieś znaleźć np. Na forum lub w necie poradnik krok po kroku jak wymontowac i zamontowac z powrotem soczewkę w a4 b6?
  14. Dołącze się do tematu i odgrzeje kotleta bo właśnie jestem w trakcie takiej operacji lampy mam z 2004r. Takze są one bez tej dźwigni do przedstawiania przeslony, ale do rzeczy soczewkę wyjołem blaszkę przelożylem na właściwą stronę żeby świeciła po europejsku ale teraz mam problem z włożenie m soczewki z powrotem na miejsce nie wiem czy ja trzeba wkladac cala zmontowana razem z odblysnikiem czy najpierw sama soczewke a potem zmontowywac odblysnik? Ale to bedzie raczej trudne do zrobienia bo blaszki będzie ciężko pozakladac dodam ze nie wymontowalem tego druciku ktory jest pod soczewką czy trzeba go zdemontowac zeby soczewka weszla na swoje miejsce proszę was o pomoc bo nie moge sobie sam z tym poradzic z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam
  15. Najbardziej to się boje tego że jakies kostki nie będą pasować że będzie coś nie tak z elektryką

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.