-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Super dawaj wiecej fotek Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Weekend w pracy ? Jak tak to albo sobota albo niedziela moge podjechac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Potwierdzam Fulda jest konkret i kasowo przyzwoicie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Kozak ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
No od 2017 emisja spalin wchodzi tak z ciekawosci pytam bo u ojca wyrzucilem programowo i fizycznie dpfa a jak u siebie teraz chcialem to powiedzial że nie zrobi bo w styczniu bedzie problem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
To w 2017 przejdzie przeglad oficjalnie ? [emoji12][emoji12] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
A DPFa też wyrzucałeś ? Bo już nie pamiętam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Jakbyś szukał dobrej oferty cenowej na oklejanie to dawaj znać - mam do wykorzystania pewna przysługę a sam nie mam co oklejać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Amor orginal sline (juz wypadlem z obiegu audi i nie pamiętam oznaczenia ) sprężyny z przodu zapodalem eibacha pro kit a z tyłu orginaly sline. Siadły idealnie jak na codzienne użytkowanie Jak włożyłem na tył eibacha to była trochę motorówka albo na równo. Mi zależało na lekkim klinie P.s kurcze szkoda ze nowy właściciel nie kontynuuje opisu tego audi. Naprawdę fajny egzemplarz był, jak ktoś zadba profi to wiele na wartości nie straci Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Niestety q5 nie lapie sie w moim budzecie ... Szukam cos do 45-50tys Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pojawiło się moje B7 gdzieś na forum ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktos ma jakiegos znajomka w aso jeepa lub fiata ? Potrzebuje sprawdzi VIN marki chrysler Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 Crew
Z innej beczki a niestety tylko tu zawsze w tej kwestii ktos pomogl - potrzebuje sprawdzi numer VIN marki Chrysler ... Ktos cos ?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Tak więc kolejny etap za mną - Audi odjechało wczoraj do nowego właściciela, tak jak sie spodziewałem pierwszy zainteresowany zabrał. Młody chłopak, mówił że jeśli czas pozwoli to wrzuci auto w kolejny, już nowy temat. Ja biore sie za poszukiwania nowego auta, zmieniam na całkowicie co innego - SUV lub VAN, bardziej z przymusu niz z chęci. Miło było i dzięki wszystkim za dotychczasową pomoc i wskazówki przy mojej A4 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Warszawa sie dziś ślizga ? Moze wieczorem jakis spocik na wspólne latanie ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
A dasz jakiś link ? Stopery kiedyś kupiłem ori wiec mam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk