Treść opublikowana przez grzesiek646
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Super dawaj wiecej fotek Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Weekend w pracy ? Jak tak to albo sobota albo niedziela moge podjechac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Potwierdzam Fulda jest konkret i kasowo przyzwoicie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Kozak ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
No od 2017 emisja spalin wchodzi tak z ciekawosci pytam bo u ojca wyrzucilem programowo i fizycznie dpfa a jak u siebie teraz chcialem to powiedzial że nie zrobi bo w styczniu bedzie problem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
To w 2017 przejdzie przeglad oficjalnie ? [emoji12][emoji12] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
A DPFa też wyrzucałeś ? Bo już nie pamiętam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Jakbyś szukał dobrej oferty cenowej na oklejanie to dawaj znać - mam do wykorzystania pewna przysługę a sam nie mam co oklejać Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Amor orginal sline (juz wypadlem z obiegu audi i nie pamiętam oznaczenia ) sprężyny z przodu zapodalem eibacha pro kit a z tyłu orginaly sline. Siadły idealnie jak na codzienne użytkowanie Jak włożyłem na tył eibacha to była trochę motorówka albo na równo. Mi zależało na lekkim klinie P.s kurcze szkoda ze nowy właściciel nie kontynuuje opisu tego audi. Naprawdę fajny egzemplarz był, jak ktoś zadba profi to wiele na wartości nie straci Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Niestety q5 nie lapie sie w moim budzecie ... Szukam cos do 45-50tys Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pojawiło się moje B7 gdzieś na forum ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktos ma jakiegos znajomka w aso jeepa lub fiata ? Potrzebuje sprawdzi VIN marki chrysler Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 Crew
Z innej beczki a niestety tylko tu zawsze w tej kwestii ktos pomogl - potrzebuje sprawdzi numer VIN marki Chrysler ... Ktos cos ?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Tak więc kolejny etap za mną - Audi odjechało wczoraj do nowego właściciela, tak jak sie spodziewałem pierwszy zainteresowany zabrał. Młody chłopak, mówił że jeśli czas pozwoli to wrzuci auto w kolejny, już nowy temat. Ja biore sie za poszukiwania nowego auta, zmieniam na całkowicie co innego - SUV lub VAN, bardziej z przymusu niz z chęci. Miło było i dzięki wszystkim za dotychczasową pomoc i wskazówki przy mojej A4 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Warszawa sie dziś ślizga ? Moze wieczorem jakis spocik na wspólne latanie ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
A dasz jakiś link ? Stopery kiedyś kupiłem ori wiec mam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Dzis Galeria Renova B6 niebieskie na fajnej glebie i fajne koło [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Panowie wiecie po ile są dywaniki welurowe w ASO ? Trzy dni temu spadł mi redbull na dywanik pasażera i o dziwo nie moge niczym wyprać. Plama wielkosci 5x5cm i caly czas sie trzyma a dywan zrobil sie czarny w tym miejscu (ori mam szare/grafit) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Ja jebie ... Johnystw mam wrazenie ze rozmowa jest z gowniarzem ktory nudzi sie przed laptopem. Obejrzyj kilka aut z roznych przedzialow cenowych a dopiero sie wypowiadaj bo jebiesz glupoty co post. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 Crew
Ja zawsze wymieniam co 60tys i nigdy nie mialem zlych doswiadczen Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Proponuje Ci kupic jakies auto i modzić a nie wyliczać za ile bedzie auto stało chyba ze ewidetnie szukasz "okazji" za 3dyszki miód malina to faktycznie jeszcze Ci sie zejdzie Pany tak odbiegajac od tematu - mam do sprzedania w idealnym stanie multifunkcje do kiery 3ramiennej sline. Oddam za przyzwoite pieniadze a lezy w szufladzie i sie kurzy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Zaśmiecanie tematu. Kończąc - Kupujcie to co Wam sie podoba, nawet i po 20tysi ważne żebyście byli zadowoleni [emoji123] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
To juz sam powinienes wyciagnac wnioski jakie to egzemplarze. Sprzedalem w swojej karierze juz 6 swoich aut i nigdy ogloszenie nie bylo dluzej niz 3dni. Polecam kazdem prowadzic pelna historie pojazdu a wtedy "widzialy galy co braly" i nie ma problemu zeby sprzedac takie auto a klient jezdzi zadowolony Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Druga sprawa że sami wyceniliście moje auto [emoji106][emoji123][emoji6] a sprzedam za ile sprzedam bardziej zainteresowani piszą na pw. A jak sie nie sprzeda to wcale płakał nie bede bo za***iście mi sie jezdzi. Z ciekawostek powiem ze ostatnio ogladalem a6 c6 po lifcie za 60pare tysi ... Boze jaki śmietnik, kilkadziesiat tysi roznicy a czuje sie po 2km ze siadlo sie do jakiegos padła. A chyba jednak taka kasa powinna dac wrazenia ze kupuje sie cos lepszego niz sie ma Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
A gdzieś otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie ? Bo nie widze konkretów P.S juz nie jedno b8 za 40tys ogladalem [emoji2][emoji23][emoji2][emoji23] zeby kupic w pelnym sline to graniczy z cudem zeby wogole ladny egzemplarz znalezc nie patrzac wogole na cene Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Kupuj zatem B8 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk