Treść opublikowana przez niebieski708
-
A4 B6 vs E46 2.0d 150PS
Z moich spostrzeżeń, ale z silnikami benzynowymi na plus dla Bmw to prowadzenie auta i tańsze mniej problemowe zawieszenie. Na minus faktycznie siedzenia, audio i wnętrze (jak w b6 pomalowane gumolitem).
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
To na 100% wina przelotu... Musisz teraz jechać do kogoś kto ogarnia kompa i zrobi korekty doładowania itd Nie rozumiem po co w dieslu przelot, to nie brzmi, dymi na potęgę wkur... innych użytkowników drogi...
-
Zmiana radia - czy zostawić Bose
Zmieniłem radio na markowe. Teraz mam pytanie czy zostawić starą instalację, kupić http://allegro.pl/interfejs-bose-do-audi-a4-a6-a8-tt-tyl-przod-i-sub-i5110982123.htmli zainstalować radio, czy poprowadzić nowe kable głośnikowe i podłączenie suba ? Jak z jakością tego interfejsu itp ?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Fajnie auto wyszło :-) po tablicach widzę że niedaleko mnie ;-)
-
Wahacze Master sport
Np chodzi o to, że dokręcasz na opuszczonym aucie... O to chodzi
-
Koszt wymiany rozrządu ze wszystkimi częsciami itd
Dla mnie brzydka ;-) ale to jak mówiłem kwestia gustu ;-)
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Co do awaryjności to w naszych silnikach około 300 tys km zaczyna się coś dziać (głównie rozrząd). Poza tym to praktycznie są bezawaryjne :-) dla porównania ubóstwiane 2.7T częściej stoi w warsztacie z awarią niż jezdzi ;-)
-
Koszt wymiany rozrządu ze wszystkimi częsciami itd
Mało jest b7 bo b7 ma rs4 i nikt nie chciał kupować s4b7. Po drugie postaw b6 i b7 obok... B7 wygląda jak karykatura...za długi przód itd... Miałem do wyboru s4 b6 i b7. Kupiłem b6 bo b7 wygląda ładnie tylko z przódu ;-) ale o gustach się nie dyskutuje ;-) zresztą znajomy kupił s4 b7. Jak już będę miał noge sprawną to zrobimy razem jakieś fotki dla porównania ;-)
-
Koszt wymiany rozrządu ze wszystkimi częsciami itd
Tyle że nikt nie będzie chciał zwyklej a4 nawet z wyglądem eSki ;-) V8 to V8 ;-) nie jest najmocniejsze, ale ma to coś czego żaden klekot czy inna kosiarka nie ma. To jest tak samo jak muscle car-ami ;-) nie są najszybsze i najmocniejsze ale każdy chce mieć :-)
-
[S4 BBK] S4 Avant Black 19' - wydech custom i film str 5
Raczej chodziło o porównanie do ala shadow line jak w bmw ;-) super się prezentuje :-)
-
Jakie tweety do harmana A4 B6
Sprawdź kostki niżej, te które wchodzą od góry w duży głośnik ;-) czasem wyjecie i włożenie ponowne naprawialo ;-)
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
miro_x a jakie masz radio?
-
Jakie tweety do harmana A4 B6
heheheh też się naj... z nią... mała a trzyma okrutnie... mały płaski śrubokręt miedzy obudowę i kostkę i wylazło
-
Jakie tweety do harmana A4 B6
W b6 wszędzie siedziały takie same według etki... Też myślałem nad zmianą bo przestały grać, ale kupiłem ori i tak zostawiłem...
-
Koszt wymiany rozrządu ze wszystkimi częsciami itd
Nie mówię że powtórzy b6 bo niestety nie ma na to szans, a tym bardziej brzydkie b7 (humorystyczna karykatura a6 c6). RS4 b7 w cabrio faktycznie białym krukiem będzie
-
Koszt wymiany rozrządu ze wszystkimi częsciami itd
Wiemy ale bardziej chodzi o to, że te auta się kiedyś skończą i zostaną tylko te w najlepszym stanie może to nie będzie jakiś super youngtimer, ale jednak trochę nim może być w cieniu RS4 b5. Wszystkie a4 na gnojówkę i inne 1.8t to będzie śmietnik za grosze...
-
Koszt wymiany rozrządu ze wszystkimi częsciami itd
Zadbane egzemplarze nie spadną mocno ;-) co do mocy to wystarczy uturbić V8 i jest więcej niż z V6... Wszystko kwestia kasy, a nie który motor jest lepszy ;-)
-
Pękniety Tłok
Rozkręć kolekor dolotowy (zdejmij górną część tylko) sprawdź czy klapy kolektora nie rozsypaly się i nie wpadły do cylindra - częsta awaria w 5.2 V10. W S4 też jest to możliwe. Wcześniej mogłyto być cewki, a potem z zbiegiem okoliczności kolektor...
-
A4 B6 Black Avant
Szprycha w b6 wygląda super ? mam na zimę szprychę, a na lato sportec-i. Czego używasz do lakieru?
-
Klapa bagażnika b6
Robiłem coś takiego w fordzie mondeo, wymieniona blaszka, prąd jest... silniczek kaput.
-
taki tam oswojony BRUTAL
Super autko jazdą V8 się delektuje, nie ważne że jest trochę wolniejszy od jakiejś kosiarki. Porównywałeś wolnossący silnik z doładowanymi... dokladamy do twojego turbo i wtedy można porównać Bulczas też mialem Subaru, STI po mapie spokojnie daje radę cięzkim S/RS radę.
-
Zamiennik RNS-E
Wydaje mi się, że nie warto przepłacać za led-a. Za 2000 zł można kupić naprawdę dobrą markową stację przy której pod każdym względem rns-e wypada jak chinol... Rns-e ma tylko jedną, ale wielką przewagę... Wygląd w konsoli środkowej :-)
-
Zamiennik RNS-E
Generalnie radio pod względem obsługi będzie lepsze od rns-e. Bawiłem się innym z andkiem... Niestety, materiały z jakich są wykonane są średniej jakości, do tego jakość dźwięku dochodzi, takie same radia mogą mieć różne bebechy...
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Bardziej chodziło o porównanie w tej samej cenie ;-) wiem że wyższe modele by zjadły chinola ;-) ale w tej cenie... Myślę nad czymś tańszym czyli pioneer avic-f900/910, jak wam się sprawują te radia po dłuższym użytkowaniu. Rns-e nie chce bo średnio to gra w stosunku do ceny, a kradną ostatnio...
-
Audio A4 B7 dobry zestaw zamienika
Bose chyba gra najsensowniej cena/jakość.