Treść opublikowana przez niebieski708
-
[S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.
A takie tam usprawnienia ;-) kolega RSK na innym forum pokazał jak 4.2 powinno jeździć ;-)
-
Wymiana zaworku PCV
Dwa pierwsze to egr, drugi to jakieś podcisnienie, ale sam nie patrzyłem do czego, trzeci to odpowietrzenie zbiornika paliwa. Co do tego ezektora to pomyłka ;-) przepraszam... Za szybko spojrzałem, kilka rzeczy na głowie i tak wyszło...
-
[S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.
W lato robie mały remont i lekko poprawie serię, a auto nadal będzie wolnossące i gwarantuję że nawet 350 w b5 to będzie padło ;-)
-
Pokrywy zaworów BBK
To jest tylko po to żeby dużej ilości oleju nie łapała odma... To nie ma wpływu na obroty bo i tak tam ciśnienie z silnika wpływa z oparami.
-
Wymiana zaworku PCV
- Dupowóz S4 b6
Prosiaki :-) z subaru. Sporofajnych osób tam poznałem za czasów Subaru Imprezy :-) i nadal jestem na forum ;-)- Dupowóz S4 b6
Mam same takie gdzie się zlewa z asfaltem :-P jutro jakieś zrobie :-) Panowie powoli szukam felg na lato :-) może jakieś propozycje?- Pokrywy zaworów BBK
Lester nie dawałem do piaskowania ;-) Co do blaszek to u mnie było coś jak uszczelka... Wyczysciłem i trzyma. To jest tylko po to żeby olej do odmy nie wpadł.- Wymiana zaworku PCV
Tak :-) to jest odma... Tak są dwa. Jeden obok przeustnicy, drugi za. Są odpowiedzialne za odpowietrzanie silnika z gazów i oparów. Otwierają się i zamykają odpowiednio do podcisnień w kolektorze. Uszkodzenie, powoduje falowanie obrotów, powolne ich opadanie, wibracje silnika, wycieki oleju itd.- [S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.
Ja serią b6 wyciągam okrutnie serię b5... Ostatnio miałem sprawdzenie z b5 na okolo 330KM czyli z mapa i wydechem... B6 cięższa do 160km/h półtorej długości mnie wziął i tak zostało do 190... Obstawiam że powyżej 200 już by się zmieniła przewaga... Moje auto około 200kg cięższe... Więc gdzie tu cokolwiek porównywać... A moj nadal seria...- Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Ogólnie bardzo polecany olej ;-)- [S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.
Czyli auto zdrowe i jest ok :-) Co do spalania :-) 50km miasto, 50km trasa.- S4 B6 Robic tylko głowice? Do posiadaczy motorów 4.2
Chodzi o płukankę którą wlewasz do starego oleju przed wymianą... Coś tam nafty ma... Potem po 10-15 min zlewasz z starym olejem. Może coś pomóc, jeśli pierścienie staneły... Ale nie musi...- S4 B6 Robic tylko głowice? Do posiadaczy motorów 4.2
Jedną możesz zrobić jak padnie uszczelka pod głowicą, a wiesz dokładnie na której (tańsza alternatywa). Ale tu ciśnienie sprężania może wzrosnąć. Silnik nie równo może pracować itp. Sprawdź ciśnienie sprężania po ile ma i z której części leci, dół czy góra. Może pierscienie padły i zrobienie głowicy nic nie da.- [B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Rozumiem, ale za taką cenę to naprawdę można sie spodziewać ideału ;-)- [B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Wiesz mi tam nie przeszkadza czy auto było robione czy nie. Jeśli z głową naprawione to ok. Ale wtedy i na cenie delikatnie traci... A tu ktoś kupi i pomyśli że ma idealne auto skoro taka cena... ;-) ale kolor robi robotę :-)- [S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.
Człowiek uczy się na błędach ;-) dziwne że esp nie zareagowało... Nic autu nie będzie, plus zawieszenia alu to to że sie gnie i pęka na potęgę... Dzięki czemu ważne elementy nie dostają ;-) audi to ciężkie auta i strasznie plują przodem... Chwila i naprawisz :-) powodzenia- [B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
I ma napisane że jest bezwypadkowa :-P- Zużycie elemetnów plastikowych, wytarcia a przebieg samochodu
Co do przycisków i ich wytarcia ;-) to mojej Żonie wystarczyło 5000km, kremami i paznokaciami załatwiła dobrze wyglądający klimatronik ;-)- Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Ja ten olej leje do wszystkich aut jak narazie spokój :-) auto bierze z 200ml na 1000km :-) 5w30 raczej bym nie lał ;-) bo to olej do lekkiego biegu. Łatwo można przerwać film upalając ;-)- Wymiana zaworku PCV
Jest na opaski jednorazowe ;-) zrywasz i zakładasz nowe.- S4 4.2 BBK wypadanie zapłonów 5-6-7-8 na 2 głowicy?
Temat nie aktualny, został wymieniony rozrząd.- S4 B6 Avant | 19" | H&R | MILLTEK | REVO |
Wszystko kwestia gustu ;-)- Dupowóz S4 b6
Ja swoją dokładkę zamocowałem dość głęboko ;-) dlatego nie rzuca sie tak w oczy ale różnice widać.- Dupowóz S4 b6
Naprawione samopoziomowanie xenonu i wpadła dokłatka cupry :-) Dekory oklejone ciemnym szczotkowanym aluminium :-) drweno dziwnie wyglądało. - Dupowóz S4 b6