Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

niebieski708

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez niebieski708

  1. A takie tam usprawnienia ;-) kolega RSK na innym forum pokazał jak 4.2 powinno jeździć ;-)
  2. niebieski708 odpowiedział(a) na onthefloor temat w 4.2
    Dwa pierwsze to egr, drugi to jakieś podcisnienie, ale sam nie patrzyłem do czego, trzeci to odpowietrzenie zbiornika paliwa. Co do tego ezektora to pomyłka ;-) przepraszam... Za szybko spojrzałem, kilka rzeczy na głowie i tak wyszło...
  3. W lato robie mały remont i lekko poprawie serię, a auto nadal będzie wolnossące i gwarantuję że nawet 350 w b5 to będzie padło ;-)
  4. niebieski708 odpowiedział(a) na tokmanS4 temat w 4.2
    To jest tylko po to żeby dużej ilości oleju nie łapała odma... To nie ma wpływu na obroty bo i tak tam ciśnienie z silnika wpływa z oparami.
  5. niebieski708 odpowiedział(a) na onthefloor temat w 4.2
  6. Prosiaki :-) z subaru. Sporofajnych osób tam poznałem za czasów Subaru Imprezy :-) i nadal jestem na forum ;-)
  7. Mam same takie gdzie się zlewa z asfaltem :-P jutro jakieś zrobie :-) Panowie powoli szukam felg na lato :-) może jakieś propozycje?
  8. niebieski708 odpowiedział(a) na tokmanS4 temat w 4.2
    Lester nie dawałem do piaskowania ;-) Co do blaszek to u mnie było coś jak uszczelka... Wyczysciłem i trzyma. To jest tylko po to żeby olej do odmy nie wpadł.
  9. niebieski708 odpowiedział(a) na onthefloor temat w 4.2
    Tak :-) to jest odma... Tak są dwa. Jeden obok przeustnicy, drugi za. Są odpowiedzialne za odpowietrzanie silnika z gazów i oparów. Otwierają się i zamykają odpowiednio do podcisnień w kolektorze. Uszkodzenie, powoduje falowanie obrotów, powolne ich opadanie, wibracje silnika, wycieki oleju itd.
  10. Ja serią b6 wyciągam okrutnie serię b5... Ostatnio miałem sprawdzenie z b5 na okolo 330KM czyli z mapa i wydechem... B6 cięższa do 160km/h półtorej długości mnie wziął i tak zostało do 190... Obstawiam że powyżej 200 już by się zmieniła przewaga... Moje auto około 200kg cięższe... Więc gdzie tu cokolwiek porównywać... A moj nadal seria...
  11. niebieski708 odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    Ogólnie bardzo polecany olej ;-)
  12. Czyli auto zdrowe i jest ok :-) Co do spalania :-) 50km miasto, 50km trasa.
  13. Chodzi o płukankę którą wlewasz do starego oleju przed wymianą... Coś tam nafty ma... Potem po 10-15 min zlewasz z starym olejem. Może coś pomóc, jeśli pierścienie staneły... Ale nie musi...
  14. Jedną możesz zrobić jak padnie uszczelka pod głowicą, a wiesz dokładnie na której (tańsza alternatywa). Ale tu ciśnienie sprężania może wzrosnąć. Silnik nie równo może pracować itp. Sprawdź ciśnienie sprężania po ile ma i z której części leci, dół czy góra. Może pierscienie padły i zrobienie głowicy nic nie da.
  15. Rozumiem, ale za taką cenę to naprawdę można sie spodziewać ideału ;-)
  16. Wiesz mi tam nie przeszkadza czy auto było robione czy nie. Jeśli z głową naprawione to ok. Ale wtedy i na cenie delikatnie traci... A tu ktoś kupi i pomyśli że ma idealne auto skoro taka cena... ;-) ale kolor robi robotę :-)
  17. Człowiek uczy się na błędach ;-) dziwne że esp nie zareagowało... Nic autu nie będzie, plus zawieszenia alu to to że sie gnie i pęka na potęgę... Dzięki czemu ważne elementy nie dostają ;-) audi to ciężkie auta i strasznie plują przodem... Chwila i naprawisz :-) powodzenia
  18. I ma napisane że jest bezwypadkowa :-P
  19. Co do przycisków i ich wytarcia ;-) to mojej Żonie wystarczyło 5000km, kremami i paznokaciami załatwiła dobrze wyglądający klimatronik ;-)
  20. niebieski708 odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    Ja ten olej leje do wszystkich aut jak narazie spokój :-) auto bierze z 200ml na 1000km :-) 5w30 raczej bym nie lał ;-) bo to olej do lekkiego biegu. Łatwo można przerwać film upalając ;-)
  21. niebieski708 odpowiedział(a) na onthefloor temat w 4.2
    Jest na opaski jednorazowe ;-) zrywasz i zakładasz nowe.
  22. Temat nie aktualny, został wymieniony rozrząd.
  23. Wszystko kwestia gustu ;-)
  24. Ja swoją dokładkę zamocowałem dość głęboko ;-) dlatego nie rzuca sie tak w oczy ale różnice widać.
  25. Naprawione samopoziomowanie xenonu i wpadła dokłatka cupry :-) Dekory oklejone ciemnym szczotkowanym aluminium :-) drweno dziwnie wyglądało.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.