Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

artech

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Za ile i na kiedy?
  2. Ktoś to sprzedaje takie jako gotowe do montażu?
  3. Jaki to zacisk?
  4. Masz zdjęcie jak to wygląda?
  5. Masz zdjęcie jak to wygląda?
  6. A miałem nadzieję że te czasy już minęły Ale chyba może i jedno i drugie. Zacisk z B9 wydaje się pasować do jarzma z B8 (pasowałem na takie od tarczy 300mm), na stole bo na aucie tego nie weryfikowałem jeszcze. I tak się zastanawiam czy jak wezmę jarzma od tarczy 330mm z B8 to czy na aucie spasuje się to jak należy z tymi zaciskami. Tarcze są takie same z tyłu w B8 i B9. Pozostaje kwestia odpowiedniego działania ręcznego i tu zagadka czy te silniczki są tak samo sterowane w B8 i B9.
  7. A czy może ktoś próbował wstawić na tył do A5 B8 zaciski z S4/S5 B9? Chodzi o względy wizualne, wersja czerwona z blaszko-zaślepką z logo S najlepiej by chyba pasowała wizualnie do przodu. Przód już siedzi na czerwonym zacisku Akebono z S4/S5 B9 + tarcze 350mm z A6/A7 C7. Chyba że macie jakieś inne pomysły na w miarę ładny tył, bo malowany zacisk z S4/S5 B8 mi się nie podoba.
  8. Rotiform LAS-R 20”
  9. Chwilowo takie daily [emoji51] (tylko prosze o nie banowanie mnie )
  10. Sprzedany. Pewnie smiga gdzies po stolicy i okolicy.
  11. Tak tak, sprzedane i smiga po calej PL.
  12. Wydech i jakies lekkie kolo bym do tego chetnie wstawil
  13. Gratki! Jakis plan na mody czy seria bedzie?
  14. Gratki! Jakis plan na mody czy seria bedzie?
  15. artech odpowiedział(a) na tom4275 temat w Audi Q/SQ/RS Q
    Zimowe Vredki daja rade we wszystkich zimowych warunkach...no moze poza prawdziwym offroadem [emoji6] Opony testowane w roznych autach i wszyscy ktorych znam chwala. W sniegu pelna kontrola jak na filmie [emoji3]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.