Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

niebieski708

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez niebieski708

  1. Nie chodzi mi że zawsze 225 jest gorsze ;-) ale do wagi i prowadzenia tego auta według mnie są lepsze.
  2. Według mnie 235 to minimum w eSce... Przez chwile miałem 225 i czuć było kiedy są na granicy przyczepności :-)
  3. Tak ;-) zanim ludzie się rzucą na wulkanizatora :-) jutro wymiana wahaczy przedniego zawieszenia :-) i będzie gotowy do zimowego upalnia :-D
  4. Może nie wiele, ale obuwie zimowe juz na aucie :-)
  5. A co chcesz uzyskać tym wydechem? Jeśli oddławić auto to dobry pomysł, będzie cicho, a wydech o większej pojemności ;-) kwasiak na zamówienie to raczej bezsens bo po co płacić za coś trzy razy tyle, a efekt taki sam. Chyba że idziesz w moc i każdy koń potrzebny to wydechem na zamówienie można coś jeszcze ugrać ;-)
  6. Idzie pod kolektor dolotowy. Odpowietrzenie bloku. Żeby jaą odpiąć trzeba go zwalić ;-) temat stary, ale może komuś sie przyda...
  7. Miałeś ciśnienie ;-) to co jest na tym co podałeś to jest stopień :-)
  8. Pewnie tak :-) bo na wyjętym silniku to robiłem :-D jutro sprawdzę ;-)
  9. Ciśnienie a stopień to co innego...
  10. Dev to oznacza że miałeś już zdejmowane po coś głowice ;-)
  11. Obracając wałem na sucho sprawdzisz czy coś to da czy fazator do wymiany.
  12. Przepraszam całkiem wyleciało z głowy ;-)
  13. Ja planuję wymianę pierścieni, prowadnic itd za rok ;-) do tego dojdzie porting kanałów w głowicy i kolektorach :-) i myślę, że spokojnie serię pokaże :-) jak kiedyś bedziesz miał czas to sprawdź auro na hamowani bo sam jestem ciekaw ile wymiana pierscieni daje :-)
  14. To i tak średnio, mi (pierwszy raz ustawiałem) wyszło na 1,1 (dwa fazatory u ciebie 4 dlatego cztery wartości). Na uszkodzonych fazatorach też nie mogłem na blokadach ustawić rozrządu... Jak ustawiłem to po obroceniu wałem rozrząd się przedstawiał...
  15. Bo nagrała się rozmowa z Żoną :-) Usunąłem i wstawiłem sam dźwięk ;-) ładnie ci mruczy..ja tez już zrobiłem wydech wyciąłem tylne tłumiki. wstawiony przelot rurki plus ładne duże bo fi100 końcówki z dyfuzoremefekt taki jaki chciałem pięknie brzmi i wygląda więc polecam ahha i wcale nie jest tak głośno-głośno i nie przyjemnie to brzmi honda z tłumikiem sportowym lub inne z mała pojemnością tu w środku da się jechać nawet z dziećmi To fajnie że mogłem pomóc :-)
  16. U nas jak tak byś zrobił to znaczy że są do wymiany. Jest w nich zabezpieczenie które blokuje fazator w pozycji zerowej. Skoro dwa sie nie ruszają to chyba coś z pozostałymi jest nie tak. Tak jak piszesz gdy dostają oleju napinają się i pracuje normalnie... A rozrząd jak wyszedł? Ustawienie w chyba 093 kanale?
  17. Super auto :-) praktycznie jak nowe :-) zupełnie jak moje jakieś 170 tyś km temu :-D 320 KM to bardzo dobry wynik. Zazdroszcze zakupu :-) swój chce też doprowadzić do takiego stanu ;-)
  18. Tak jak mówisz Ideał :-) super wyszła, teraz tylko dbać :-D
  19. Widzę że też wstawiłeś :-) gratki auta, mało było jego fotek, a dobrze się prezentuje :-) . Historia jak u mnie :-)
  20. niebieski708 odpowiedział(a) na Andrzej777 temat w 4.2
    Nie bardzo... Zapytaj w serwisie vw, audi tam napewno maja i za jakąś kasę udostępnią Podobno na allegro można pożyczyć.
  21. Tak jak mówisz, ja kupiłem auto z fakturami na kompletny rozrząd i kompletne sprzęgło. Co się okazało to rozrząd i sprzęgło było do wymiany... Do tego faktury na jakąś fikcyjną firmę. W auto wsadziłem 12 tyś zł. Z tych wymian mam i zdjęcia i prawdziwe faktury. Może to ktoś kiedyś doceni ;-)
  22. Dziś sprawdzałem ustawienie rozrządu na vcds (kanała chyba 093) i wyszło -1,-1... Więc nie idealnie, ale blisko zera ;-)
  23. Trochę pod maską ogarnąłem :-)
  24. Mój :-) w realu brzmi lepiej ale coś słychać :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.