Treść opublikowana przez niebieski708
-
Grzechotanie S4/B6 Film .
Obawiam się że to nie napinacz a fazator... Jedna z droższych części rozrządu. Miałem to samo u siebie, przy wymianie rozrzadu wymieniłem i fazatory.
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
Więc jednak się da jak widać ;-)
-
audi S4 bB6 przeróbka wydechu
Ja mam tylko ostatnie przelotowe i jest głośno :-P
-
Jaki reduktor do S4 4.2 V8?
Znalazłem reduktor KME R2 Twin. Polski bardzo dobry :-)
-
Dupowóz S4 b6
Auto nawoskowane i po testach :-) Zapala bez dziwnych dźwięków :-) Jedyny minus to poliuretanowe poduszki pod silnikiem... Czuć bardzo delikatne drgania na wolnych.
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
To spoko :-) będzie dobrze :-)
-
Jaki reduktor do S4 4.2 V8?
Instalacje już mam, jedynie myślę o wymianie reduktora :-) pod maską nie ma tragedii jeśli chodzi o wygląd ;-) O goldach słyszałem wiele złego... Myślałem o Prince, ale słabo on znosi zanieczyszczony gaz w Polace...
-
Jaki reduktor do S4 4.2 V8?
Jak w temacie, mam założoną instalacje Landi Renzo Omegas do 8-cylindrówek. Co ciekawe jest tylko jeden reduktor IG1... zaczął przeciekać i sam zmieniać sie na benzynę ostatnio przy mniejszej ilości gazu w butli. Dziwne jest że tylko jeden (teoretycznie wystarczy do 200KM) IG1 to obsługuje. Ale do rzeczy, chce zmienić na coś z bardziej wydajnego. Miejsca jeat mało wiec myślę o jednym reduktorze, ale moge i dwa próbować wcisnąć jeśli okaże się to zasadne. Prosiłbym o propozycje znajacych się na temacie (najlepiej poparte praktyką) :-)
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
Ja używam tego taniego i nie ma żadnego problemu :-) skoro nie widać różnicy to po co przepłacać ;-)
-
Eska :) / S4 B6 Avant
Nie miałem na myśli kogoś obrazić. Tyle że w mazowieckim ścigają za szyby i żaden atest nie pomoże (wiem z własnego doświadczenia). To miało raczej uświadomić nie obrazić ;-) Co do cen to też tak myślę jak Przemo mówi.
-
Eska :) / S4 B6 Avant
U mnie za 400 całość przyciemniają. A atest nie jest potrzebny...taka ściema żeby kasę wyłudzić. Szyb od kierowcy i pasażera nie można oklejać ciemną folią, nie ważne czy ma jakiś fikcyjny atest czy nie ;-)
-
Dupowóz S4 b6
Cieknie z uszczelnienia rdzenia, a plastiku. Do tego wymiana tarcz i ubezpieczenie ac/oc... Nawet Subaru mi tyle kasy nie wciągneło w tak krótkim czasie :-P
-
Dupowóz S4 b6
Wiem, ale czasem nie ori jest lepsza... Szukam całej aluminiowej coś ala intercooler, żeby na dłużej wytrzymała :-)
-
Dupowóz S4 b6
Też myślałem nad ori ronalami, ale Żonie się nie podobają :-P a to ona więcej nim będzie jeździła ;-) Jednak chłodnica lewa delikatnie cieknie... Kupić ori, może jakiś zamiennik, naprawić?
-
Dupowóz S4 b6
A to nie znam :-) ale się zainteresuje :-)
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
Zapitala okrutnie :-) różnica spora ;-) jedynie kilka poprawek zostalo :-) Miałem coś modzić, ale chyba zostanę przy tym co mam :-)
-
Dupowóz S4 b6
Jak zrobię podsufitkę to wrzucę, narazie tam sajgon jest :-P Co do podsufitki to były właściciel ją wyprał :-P
-
Dupowóz S4 b6
Dziś czeka mnie naprawa podsufitki...
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
Zacznij jeździć na gazie... Co ma.wyjść to i tak wyjdzie...
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Zmień tego lotosa bo uszkodzisz silnik... To nie jest olej. W dodatku bedzie go brało więcej niż jakiegoś dobrego.
-
Wypadanie zapłonów na 3,4 i 7,8 + grzechotka z okolic sprzegła rozrządu
Przy okazji dobrze jest wymienić opaski na wężach z tyłu... Lubią delikatnie popuszczać płynu :-) Co do objawów, po wymianie rozrzadu, cewek i dwumasu ustąpiły :-)
-
Dupowóz S4 b6
Na każdym wciska, ale jadąc trzecim przyspiesza jak na jedynce :-D
-
Dupowóz S4 b6
Wszytkich jest trzy ;-) ale z jakiegos powodu po przejażdżce juz nie cieknie :-D ciekło z uszczelki miedzy rdzeniem, a plastikiem. Płyn jest temperatura w normie :-) tak więc Esa już w domu :-D Z ciekawszyh wiadomości: - po miesiącu stania, zapaliła cicho :-) bez żadnych dziwnych dźwięków - na trzecim biegu zapier... okrutnie... :-D
-
Dupowóz S4 b6
Wszystko poskladane a tu jeb... Chlodnica w zderzaku zaczeła ciec...
-
Dupowóz S4 b6
Dziś wkładamy skrzynię :-) Zeszło się bo w pracy zawsze coś... Kolega podpowiedział żeby odezwać sie do byłego właściciela żeby przynajmniej część kosztów oddał bo np: sprzęgło było zrobione tak żeby tylko wyjechał...