Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !


PrzemoS4

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek podeśle tylko jedna fotkę,resztę z jakimś fajniejszym opisem postaram sie w niedługim czasie dodać...pozdrawiam

14nnzb5.jpg

Posiadaczem tego autka jestem od marca 2014 roku.

Poszukiwania upragnionego modelu trwały ponad pół roku i każdy weekend spędzałem na jeżdżenia i oglądaniu esek, które pozostawiały wiele do zyczenia,aż końcu trafiłem...po 6 godzinach oględzin decyzja zapadła.(.w przeciągu od dodania ogłoszenia po vinie doszedłem do histori serwisowej itp..) a tak jak wspomniałem oględziny i sprawdzanie trwały pół dnia...

Edytowane przez PrzemoS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy wymienić na ori, wydech spasować i będzie cacy. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kosmetyka z tymi lampami i wydechem....jak na razie zostawiam to jak jest...zeby zrobic z prawym wydechem musiałbym nachalny zdejmować, brak czasu jak na chwile obecna...

Cały wydech - miało byc....

Najważniejsze, jest to ze ostatnio kpl rozrzad robiłem, końcówka tłumika w tym momencie to na chwile obecna tylko pierdoła.

Rozrzad wymieniony został w ASO..

W niedługim czasie postaram sie dodać jesze kilka zdjeć eski wraz ze zdjęciami z robocizny przy rozrzadzie, a było co fotografować...:)

Oryg radio zastąpione z modelu b7- duzo lepiej to wyglada..

zx1zps.jpg

2jffxhk.jpg

29d95bc.jpg

Kolpaczki do felg założyłem dopiero pare dni temu, było troche zachodu zeby je zdobyć...

2duyyiq.jpg

rrp0me.jpg

txtx.jpg

txtx.jpg

6ht840.jpg

2mdgye9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna tylko szkoda że w inwalidzie... te skrzynie zabijają całkowicie frajdę z prowadzenia tego wozu... no bokiem nie pójdzie niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16860d0.jpg

bardzo ładna tylko szkoda że w inwalidzie... te skrzynie zabijają całkowicie frajdę z prowadzenia tego wozu... no bokiem nie pójdzie niestety

Haha, to było dobre, powiem ci szczerze ze szukałem tiptronicu,za względu na to ze w tygodniu robię mega duzo km busem, chciałem mieć coś na weekendowe wypady i nie sfilmować sie z lewakiem...są ostatecznie łopatki przy kierownicy,którymi tez mozna sie pobawić...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bardzo ładna tylko szkoda że w inwalidzie... te skrzynie zabijają całkowicie frajdę z prowadzenia tego wozu... no bokiem nie pójdzie niestety

Zależy kto do czego potrzebuje auta. :cool:

Ładne auto :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna tylko szkoda że w inwalidzie... te skrzynie zabijają całkowicie frajdę z prowadzenia tego wozu... no bokiem nie pójdzie niestety

Zależy kto do czego potrzebuje auta. :cool:

Ładne auto :thumbup1:

Samochod musiałem kupić bo żona będąc w ciazy stwierdziła" auto potrzebujemy bo dziecko w drodze" padło na eske i zacząłem poszukiwania, wybór był trudny ze względu kosztów utrzymania jakie generuje ten wóz..

Padło na kombi i coś o czym zawsze marzyłem- rodzinny samochod;)

Zgodzę ściennym ze manual przyniesie moze większa frajdę z jazdy.... Ale samzeczy ważne i ważniejsze, ja postawiłem na kierunek wygody, bo nie kupiłem eski zeby sie z kimś ścigać czy startować tez w jakiś zawodach...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja postawiłem na kierunek wygody, bo nie kupiłem eski zeby sie z kimś ścigać czy startować tez w jakiś zawodach...

Amen. To jak z tym tipem? 6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tip masz 6 biegowy no nie?

Tak 6 bieg.

Ale białaczkę pod uwagę fakt ze miałem ostbokazje przejechać sie najnowsza a8 4.2 diesle 350km i zrobiłem nią trasę z zor do wady i spowrotem,byłem pod wrażeniem nowej generacji skrzyni, 8 biegów..coś pięknego...szkoda ze w esce tak nie ma;( hehe

Tip masz 6 biegowy no nie?

Tak 6 bieg.Ale białaczkę pod uwagę fakt ze miałem ostbokazje przejechać sie najnowsza a8 4.2 diesle 350km i zrobiłem nią trasę z zor do wady i spowrotem,byłem pod wrażeniem nowej generacji skrzyni, 8 biegów..coś pięknego...szkoda ze w esce tak nie ma;( hehe

Sorki ale coś mi słownik nawala...trasa z zory,Warszawa miało byc napisane...

2llcdc0.jpg

fktstu.jpg

15dm7m8.jpg

ka6a8m.jpg

f399xg.jpg

Teraz kilka fotek związanych z wymiana rozrzadu....

2iidiec.jpg

2hqxdv7.jpg

2hqxdv7.jpg

208ver6.jpg

2h5v7sy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b96trm.jpg

aż sie prosi o bixy

Niestety, wykosztowalem sie na silnik, ważne ze technicznie sprawne wszystko

2lbeviq.jpg

Z racji tego ze silnik robiłem dla siebie, przy pracach związanych z rozrzadem zdecydowałem sie poprawić kompresję, szczelniść itp.

Glowice z serwisu zostały wysłane do zewnętrznej firmy w celu sprawdzenia itd, zamówione zostały nowe pierscienie, uszczelniacze zaworowe itd itd itd...silnik został rozebrany i dokładnie sprawdzony- moje widzi mi sie...podkreślam ze robiłem to dla Siebie...z racji tego , ze jak każdy użytkownik s4 dolewalem olej , chciałem co nieco poprawić, dolewki nie były duże bo wąchali sie pom 0,5 a 0,8 l na tys.km. Od całej akcji naprawczej zrobiłem jak na razie ok 2 tys km bez dolania ani kropli oleju, z czego bardzo mnie ten fakt cieszy...kilka fotek ponizej

2rfbhfl.jpg

2yyoyux.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty rodzinnego fajnego kombi....z rodzinką sie zapakujesz a jak trzeba to jest i czym pocisnąć :wink:

no to rachunek z ASO pewnie powala....ale mając ese nie można oszczędzać...

Edytowane przez habcio19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie tylko wymień lampy tylne na ori i wyrzuć tą nie ori antenę (rekina) z dachu po za tym bajka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie tylko wymień lampy tylne na ori i wyrzuć tą nie ori antenę (rekina) z dachu po za tym bajka :wink:

Kolego co do anteny to wydaje minusie ze to ori... Eska w 2006 roku zjechała do nas z USA, jak sprawdzałem na ebayu to na tamtym rynku na dachach maja takie dziwadlo..:)

258saj7.jpg zdjęcie z aukcji z USA

A tutaj , potwierdzenie ze w USA właśnie cosik takiego na dachach montują...zdjęcie nr 2 także z aukcji internetowej, tych zdjeć sie doszukałam jeszcze wcześniej nim pojechałem oglądać auto przed zakupem...musiałem wiedzieć co kupuje...15nxiki.jpg

A poniżej kolejne fotki dotyczące akcji naprawczej w ASO...miłego oglądania.

efj7fc.jpg

2ckh05.jpg

2n0izj8.jpg

2n0izj8.jpg

1zppq43.jpg

zvrn0p.jpg

2mqj2wx.jpg

2rne8fq.jpg

5oshf4.jpg

Glowice które wreszcie dojechały, zero uszkodzeń czy tez jakichkolwiek mikropekniec, wszystko dokładnie sprawdzone i zrobione

mjygxz.jpg

15n9ips.jpg

24delnd.jpg

52jbed.jpg

oa0l05.jpg

52jbed.jpg

2cqcwb8.jpg

hukjs0.jpg

http://i59.tinypic.com/2vxefrs.jpg[/img

2ns6ude.jpg

2vxefrs.jpg

Końcówka prac....

2rh46ma.jpg

Silniczek już w niuni...niebawem jeszcze coś postaram sie dodać..jeśli moge to sie podziele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdradź w przybliżeniu ile wyniósł Cię serwis silnika w ASO :)

tak poza tym to fura marzenie, świetny kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdradź w przybliżeniu ile wyniósł Cię serwis silnika w ASO :)

tak poza tym to fura marzenie, świetny kolor

Koszty..hmmmm...powiem tak, przez ładnych kilka tygodni nie rozmawiałem z żoną, a teraz jak słyszy samochod to ....); ); ); lepiej przy niej nie poruszać tego tematu haha, MARZENIA KOSZTUJĄ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...