Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !


PrzemoS4

Rekomendowane odpowiedzi

S'ka marzenie nie jednego :kox: Też bym chciał, ale jakoś nie widzę tego auta na codzienne jazdy w korkach i po bułki, ale może kiedyś jako drugie auto :D

Co do dystansów 13-15mm powinno być już ładnie, ale może lepiej odłożyć to na inne, fajniejsze felgi, jakieś 19" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S'ka marzenie nie jednego :kox: Też bym chciał, ale jakoś nie widzę tego auta na codzienne jazdy w korkach i po bułki, ale może kiedyś jako drugie auto :D

Co do dystansów 13-15mm powinno być już ładnie, ale może lepiej odłożyć to na inne, fajniejsze felgi, jakieś 19" :wink:

Ja eski używam właśnie jako 2 -ego samochodu a głownie w soboty i niedziele, wtedy upajam sie dźwiękiem v8 :)

Jeśli chodzi o 19 felgi , zastanawiałem sie kiedyś i jak na razie temat odszedł w zapomnienie po akcji z silnikiem..koszty :(

Jeśli chodzi o jazdę po samym mieście start-stop ,światła, korek itp to średnie spalanie przy w miarę normalnej jeździe jest na poziomie ok 20 l a trasa np 140 na tempomacie 13l

Ale są momenty gdzie potrafi spalić o wiele wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mi się podoba, takie drugie autko do pojeżdżenia od czasu do czasu mocniej niż zwykłym klekotem, nie patrząc na spalanie :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne wozidlo :decayed:

Tez mi sie podoba...

Dzieki

;)

I to mi się podoba, takie drugie autko do pojeżdżenia od czasu do czasu mocniej niż zwykłym klekotem, nie patrząc na spalanie :thumbup1:

Na spalanie tez w jakimś stopniu trzeba zwracać uwagę bo chwila zapomnienia i nie dość ze pkt mozna nalatać albo prawko od razu sie posypie to i w wariackich momentach bak pb 98 wystarczy na ok200km

Ale

W.R.A.Ż.E.N.I.A.

Z.

J.A.Z.D.Y.

B.E.Z.C.E.N.N.E.

:) :) :) :) :)

Panowie , czy któryś z was miał podobny objaw...

Wczoraj odpaliłem eske i w drogę 30km w jedna stronę , odpalam temp na dworze 38 stopni, jazda na tym odcinku max do 70kmh a spalanie na poziomie 20litrow, nie umiałem zejść niżej..- nie mówimy tutaj o chwilowym tylko średnim...

Wieczorem jak wracałem było już 25 stopni i spalanie średnie przy tej samej prędkości zeszło mi już do poziomu ok14l/100km( średnie) bo chwilowe wiadomo inne...

O co tutaj chodzi bo sie potrafiłem, dzis jak jechałem temperatura 37stopni na dworze i spalanie średnie na poziomie 14 l,

Jak rozumieć ten jeden wyskok 20litrow przy mega wolnej jeździe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się raz zawiesiło na 5,7. Niezależnie od tego jak jechałem ile razy go odpalałem. Cały dzień miał 5,7 aż temp spadła rano do 22C i się odblokowało :) Wcześniej była w okolicy 35C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za wolno jechałeś albo na zimnym ;-)

No zimny to był przez chwile bo przy tej temp na dworze to mu 5 min wystarczy a nawet nie i już maź polowe skali... ;)

Koledzy, za niedługo czeka mnie wymiana oleju po całej akcji naprawczej silnika w mojej esce

Na chwile obecna mam wlany org serwisowski olej longlife 5w30 ale zbliża sie jak przejechałem na nim już prawie 3tys km

Zastanawiam sie nad MOTULEM albo LIQUI MOLY HIGHTEC TECH ALE O LEPKOŚCI 5w40

Marcin z forum tzw dzik , poleca mi MOTULA x-cess a ja znów zastanawiam sie nad tym drugim...

Wcześniej jeździłem na valvoline maxlife 5w40

Jakie macie zdanie na ten temat

MOTUL niby troszkę tańszy ale to już ogólnie bez różnicy, chciałbym wlać porządny olej i cieszyć sie jazda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleje tej samej jakości :-) wlej olej którego marka tobie bardziej odpowiada ;-) ja w każdym aucie miałem LM HT 5w40 i przy takim zostane ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleje tej samej jakości :-) wlej olej którego marka tobie bardziej odpowiada ;-) ja w każdym aucie miałem LM HT 5w40 i przy takim zostane ;-)

:)

Właśnie ty to wiesz co zalać a ja mam mały dylemacik ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, mam jeszcze troszkę czasu

Moze jeszcze ktoś wyrazi swoje zdanie na ten temat...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lej LMa, nie ma co cudowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...