Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !


PrzemoS4

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zgaduje ze frajda z jazdy wynagradza wszystko nawet to spalanie hehe

Tez myślałem nad zmianą na s4 nawet widziałem obok mnie nie daleko taką żółtą sztuke na sprzedaż ale spalanie mnie na razie odstrasza 1.9 AVF przyzwyczaił mnie do czegoś innego

No ale coś za coś ;)

Jeszcze raz świetne autko

Dzieki za dobre slowo, u mnie nje wyglada to az tak zle bo w tygodniu jezdze innym samochodemna eski uzywamnw weekendy i na rodzinne wyjazdy z coreczka i zonka....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zgaduje ze frajda z jazdy wynagradza wszystko nawet to spalanie hehe

Tez myślałem nad zmianą na s4 nawet widziałem obok mnie nie daleko taką żółtą sztuke na sprzedaż ale spalanie mnie na razie odstrasza 1.9 AVF przyzwyczaił mnie do czegoś innego

No ale coś za coś ;)

Jeszcze raz świetne autko

S4 przy naszych zarobkach to mozna kupic jako niedzielny samochod [emoji14]

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zgaduje ze frajda z jazdy wynagradza wszystko nawet to spalanie hehe

Tez myślałem nad zmianą na s4 nawet widziałem obok mnie nie daleko taką żółtą sztuke na sprzedaż ale spalanie mnie na razie odstrasza 1.9 AVF przyzwyczaił mnie do czegoś innego

No ale coś za coś ;)

Jeszcze raz świetne autko

S4 przy naszych zarobkach to mozna kupic jako niedzielny samochod [emoji14]

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Przy naszych zarobkach mało kogo stać na takie auto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przy naszych zarobkach mało kogo stać na takie auto "

---

Kupić dzis samochod to nie żaden problem, ( jeszcze trzeba mieć go za co utrzymać), wybór jest taki ze głowa boli gdyby patrzeć na auto do 40tys zł. To cieżko sie zdecydować, ważne zeby kupić i nie wtopić....bo nawet za te pieniądze mozna trafić na minę...

Byles moze ostatnimi czasy w Wiśle? Wydaje mi się, że widziałem tam ten samochód ☺

A gdzie mnie dokładnie widziałeś???jestes z Wisły???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PrzemoS4 kupno zawsze wiązało się z utrzymaniem inaczej jak jeździć :P mało kto chyba kupuje auto nie patrząc na koszty utrzymania i eksploatacji zwłaszcza przy naszych zarobkach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PrzemoS4 kupno zawsze wiązało się z utrzymaniem inaczej jak jeździć :P mało kto chyba kupuje auto nie patrząc na koszty utrzymania i eksploatacji zwłaszcza przy naszych zarobkach :wink:

Zgodzę sie z tobą w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mnie dokładnie widziałeś???jestes z Wisły???

Jestem z Ustronia, przez Wisłę przejeżdżałem na rowerku i przyglądałem się furze stała chyba obok cukierni na Blejchu ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mnie dokładnie widziałeś???jestes z Wisły???

Jestem z Ustronia, przez Wisłę przejeżdżałem na rowerku i przyglądałem się furze stała chyba obok cukierni na Blejchu ☺

W sumie to miejsca nie kojarzę ale mogło tak byc bo od czasu do czasu jestem w Wiśle a wtedy puściłem sie w pierwsza poważna trasę po świeżo zrobionym zabiegu przy silniku:) hehe...

Jeśli ta cukiernia jest na jednokierunkowej , biegnącej wzdłuż rzeki to 100% ze tam stałem...( wyjeżdża sie prawie na orlena z tej dróżki)

Jeszcze jakaś stara wygrzebana fotka na drugim kpl alumków, których niestety sie musiałem pozbyć za smieszne pieniàdze...tak to jest jak człowiek w potrzebie....jeszcze przyjdzie czas na coś odpowiedniego :D

noawsl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te które masz teraz , wyglądają calkiem całkiem .. Chociaż te na drugim foto z rs b7 tez sie nadają....zastanawiam sie nad tym modelem do mnie ale na chwile obecna muszę sie odkuć po wizycie w ASO...bo letni kpl felg z oponami musiałem z tego powodu sprzedać....i zostały mi org fele....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szedlbym w kierunku felg z drugiej foty

Dzis Mortiis i Ja zgadalismy sie na pogaduchy....taki mały dwuosobowy spocik :P

Poniżej foto..

2gtc500.jpg

Hahahahaahaaaa...moje końcówki wydechu przy tych które ma Mortiis wyglądają jakbym miał pod maska 1.8t - bez urazy....

Niestety ---Darek jestes na etapie składania i kompletowania czesci i co gorsze to ze 400km do nas masz.....a szkoda bo byłyby 3 eski obok siebie...

A co gorsze , stwierdziłem ze w najbliższym czasie muszę zrobic z szybami....

Chociaż delikatnie przyciemnic....ciut ciut....

j76bh0.jpg

8wz5ex.jpg

2vd1ggk.jpg

Edytowane przez PrzemoS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda... Ale kiedyś się do was wybiorę albo na jakiś zlocie można się spotkać ;-)

Co eSek to obie wyglądają super :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda... Ale kiedyś się do was wybiorę albo na jakiś zlocie można się spotkać ;-)

Co eSek to obie wyglądają super :-)

No no... Jeszcze nam twojej obok naszych brakuje... :(

3mam cię za słowo z tymi odwiedzinami na Śląsku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek dzięki za mini spota :wink: pośmiali i pogadali o problemach posiadaczy V8 :P, Darku poskładaj ese i potem będziemy kombinować gdzie i kiedy się spotkamy, choć nie wykluczone że ja we wrześniu jak Ci mówiłem na mazurach wyląduje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić wiekszy spocik eSek w jakiś weekend bo i ja bym się swoją pochwalił :)

Edytowane przez Patryk1533
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić wiekszy spocik eSek w jakiś weekend bo i ja bym się swoją pochwalił :)

Wszystko jest do obgadania.... Jak na razie to czekamy aż Darek furę złoży do kupy a potem sie zobaczy....ciekawe kto byłby chętny...

Przemek dzięki za mini spota :wink: pośmiali i pogadali o problemach posiadaczy V8 :P, Darku poskładaj ese i potem będziemy kombinować gdzie i kiedy się spotkamy, choć nie wykluczone że ja we wrześniu jak Ci mówiłem na mazurach wyląduje :wink:

Spoko, rownież podziękował......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...