Treść opublikowana przez niebieski708
-
Wymiana rozrządu, nowe pierścienie, uszczelniacze...
To zależy jak głebokie są rysy.
-
Wymiana rozrządu, nowe pierścienie, uszczelniacze...
To zalezy jak głębokie są rysy.
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Super że wyszło co to Teraz już z górki
-
Moje Audi s4 - pobór oleju ponad normę /świsty-gwizdy
Nie pompa jest od kierowcy z tyłu :-) przez neta ciężko dac jakąś diagnozę semsowną ;-)
-
Moje Audi s4 - pobór oleju ponad normę /świsty-gwizdy
Brzmi jak pompa wspomagania trochę lub jej napęd/koła.
-
Wymiana rozrządu, nowe pierścienie, uszczelniacze...
A jakie panewki założyłeś (kolory)?
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Sporo zrobione :-)
-
Czujniki spalania Stukowego 4.2 bbk
Mogłeś źle dokrecić. Chyba 25 Nm się dokrecało. Jak za mocno to mogłeś uszkodzić...
-
Wymiana rozrządu, nowe pierścienie, uszczelniacze...
Cześci coś ponad 2 tyś zł. Chyba że staniały.
-
Wymiana zaworków oleju spod kolektora ssącego w Audi S4 B6
To masz trzy, czyli wszystkie :-) 2x 079103175C 1x 079115540A
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Co do modów to apetyt rośnie w miarę jedzenia ? kręcisz konie, a potem może się okazać że te z S4 to już dla Ciebie za mało ? powodzenia w dalszych modach :-)
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Tak pytam ;-) wydaje mi się że cena nie wiele wyższa, a podobno sporo lepiej hamuje... w lato będę się nad zmianą zastanawiał ;-)
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Nie lepiej było iść w lepsze zaciski? chyba że roznica cenowa spora była?
-
Dupowóz S4 b6
Trochę się zawiodłem :-) na 2 tyś km połknął 300ml...
-
Wymiana zaworków oleju spod kolektora ssącego w Audi S4 B6
-
Wymiana zaworków oleju spod kolektora ssącego w Audi S4 B6
Dokładnie są tam trzy zaworki ;-)
-
Dupowóz S4 b6
Już 1,5 tys km się zbliża i narazie na bagnecie ten sam poziom ? chyba coś się popsuł. Jedynie żałuję że wałka klimy nie wymieniłem bo delikatnie hałasuje, ale to już na lato :-)
-
Dupowóz S4 b6
Pierwszy tysiąc km zrobioby :-) stan oleju się nie zmienił :-) czyli narazie nic nie bierze :-)
-
Cisnienie na cylindrach i pytanko o rozrzad
Ja miałem na każdym 9.8 - 9.9. muszę dotrzeć silnik i znów pomierze.
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
Każdy ma inny gust, ale jakoś ori felgi bardziej mi się podobały... Bardziej agresywnie wyglądał. Te wyglądają jakbyś zawinął komuś z cadillaca escalade :-D Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Co ciekawe ;-) luk niektórych modeli kół dwumasowych nie produkuje, a tylko regeneruje ;-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Dupowóz S4 b6
Mimo trudności i braku czasu powoli udało się rozebrać silnik... Dzięki temu że brakowało czasu części przyszły z serwisu cześć z Polski cześć z Niemiec. Jak znajdę czas to go kiedyś wsadzę ;/
-
Wymiana RNS-E na coś innego, lepszego
Każde firmowe radio z średniej półki gra lepiej niż rns, do tego nie ma jego wad...
-
Wymiana zaworku PCV
Czujnik sprzęgła daje też taki objaw...
-
wyciek oleju z pod rozrzadu ?
Zależy skąd leci ten olej... Naprawa może kosztować od 100zł w górę.