Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jogurt998

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Temat do zamknięcia autko ogarnięte dzieki Niebieski byl za mocno dokręcony
  2. Oby nie jutro zerkne i zobaczymy dziękuję za info
  3. Witam wszystkich mam taki mały problem robiłem fazatory i inne pierdoly w s4 zwalilem czujniki spalania Stukowego żeby się dobrać do zaworów olejowych i jak już wszystko zlozyLem wywala mi błąd czujnik spalania Stukowego 3 i 4 ze sygnał jest zbyt niski. Źle je dokrecilem czy jak na złość padły obydwa
  4. Witam wszystkich mam taki mały problem robiłem fazatory i inne pierdoly w s4 zwalilem czujniki spalania Stukowego żeby się dobrać do zaworów olejowych i jak już wszystko zlozyLem wywala mi błąd czujnik spalania Stukowego 3 i 4 ze sygnał jest zbyt niski. Źle je dokrecilem czy jak na złość padły obydwa
  5. Jogurt998 odpowiedział(a) na Jogurt998 temat w 4.2
    Przyczyna bylo kolo aluminiowe no niestety moja glupota ale temat ogarniety
  6. Jogurt998 odpowiedział(a) na Jogurt998 temat w 4.2
    Panowie w IC stwierdzili w piatek ze wada fabryczna dwumasu czy cos w ta strone reklamacje uznali i dali 2 w pon. bede montowal wiec zobaczymy juz sie doczekac nie moge
  7. Jogurt998 odpowiedział(a) na Jogurt998 temat w 4.2
    no to ladnie moj dzisiaj zabrali do IC i beda rozkminiac co poszlo nie tak jak cos bede wiedzial bede pisal pozdrawiam
  8. Jogurt998 odpowiedział(a) na Jogurt998 temat w 4.2
    to niezly misz masz mam w samochodzie kurcze ale jak zlozylismy to nowe sprzeglo z tym nowym nowym kolem dwumasowym niby od b7 to wszystko dziala jak nalezy kurcze i o co kaman ?? a od czego miales docisk ??
  9. Jogurt998 odpowiedział(a) na Jogurt998 temat w 4.2
    Mati bylo wszystko brane po Twoich numerach tzn zamienniki z IC i co sie okazuje niby wszystko ladnie a tu wielka du...... nic nie pasuje bo po zamontowaniu sprzegla do dwumasu roznica miedzy starym zestawem a nowym jest okolo 7 mm i nowy zestaw pracuje caly czas i dlatego nie mam sprzegla wogole... :/ a zamowil mechanik dzis drugie o nr 415 0230 10 i kurcze niby kolnierz wiekszy od dwumasu o 4 mm ale reszta zestawu rozni sie miedzy nowym a starym o 1 mm czyli wiadomo zuzycie . a na tym niby orginalnym zamienniku roznica byla 6 mm :/ jutro wam wszystko opowiem na spocie pozdrawiam temat jeszcze nie skonczony .. swieta racja to co bylo niby jako zamiennik nie pasuje a zamowilismy od b7 i pasuje no ale zobaczymy jak go odpale i jutro czekamy na kierownika IC co on na to i zobaczymy jak sie to potoczy...... a wiesz moze jaki Ty masz nr dwumasu i sprzegla ??
  10. Jogurt998 odpowiedział(a) na Jogurt998 temat w 4.2
    tak caly zestaw jest nowy ..... ehh juz kota dostaje
  11. Jogurt998 odpowiedział(a) na Jogurt998 temat w 4.2
    teoretycznie byl dobrany po vinie byl porownany ze starym .. i wszystko to samo .... fakt nie sprawdzalem przyznaje sie czy dwumas tez musi byc lzejszy ale czy to by zrobilo az taka roznice ... hym ..... dwumas nowy z IC
  12. Jogurt998 odpowiedział(a) na Jogurt998 temat w 4.2
    poduszki sa oki bledow nie wywala i przed wymiana bylo dobrze tylko po wymianie tak sie zrobilo
  13. Jogurt998 opublikował(a) temat w 4.2
    Witam Wszystkich mam maly problem z s4. Wyciagalem silnik zeby go uszczelnic i przy okazji wymienilem dwumas i sprzeglo .. czyscilem przepustnice i kolo pasowe zostalo wymienione na aluminiowe. wszystko ladnie pieknie poskladalem odpalam i wielki ...... trzesie buda jak by sie miala rozleciec bledow w silniku brak . ma ktos jakis pomysl?
  14. kamil8385 ja mam u siebie w s4 tarcze zimmermany przód + tył i klocki ferodo powiem Ci że sie sprawdzaja jedyny minus u mnie to ze piszcza delikatnie na dohamowaniu jak jade 5 km/h
  15. Robert ale do 2.7 w Twoich rekach to musza Ci hamulce na zamowienie robic dziekuje bardzo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.