-
Czujniki spalania Stukowego 4.2 bbk
Temat do zamknięcia autko ogarnięte dzieki Niebieski byl za mocno dokręcony
-
Czujniki spalania Stukowego 4.2 bbk
Oby nie jutro zerkne i zobaczymy dziękuję za info
-
Czujniki spalania Stukowego 4.2 bbk
Witam wszystkich mam taki mały problem robiłem fazatory i inne pierdoly w s4 zwalilem czujniki spalania Stukowego żeby się dobrać do zaworów olejowych i jak już wszystko zlozyLem wywala mi błąd czujnik spalania Stukowego 3 i 4 ze sygnał jest zbyt niski. Źle je dokrecilem czy jak na złość padły obydwa
-
Czujniki spalania Stukowego 4.2 bbk
Witam wszystkich mam taki mały problem robiłem fazatory i inne pierdoly w s4 zwalilem czujniki spalania Stukowego żeby się dobrać do zaworów olejowych i jak już wszystko zlozyLem wywala mi błąd czujnik spalania Stukowego 3 i 4 ze sygnał jest zbyt niski. Źle je dokrecilem czy jak na złość padły obydwa
-
s4 4.2 trzesaca sie buda ...
Przyczyna bylo kolo aluminiowe no niestety moja glupota ale temat ogarniety
-
s4 4.2 trzesaca sie buda ...
Panowie w IC stwierdzili w piatek ze wada fabryczna dwumasu czy cos w ta strone reklamacje uznali i dali 2 w pon. bede montowal wiec zobaczymy juz sie doczekac nie moge
-
s4 4.2 trzesaca sie buda ...
no to ladnie moj dzisiaj zabrali do IC i beda rozkminiac co poszlo nie tak jak cos bede wiedzial bede pisal pozdrawiam
-
s4 4.2 trzesaca sie buda ...
to niezly misz masz mam w samochodzie kurcze ale jak zlozylismy to nowe sprzeglo z tym nowym nowym kolem dwumasowym niby od b7 to wszystko dziala jak nalezy kurcze i o co kaman ?? a od czego miales docisk ??
-
s4 4.2 trzesaca sie buda ...
Mati bylo wszystko brane po Twoich numerach tzn zamienniki z IC i co sie okazuje niby wszystko ladnie a tu wielka du...... nic nie pasuje bo po zamontowaniu sprzegla do dwumasu roznica miedzy starym zestawem a nowym jest okolo 7 mm i nowy zestaw pracuje caly czas i dlatego nie mam sprzegla wogole... :/ a zamowil mechanik dzis drugie o nr 415 0230 10 i kurcze niby kolnierz wiekszy od dwumasu o 4 mm ale reszta zestawu rozni sie miedzy nowym a starym o 1 mm czyli wiadomo zuzycie . a na tym niby orginalnym zamienniku roznica byla 6 mm :/ jutro wam wszystko opowiem na spocie pozdrawiam temat jeszcze nie skonczony .. swieta racja to co bylo niby jako zamiennik nie pasuje a zamowilismy od b7 i pasuje no ale zobaczymy jak go odpale i jutro czekamy na kierownika IC co on na to i zobaczymy jak sie to potoczy...... a wiesz moze jaki Ty masz nr dwumasu i sprzegla ??
-
s4 4.2 trzesaca sie buda ...
tak caly zestaw jest nowy ..... ehh juz kota dostaje
-
s4 4.2 trzesaca sie buda ...
teoretycznie byl dobrany po vinie byl porownany ze starym .. i wszystko to samo .... fakt nie sprawdzalem przyznaje sie czy dwumas tez musi byc lzejszy ale czy to by zrobilo az taka roznice ... hym ..... dwumas nowy z IC
-
s4 4.2 trzesaca sie buda ...
poduszki sa oki bledow nie wywala i przed wymiana bylo dobrze tylko po wymianie tak sie zrobilo
-
s4 4.2 trzesaca sie buda ...
Witam Wszystkich mam maly problem z s4. Wyciagalem silnik zeby go uszczelnic i przy okazji wymienilem dwumas i sprzeglo .. czyscilem przepustnice i kolo pasowe zostalo wymienione na aluminiowe. wszystko ladnie pieknie poskladalem odpalam i wielki ...... trzesie buda jak by sie miala rozleciec bledow w silniku brak . ma ktos jakis pomysl?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
kamil8385 ja mam u siebie w s4 tarcze zimmermany przód + tył i klocki ferodo powiem Ci że sie sprawdzaja jedyny minus u mnie to ze piszcza delikatnie na dohamowaniu jak jade 5 km/h
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Robert ale do 2.7 w Twoich rekach to musza Ci hamulce na zamowienie robic dziekuje bardzo
Jogurt998
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta