-
Pytanie o katalizator Audi a4 b7 2.0 ALT 2007 (VIN WAUZZZ8E38A050279)
Bardzo Ci dziękuje.
-
Pytanie o katalizator Audi a4 b7 2.0 ALT 2007 (VIN WAUZZZ8E38A050279)
znalazlem jeszcze taki Just a moment... WWW.CZESCIAUTO24.PL
-
Pytanie o katalizator Audi a4 b7 2.0 ALT 2007 (VIN WAUZZZ8E38A050279)
nie dam 6000 zł za katalizator do auta wartego 12000 ludzie
-
Pytanie o katalizator Audi a4 b7 2.0 ALT 2007 (VIN WAUZZZ8E38A050279)
Witam. Chciałbym się poradzić odnośnie katalizatora. Bo właśnie auto nie przeszło mi przeglądu odnośnie norm emisji spalin i muszę wymienić mój obecny JMJ1090954. Normy przekroczyłem ponad 100%, bo miało być do 20 a miałem z 45. Znalazłem takie coś na allegro: allegro.pl ALLEGRO.PL (NTY KAT-VW-006 Katalizator) według Katalizator do AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 130KM - INCAR.pl INCAR.PL Pasuje. Czy macie Państwo jakieś doświadczenie z tym katalizatorem bo przy obecnym codziennie wywala mi błąd P0402. Czy warto brać ten katalizator aby pozbyć się błędu i przejść tą kontrole w stacji diagnostycznej? Dziękuje
-
Pytanie o mądre finansowanie auta
Prywatnie:)
-
Pytanie o mądre finansowanie auta
Rozważam opcje nowego bądź używanego. Myśle nad używką od Audi prosto albo nowy wtedy wiadomo, że droższy. Pytam o sensowne metody finansowania po prostu. Jak wy byście podeszli do takiego zakupu.
-
Pytanie o mądre finansowanie auta
Już lada moment chce kupić za około 120k audi a4 b9 i teraz myślę jak to sensownie sfinansować. Czy moglibyście mi sprzedać jakieś swoje strategie tutaj. Myślę, czy warto brać nowe auto czy kilkuletnie. Myślę, czy warto wpłacić połowe kasy na start a reszte kredytować i jeśli tak to gdzie, w audi czy w banku (myślę nad modelem prosto od audi). Sprzedajcie może jakieś tipy:) Dziękuję bardzo
-
Katalizator wywala błedy ... proszę o pomoc jaki wybrać.
dasz linka do sklepu takiego?
-
Katalizator wywala błedy ... proszę o pomoc jaki wybrać.
gdzie kupie takowy? dasz linka?
-
Katalizator wywala błedy ... proszę o pomoc jaki wybrać.
Poleciłby ktoś jakiś w miare dobry katalizator do audi a4b7 2.0 benzyna ALT? Mój mechanik kupił jakiegoś szrota (JMJ 1090954) na allegro za 750 zł a mi pogonił za 1300 zł + robocizna a katalizator co chwila wywala błędy. Na początku myslelismy ze to wina LPG ale na benzynie też zaczął wywalać. Muszę reklamować i ogarnąć nowy katalizator natomiast nie wiem jaki wziąć. Pomoże ktoś?
-
Wciskam gaz a auto nie rusza, dopiero po 4-5 sekundach
Czy ktoś miał podobnie? Zgaduje, że to skrzynia biegów ale nie wiem. Dzieje się to tylko na samochodzie który dopiero co został uruchomiony. Skrzynia multitronic, Audi a4b7, 2007 rok. Dziekuje
-
Powoli muszę się chyba żegnać z moim autem i chciałem się Was doradzić.
Albo poczekam jeszcze z rok dwa i stanieje to dziadostwo i kasy już starczy. O ile ten mój przezyje:P
-
Witam, popsuł mi się schowek oraz uchwyt na trójkąt. Czy ktoś może mi pomóc znaleźć części?
Dziękuje:)
-
Powoli muszę się chyba żegnać z moim autem i chciałem się Was doradzić.
Oleju to ciut bierze obecna B7 tak co 5000km gdzieś 1 litr dolewam:) ale to od początku tak było bo to silnik ALT i on chyba tak ma. Nie wiem czy to straszna patologia, mi to w sumie nie przeszkadza.
-
-
Witam, popsuł mi się schowek oraz uchwyt na trójkąt. Czy ktoś może mi pomóc znaleźć części?
Szukam sam i nie do końca mogę znaleźć bo mam taki wariacki i nietypowy kolor. Nie wiem jak go namierzyć żeby się nie wyróżniało i w ogóle nie wiem jakie elementy kupić zwłaszcza jeśli chodzi o schowek bo z uchwytem do trójkąta w bagażniku coś tam chyba na allegro wynalazłem. Mój VIN to WAUZZZ8E38A050279
elemental1
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta