Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Witam, popsuł mi się schowek oraz uchwyt na trójkąt. Czy ktoś może mi pomóc znaleźć części?


elemental1

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam sam i nie do końca mogę znaleźć bo mam taki wariacki i nietypowy kolor. Nie wiem jak go namierzyć żeby się nie wyróżniało i w ogóle nie wiem jakie elementy kupić zwłaszcza jeśli chodzi o schowek bo z uchwytem do trójkąta w bagażniku coś tam chyba na allegro wynalazłem.

 

Mój VIN to WAUZZZ8E38A050279 

20220111_182729.jpg

20220111_182755.jpg

20220112_132229.jpg

20220112_133451.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zestawy naprawcze do zawiasów schowka. Poszukaj na forum bo jest dużo tematów  o tym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą blaszkę i mogę powiedzieć, że ten zestaw nie nadają się, ta blaszka jest zbyt cienka i odkształca się przez co schowek jest przekoszony i ciężko go zamknąć. Któryś kolega z forum to naprawia, na olx też jest jakaś oferta naprawy, 80 zł za jeden zawias plus koszty wysyłek.

Jak zrobi się cieplej to demontuję schowek, blaszka out i wysyłam do naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko przykład podałem, by zobrazować o co chodzi. Jest kilka zestawów naprawczych. Całkiem możliwe, że ten o którym piszesz, jest stabilniejszy. Nie wiem bo go nie widziałem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłownik klapki schowka też powinien chodzić lekko  bo odruchowo mocniej pociągniesz i znowu się rozlecą zawiasy.

Nie wyszło im to w B6 podobnie jak lampy i hamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą ofertę ktoś tu kiedyś polecał. Pytałem to naprawa jednej strony kosztuje 80 zł plus dwie wysyłki.

WWW.OLX.PL

Profesjonalna naprawa schowków Audi A4 model b6, b7 Seat exeo oraz TT, A3 8P, FIAT SCUDO, JUMPY, EXPERT Mam do zaoferowania usługę naprawy schowków w wersji zaawansowanej w której zostały...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić  klapę schowka dobrą używaną oczywiście w dobrym stanie . Ja tak zrobiłem i od razu wzmocniłem zestawem naprawczym, nic nie widać. Naprawiałem już poprzedni rozlazło się i poleciało na śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...