-
Audi a4 b7 3.0 tdi usunąć tłumiki koncowe czy wybebeszyć??
Jutro robiewiec wrzuce film i dam znać. Mialem a6 c6 3.0tdi alw 233 brzmial fajnie choc to inny silnik troche ale dam mialem chyba kata nie wiem
-
Audi a4 b7 3.0 tdi usunąć tłumiki koncowe czy wybebeszyć??
Hejka panowie. Mam a4 3.0 tdi auto po chipie wsadzony dp wydech kwasowka.dzwięk mnie nie zadowala bo są końcowe tlumiki a chodzi o poprawę dźwięku zbliżonego do v8. Co lepiej zrobić wyciąć i wstawic rurki czy wybebeszyć???
-
Test szczelności dolotu
Witam mam nie dobór mocy.gdzies nieszczelnosc.Czy woda i Ludwik zdaje efekt?? :-) a może ktoś z wam z moich okolic wykonana mi taki test komoresorem??robił ktoś??
-
kupno a4 bex-podniesie mocy do 260-280kucy.co zrobić?
no i własnie tu rozmowa schodzi wogóle na temat innycy silników i człowiek nic nie wie a czytać to całę to maskra dzieki za info w końcu forum nie jest po to nie??:)ja nie chce mądrości tylko konkretów na jeden post i tyle
-
kupno a4 bex-podniesie mocy do 260-280kucy.co zrobić?
nie pytam bo czytam to 20 min tyle jest wątków niby o 1.8t a pózniej rozmowa wchodzi w inne motory i nic z tego nie wiem:) podaj link jak możesz
-
kupno a4 bex-podniesie mocy do 260-280kucy.co zrobić?
witam jak w temacie chcę kupić bex 190ps samym programem wycisne około 225kucy czy sama turbina jakaś wydajna sprawi że moc będzie miała około 260 kucy??czy trzeba też ic i reszte gratów czy downpipe turbo i program i będzie?? jakie turbo polecacie by tanim kosztem z minimalnym wkładem przeróbek maximum zwiększyć moc??ceny lub linki mile widziane dziękie za wypowiedzi znalazłem coś takiego co sądzicie?? http://allegro.pl/turbina-turbo-td04-td0419t-1-8t-tuning-k64-330km-i5566742576.html http://allegro.pl/turbo-turbina-gt28-wastegate-1-8t-2-2l-400km-k64-i5841065312.html
-
S4 B6 Robic tylko głowice? Do posiadaczy motorów 4.2
a jak sprawdzić gdzie puszcza skoro świece całe z oleju są?? mówią że że pomiar kompresji może nic nie dać bo pewnie wskaże więcej nawet hmm nie wiem co robić cholewcia a panowie po ro robi się płukanie motoru naftą??? może spróbować tego skoro nie mam nic do stracenia:)
-
4.2 audi S4 pierścienie gdzie i skąd?
witam ktoś z was pewnie wymieniał pierścienie w S4 B6 gdzie można kupić lub dorobić pierścienie oprócz serwisu audi??? bierze mi olej nawet do 2 litrów na 1000 i jedna głowica licha ale nie kopci nic...
-
S4 B6 Robic tylko głowice? Do posiadaczy motorów 4.2
czytałem o tym dużo dlatego pytam bo nie którzy sugerują robić jedna głowice i tyle
-
S4 B6 Robic tylko głowice? Do posiadaczy motorów 4.2
Witam posiadam od 8 miechów s4 Wszystko chodzi super ale przy zakupie widziałem że jedna głowica będzie do roboty-okopcona bardziej jedna rura i świece brudne od oleju tylko na głowicy od strony kierowcy.di teraz tak jeżdze z tym że wymieniłem świece już poł roku temu i jak je wyjąłem dziś to wyglądają jak by miały 20 lat i są z oleju czyli gdzieś bierze olej do tego spalanie oleju oczywiście od litra do 2.5 na tysiąć I teraz pytanie czy robic samą złą głowice a tamtej nie ruszać skoro jest dobra koszt 400zł wyciągnięcie włożenie 600 naprawa głowicy plus uszczelki jakieś 400zł czy wyciągac silnik czego sie boje koszt 2500 same wyjazd silnika plus dwie głowice uszczelki pierścienie wwwoooow kupe kasy eeh no włąsnie gdzie kupic pierścienie bo w audi drogie-ktos dorabiał gdzieś i poda cene?? mam gaz i przebieg 170tyś czekam na wypowiedzi posiadaczy tych silników ahha auto nie kopci i jest po wymianie cewek
-
Wymiana zaworku PCV
Na tzw trytytke czy jakaś specjalną muszę mieć?? Dzięki zrobione.zadna filozofia zamykam Zrobione dzięki nic trudnego choć dostęp słaby
-
Wymiana zaworku PCV
Witam jutro wymieniam zaworek pcv w mojej esie.jak się go ściąga??jakieś sugestie bo nic w Google nie pisze. Dzięki z góry za pomoc
-
Audi S4 b6 wymiana zaworu pcv
Witam szukałem info ale nie ma nigdzie.Wielu z was ma trn silnik co ja czyli 4.2 344 kucy.auto bierze olej a zaworku nie wymienialem i jutro chce to zrobić. Ktoś powie jak go się wyciąga??przekreca czy jak??pozdrawiam Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
S4 B6 4.2 V8 pompa paliwa w zbiorniku is dead
kupilem pompe za200zł z a6 3.0 220kucy ciekaw jestem czy da radę...a ile towje pompa z boscha???aaa i jak poskładac cały koszt do kupy ???? ile ta pompa z boscha?? boje sie kupic uzywki bo pieron wie ile to na pułce lezy panowie założyłem pompe za 200zł jakąś włoską z audi a6 3.0 220 kucy pompa działa cicha ale jest problem z zapalaniem bo nie trzyma ciśnienia i jak auto postoi troche dłużej zapala ,,może akurat to wada tej jednej pompy nie wiem ale ogólnie działa pompa oryg.1400zł ta pompa 200zł oszczędnośc spora:)
-
S4 B6 4.2 V8 pompa paliwa w zbiorniku is dead
moja pompa padła.oryginał kosztuje ponad 1000zł ale na allegro czy w sklepach lepszych sa pompy który podejdą kształtem wymiarami np. z audi a6 3.0 220KM ale czy ciśnienie które się troszke różnis sprawi że pompa ta uciągnie 344KM??? Wkladał ktoś kiedyś taka pompe za 200zł i jeździ mu auto?? gość z allegro twierdzi że sprzedał pare tych pomp do s6 i jeźdzą bo nie było zwrotów hm...moja pompa dmucha 4.7 bar a te troszke ponad 4
onthefloor
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta