Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wydech z S4 B6 do 1.8T


hopek03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie szukałem wszędzie na forum i w necie ale nic konkretnego nie mogłem znaleźć a mianowicie interesuje mnie układ wydechowy z S4 B6 ten z klapami na końcu wydechów chce go zamontować do mojej 1.8T i zastanawiam się czy po otwarciu tych klap układ będzie głośniejszy czy nie ? , druga sprawa to jaki dźwięk z tego by był , być morze jakiś filmik ktoś ma byłby mile widziany , no i trzecia sprawa to przepływ spalin w porównaniu do serii czy ktoś próbował robić program i na jednym i na drugim przy tym samym setupie , przelot odpada ponieważ jeżdżę tym autem i do pracy i na urlop z rodzinką i na inne dłuższe wypady i szukam tak zwanego złotego środka

Edytowane przez hopek03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob po prostu wydech z nierdzewki i bedziesz mial spokoj bo ten z s4 to tez zgnije za Twojej kadencji zapewne bo nowego na pewno nie kupujesz, co do dzwieku: klapki otwarte bedzie glosniej ale sam wydech z s4 nie spowoduje dzwieku v8 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tydzien powiem ci jak to gada, bede mial okazje posluchac u mojego kolegi rezacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnicy dużej nie będzie.

Lepiej zbuduj sobie z kwasa wydech na zamówienie-efekt znacznie lepszy.

Efekt lepszy no i na długie lata. Dlatego warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzac na cene całego kwasa np 2700 u bakusia a 400 zł za wydech s4 i 700 za długie dp 3" to bym sie zastanowił zanim sie wypowiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak roman_tyk byłeś u tego kumpla jak to gada na tym wydechy z s4 , z kwasu odpada ponieważ zależy mi na tych klapach jeżdżę długie trasy z 3 razy w roku i nie chce ogłuchnąć od tego hałasu w środku a tak w okolicy otworze klapy i mruczy a na trasie zamykam i cisza wiadomo dźwięku v8 nie będzie to wiem i nie o to tu chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz uzyskać tym wydechem? Jeśli oddławić auto to dobry pomysł, będzie cicho, a wydech o większej pojemności ;-) kwasiak na zamówienie to raczej bezsens bo po co płacić za coś trzy razy tyle, a efekt taki sam. Chyba że idziesz w moc i każdy koń potrzebny to wydechem na zamówienie można coś jeszcze ugrać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bylem u kolegi, kolega niezadowolony, auto sporo buczy bez rasowego podzwieku.

dopiero jak zatkal klapy to jest tak jak seria, mod chyba nie warty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom ten wydech S4 to moj najgorszy mod, auto buczy nie ma rasowego dzwięku za nic, ale z zamknietymi klapkami jest jak seria, jesli chodzi o pojemnosc to na pewno jest wieksza 1x52mm w seri vs 2x55mm w S4 i 2x43mm w serii (za srodkowym) vs 2x47mm w S4. Czy to sie przełozyło na osiągi.. ? nie wiem bo w miedzy czasie grzebałem z softem a hamowni nie było na pewno coś tam daje bo to jednak przelot z tyłu. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Magnaflow :) odstawiłem cukierki i może odloże :D

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Też Magnaflow dobre opinie słyszałem,

Masz 2 rurki ?

Cały wydech nowy ?

Jak to u ciebie wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie tlumiki zmienione na magnaflow, jutro nagram ci dźwięk w kabinie. Dla mnie bomba, przy stalej prędkości brak różnicy pomiędzy seria, zaś po redukcji do wyprzedzania robi się ciekawie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżejki jak wyglada Twój układ wydechowy ?

po kolei co masz

fajnie by było nagrać też coś z zewnątrz

Edytowane przez Grzehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...