Treść opublikowana przez dżejki
-
ASN- jakie tlumiki?
P&P wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
W sumie ja też- srebrne b6 Cabrio wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
Android- Jak usunąć z galerii foldery pobrane z serwera Picasa
Ustawienia galerii foldery do wyświetlenia, odznacz Picassa. wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
generalny remont ASN
Na jakim paliwie robiłeś hamownie? Jak na 95 to tu masz jeden spadek, druga sprawa, kiedy świece wymieniłeś?Ja miałem wynik 197km, na 95tce i 210 na 98, po wymianie świec ~220, choć znowu uciekają, czeka mnie wymiana wałków kolektora dolotowego. Generalnie w ASN moc może uciekać w tylu miejscach że głowa mała:( wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
Niezidentyfikowane drgania Audi 3.0 ASN
Jak sprawdziles która jest krzywa? Mam to samo przy 120km/h podczas przyspieszania. Lekkie drgania, koła i opony ok. wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
Spoty wrocławskie
Ja lecę i kilku znajomych wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
Ceramizery w 4.2
Liqui moly cerratec wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
A4 Cabrio S-Line Avus Pearl Metallic: Matee: CZERWONE koła na zimę :)
Ja widziałem w ECU projekt Wrocław, mają stacjonarnie:) świetny efekt, choć nie wiem jak to się będzie komponować z czarnym dyfuzorem. wyslane przy pomocy zdartego nankanga https://drive.google.com/folderview?id=0BwoWX-MdDNWmUHBiVFdmUzV0ZmM&usp=sharing dokładkę przykręcasz jak na zamieszczonych zdjęciach poniżej, możesz również użyć czarnego sylikonu, aby nie było szpar, ja narazie tego nie robiłem, ponieważ dokładke przykręciłem do przymiarki. Najpierw ją sobie dotnij na wysokość, mówię o pionowych żebrach przy "wlocie" po środku.
-
Jakie miasto w PL do zycia
W jakiej branży pracujesz? Budowlanej?Nie, nie. To że napisałem o infrastrukturze nie oznacza że "buduje miasto". Jak to często bywa na dolnym Śląsku jestem pracownikiem magazynu w firmie produkującej dietetyczne produkty spożywcze.wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
Jaki Stożek?
Nikt raczej na forum nie stara się działać na niekorzyść swojego oczka w głowie:( spróbuj na fb wpisz audi Poland team. wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
Jaki Stożek?
Szkoda przeplywomierza, ale to twoja decyzja... wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
Ceramizery w 4.2
Powiedz mi do układu wspomagania ile wlales ceramizera? wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
Wielkie białe...na korku oleju
Walnij plukanke od liqui moly, niech auto na tym chodzi przez 15 min. Spokojnie rozpuści majonez! wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
Jakie miasto w PL do zycia
Polecam Wrocław, rozrost gospodarczy zwiazany z budową infrastruktury sprawia że praca dosłownie sama przychodzi. Tydzień temu rozeslalem cv do 5 firm, z każdej dostałem telefon na rozmowę, w każdej pozytywny wynik rekrutacji, w końcu to ja decydowalem gdzie pójdę do pracy jak i mogłem negocjować warunki zatrudnienia czy finansowe. wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
Daj znać jak supportujesz ASNa wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
A4 Cabrio S-Line Avus Pearl Metallic: Matee: CZERWONE koła na zimę :)
Przepraszam, nie był to hejt tylko osobiste spostrzezenie. Co do koloru moich kół, mialabyc oliwka, a nie złoty:P skończyło się na wyborze innego. Nissan toffie metalic hv0 wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
Spoty wrocławskie
Mnie również nie będzie. wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
A4 Cabrio S-Line Avus Pearl Metallic: Matee: CZERWONE koła na zimę :)
Czerwień i kapsle od "eSy" to gruba przesada. Pachnie mi tu odpustem. Reszta bardzo fajnie, ultery zrobią robotę! wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
Spoty wrocławskie
Robota nie zając! Najpierw trzeba ja znaleźć milego! wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
Spoty wrocławskie
Ja wyjeżdżam, do zobaczenia na miejscu wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
Spoty wrocławskie
Tak czy siak przejade zobaczę, a może kogoś spotkam wyslane przy pomocy zdartego nankanga Szczuraz, przylaczysz się? wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
Spoty wrocławskie
Dzisiaj mili czy długa? wyslane przy pomocy zdartego nankanga Tak czy inaczej bede o 17.30 pod milenijnym. wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
[A4 B6 Cabrio 1.8T BFB] Kolejny bezdasznik by MarekSWD.
Zaraz porobie zdjęcia i wyślę ci na pw wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
[A4 B6 Cabrio 1.8T BFB] Kolejny bezdasznik by MarekSWD.
Czekam na efekt po montażu! wyslane przy pomocy zdartego nankanga
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemasz:) wyslane przy pomocy zdartego nankanga