Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dżejki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dżejki

  1. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    nie ma szans:)
  2. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    ty no nie wiem powiem szczerze, wiem aby że jedna strona była poniżej wydajność progowej druga jesszcze niby spoko ale już też siee zbliżała to granicy chek engine no brzmi całkiem przyjemnie mi sie podoba coś w stylu porsche panamera myślicie że dało by sie ten dźwięk uzyskać w naszych 3 litrach? z v6 nie da się zrobić v8 Podobne doznania czuję gdy pod firmą przejeżdża maseratti quatroporte, aż włos na rękach się jeży
  3. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    poprawione, u Ciebie seria, więc dźwięk znany Czekam na efekty jak zrobisz przelot
  4. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    tu masz ostatnie nagranie, tak jak wspominałem, aparat jest zbyt czuły na wysokie tony, albo ja jestem głuchy ;p w każdym razie dźwięk jest spoko:) https://drive.google.com/open?id=0BwoWX-MdDNWmZWE5NVVsZUpBYVU https://drive.google.com/open?id=0BwoWX-MdDNWmcTQ2cXlsZkduT0k poprawione
  5. front kupiłem, bo rnsd pochodziło z a6, mogę ci numer podać do gościa który sprzedaje fronty za 100 wraz z przyciskami.
  6. Panowie, mam rns-d ze zmieniarka do a4, bądź a6 ( po zmianie frontu który również posiadam) za "pincet", chyba że odbiór osobisty to 450 wyslane przy pomocy zdartego nankanga
  7. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Racja, tnąc katy sugerowałem się opiniami osób które miały z tym problem, zastanawiam się nad wstawieniem sportowego kata na 2,5'' gdy będę robić preformence całego wydechu.
  8. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Wyciąłem kata i również nie mam problemów z checkiem, na dodatek zyskałem pewność że gdy dopadnie mnie wypadanie cewek i zaleje kata to mi nie rozsadzi bloku:)
  9. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    prosta fizyka-> woda w postaci pary wodnej dostaje się do wydechu gdzie osiada, podczas ogrzewania wydechu spalinami zostaje wypchnięta(nadmiar wody), a reszta zaczyna parować. Normalne zjawisko
  10. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Wystarczy cofnąć stronę...
  11. Hej, w związku że moje wałki się najprawdopodobniej wysypaly potrzebuje numer części aby się rozejrzeć za dostępnością części i ewentualnymi kosztami w aso. Silnik 3.0 SAN Wałki kolektora ssacego te które są połączone z gruszkami. Z góry dziękuję za pomoc:) wyslane przy pomocy zdartego nankanga
  12. Chopy! Zaginął mi telefon do kaja, ktoś pomoże? wyslane przy pomocy zdartego nankanga
  13. Jakby ktoś potrzebował zadbana ramkę do radia to mam na zbyciu takie cudo: http://olx.pl/i2/oferta/rns-d-ramka-klawisze-panel-front-CID5-IDcQflF.html wyslane przy pomocy zdartego nankanga
  14. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Katalizator masz wycięty? wyslane przy pomocy zdartego nankanga
  15. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    1x środkowy: 11385 - http://allegro.pl/tlumik-owalny-magnaflow-dual-2-25-35cm-x-pipe-i5707329214.html 2x końcowe12225- http://allegro.pl/tlumik-sportowy-magnaflow-5-8-2-25-58mm-35-i5707327129.html narazie kup sam środkowy i zobacz czy ci pasuje, jesli nie dokup końcowe.
  16. Sztywno i nisko Komfort jazdy się obniżył, lecz w zakrętach auto "wgryza" się w asfalt. W rejonie którym się przemieszczam ciężko mi ocenić jego pracę, ponieważ infrastruktura wrocławia znacznie się polepszyła i drogi mamy równe jak stół. No i znacznie większe zainteresowanie przechodniów:) Ogólnie pozytyw, tym autem i tak dużych przebiegów nie robię(od maja ok 5000 km). Docelowo auto ma stać na piedestale i umilać chwile w słoneczne dni.
  17. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    2,25''
  18. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Na allegro wyslane przy pomocy zdartego nankanga
  19. W każdej benzynę da się wyłączyć lambde,temat na forum już jest wyslane przy pomocy zdartego nankanga
  20. piękna czerwień w połączeniu z tym chromem! Piekna czerwień w połączeniu z tym chromem, choć felga strasznie oklepana siadła tu pięknie! Nie wspomnę że z przyjemnością kupię dokładkę s4 b7 która tu również pięknie wygląda.
  21. przepraszam, niedocztałem że o b5 chodzi, zwracam honor, 15stki też wejdą
  22. rozmiar od 16 do 19 cali.
  23. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    ECU project. Powinieneś mieć s1b1 s2b1 i s1b2 s2b2 wyslane przy pomocy zdartego nankanga
  24. Niestety jeszcze przez kilka najbliższych spotów nie będę obecny, wciąż godziny pokrywają mi się z innymi obowiązkami. Kolejny rodzynek z serii must have:) http://olx.pl/i2/oferta/super-volkswagen-polo-1-4-b-tuning-jedyny-taki-okazja-2001-CID5-IDcJTXJ.html# wyslane przy pomocy zdartego nankanga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.