Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dżejki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dżejki

  1. Owszem padają w skrzyniach wyeksploatowanych kupując używana czesc warto ja poddać regeneracji zanim sie zamontuje. Co do Q- jest mi zbędne, bo w górach nie mieszkam. Plan juz raczej nie aktualny, kierując sie radami innych użytkowników wybór padł na 2,7bit i Q obowiązkowe. Przesiadajac sie z aut o większych mocach czuje dyskomfort zasiadając za kółkiem obecnego auta.
  2. Gdybasz od 25 wrzesnia, zamiast podnieść auto i naprawić, a teraz piszesz ze "podobno" nie ma. Odpisze ci ostatni raz ze śruba od kasowania luzu istnieje i nie jest to mit. Po tak długiej jeździe na zbyt mocno dokreconym kasowaniu luzu i tak wiąże sie z wymiana pompy wspomagania w najlepszym przypadku, a w najgorszym pompy+przekladni.
  3. Tak, pomiedzy drążkami kierowniczymi
  4. podniosłem auto z przodu w górę i było to samo. Ja na 225 i na 205 mam to samo. Na pewno nie jest to wina krzyżaków (przynajmniej w moim przypadku) smarowałem przez 3 dni i nic, a gość od regeneracji maglownic mówił żeby sprawdzić krzyżaczki. Odpowiedz więc jest prosta, zmniejsz docisk na śrubie kasującej luz na maglownicy.
  5. dżejki odpowiedział(a) na hopek03 temat w Audi A4 B6/B7
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/319568-asn-jakie-tlumiki/page-1 A malym skrócie:)
  6. dżejki odpowiedział(a) na hopek03 temat w Audi A4 B6/B7
    Mam wszystkie tlumiki zmienione na magnaflow, jutro nagram ci dźwięk w kabinie. Dla mnie bomba, przy stalej prędkości brak różnicy pomiędzy seria, zaś po redukcji do wyprzedzania robi się ciekawie:)
  7. dżejki odpowiedział(a) na robert16zgas temat w Audi A4 B6
    jak widzisz, na zdjęciach są malowane i lakier trzyma, Tobie zapewne też będzie trzymac
  8. Witaj, z ciekawości- jaki kierunek jesli chodzi o okolice?
  9. Odpal ETKE i sprawdź
  10. Jeśli błąd się ponawia to można wywnioskować że masz uszkodzone te czujniki i od nich bym zaczął
  11. http://sprawdz.auto.pl/wp-content/uploads/2012/11/Kody-usterek-VAG.pdf 16399- czujnik pozycji walu rozrządu. Pod tym linkiem znajdziesz wszystkie kody błędów. 17927- Czujnik położenia wału korbowego CMP bank 1- uszkodzony
  12. po skalowaniu wszystkie wartości na "0" Czy aby dostać się do nawiewu muszę wyjąć radio?
  13. sprawdzcie jeszcze cisnienie na pompie, min to 6mpa
  14. Witam, mimo zrobienia nastaw klap klimatronica wciąż od strony kierowcy wieje gorące powietrze. Bez znaczenia jaka temperaturę ustawie i rodzaj nawiewu(szyba/kratki/nogi) wciąż wieje cieple powietrze z klapy na nogi od strony kierowcy, pod VAG-COMem klimatronic nie ma żadnych błędów. Gdzie szukac przyczyny?
  15. Witam i zapraszam na spoty we Wroclawiu, na pewno uzyskasz nieocenioną pomoc przy modzeniu:)
  16. Zalezy jaka szerokość opony( tak jak pisałem wyżej) profil 45 to 45% szerokosci opony. Łopatologicznie- opona 195/45 będzie nizsza niż 245/45
  17. Przy 215 na 8,5j nie ma żadnego naciągu. A profil opony to % wartość jej szerokosci.
  18. Zastanów się czego chcesz, piszesz że chcesz naciąg zrobić na feldze o szerokości 8,5J. Więc jak inaczej ma to wyglądac?
  19. Witam, może znajdzie się tutaj osoba która przerabiała temat w chryslerze, mianowicie zaraz po odpaleniu (zimny silnik) obroty falują zdaża się że zgaśnie, po przełączeniu na gaz wszystko jest ok, wymieniony już został czujnik położenia wałka rozrządu, lecz na benzynie wciąż świruje. Proszę o sugestie.
  20. 8,5j x2.54 =215,9 wiec nie będzie w ogóle naciągu przy 215stce.
  21. Mam 225 przy 9.5 cala i naciag nie jest mocny. Wiec 2 cm wezsza opona i 3cm wezsza felga nie zrobi ci dobrego efektu. Jesli waska opona to szukaj szerszej felgi.
  22. dżejki odpowiedział(a) na fitmann temat w Audi A4 B6/B7
    Ok. Jutro ogarnę.
  23. A dobry, dobry
  24. Załóż 205/40(przy 8.5j) będzie idealnie.
  25. http://tyrestretch.com/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.