Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dżejki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dżejki

  1. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    nie wydaje mi się żeby trafił się klient na stare tłumiki
  2. będę ci niezmiernie wdzięczny!
  3. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Koszty i zyski: 1. wycięcie katalizatorów -100 2. sprzedaż katalizatorów +650 3. wycięcie sond w ECU -400 4. zakup tłumików -1100 5. rzeźba+montaż -350
  4. Hej, nabyłem nowe poszycie do swojego bezdasznika, lecz nie mam pojęcia jak się zabrać za wymianę materiału, czy ktoś z was już to kiedyś robił, bądź widział jak to się robi?
  5. Czy mógłyś opisać procedurę jak rozebrac tę szufade? nie chce nic popsuć, jeśli masz już rozebrane to wystarczy kilka zdjęć podczas składania i krótki opis, będę wdzięczny
  6. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Hej, uporałem się z moim polonezem za pomocą tych klocków: środkowy: 11385 - http://allegro.pl/tlumik-owalny-magnaflow-dual-2-25-35cm-x-pipe-i5563058116.html końcowe 2x 12225 - http://allegro.pl/tlumik-sportowy-magnaflow-5-8-2-25-58mm-35-i5561293953.html całość 1100zł dzwięk o niebo lepszy
  7. Siema chłopaki! w koncu bezdasznik wyląduje na glebie(gwint w drodze), ale to nie koniec modów, felgi idą do malowania, a dzwięk silnika również się zmieni za pomocą after-cat'a od Magnaflow Jesli mi się uda to na następny spot przyjadę zmodzony. Peace!
  8. Chłopaki szukam dobrego serwisu, mianowicie chodzi mi o "uczciwego" mechanika, który nie up***doli mi smarem kierownicy ani nie porysuje lakieru, po ostatniej naprawie w "prowincjonalnym" warsztacie się tylko wk*rwiam, wymieniałem wahacze, mineły 2 miesiące i już coś dzwoni w prawym kole mimo że to lemforder, autem od tej pory zrobiłem może 2000km, to nie koniec, mimo że wymienił mi czujnik poziomu oleju to rozwalił kable które idą do czujnika. Myślicie- "eee... pier**li pewnie", dodam że to nie koniec! Panowie również zajęli się moim rozrządem i stwierdzili że trzeba wymienić uszczelniacze wałków- wymienili.... i co? i cieknie dalej;/. Mało? był to czerwiec- pomyślałem że zrobię przegląd klimy, wymiana osuszacza wymiana oleju w kompresorze nowy gaz i heja! tydzień później odczynnik gdzieś się ulotnił i klima też nie działa. CZY POZA ASO ISTNIEJĄ RZETELNE SERWISY? Czy RSSerwis ma dobrą renome? Potrzebuję mechaniora który przetrzepie mi auto z góry na dół.
  9. Hej! Gdzie we Wrocławiu badz okolicach okleję profesionalnie samochód wybrałem białą propozycję z VT. Bądź ile będzie mnie koszkować pomalowanie całej budy. Srebrny wydaje mi się być nijaki. http://www.directupload.net/file/d/4049/9nsvl987_jpg.htm [url=http://www.directupload.net'>
  10. idę sprawdzić jak to działa dzięki Niestety ta półka u mnie opada bez znaczenia w jakiej pozycji zostawię dźwignię.
  11. do czego służy zaznaczony element, z tego co przeczytałem to nie wolno zmieniać położenia dźwigni gdy dach jest otwarty, lecz za co jest odpowiedzialna ta dźwignia?
  12. Dziękuję Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a Niestety to nie przekaźnik ani bezpiecznik, dodam kolejny fakt, który zawęża "listę podejrzanych": 1. odpalam auto 2. pompa się załącza na zimnym bądź nie - w zależności jaki ma humor 3. gaszę silnik, a pompa się wyłącza i włącza na przemian aż do rozładowania aku 4. zdejmuję klemę na 1 min i zakładam- pompa się ucisza. Nikt nie jest w stanie mi pomoc? 03.07.2015 Temat zamknięty, okazało się iż faktycznie, problemem był przekaźnik który udało się odratować czyszcząc styki papierem ściernym. dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pomoc w diagnozie i naprawie!
  13. Hej! Mam problem z niedziałającym schowkiem dachu w b6 cabrio, gdy dach jest zamknięty półka powinna podjechać do góry- tymczasem tkwi nieruchomo na dole, zmniejszając pojemność bagażnika, od czego zacząć?
  14. Cześć! Czy we Wrocławiu zajmuje się ktoś produkcja wiazek elektrycznych. Mianowicie chciałbym nowe wiązki drzwi (cena w ASO 520zl/szt). W skrócie: dostarcze kostki/złącza i stara wiązkę do sklonowania. Jest jakiś magik? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  15. Witam, czy ktoś we Wrocławiu zajmuje się "robieniem" wiazek elektrycznych w detalu? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  16. Gdzie znajduje się ten przekaźnik? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  17. Cześć, od kilku dni świruje mi tzw. "Odkurzacz". Zdarza się że się nie wyłącza, chodzi aż akumulator padnie. Co robić? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  18. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Mi to robili VCDSem zgrywaja cały program i wrzucają swój z poprawkami. Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  19. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Gdyby ECU był programowanie pod nasze paliwo to tak, ale nie jest. Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  20. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Nie wiem czy musi, lecz nasza 95tka niedorownuje 95 zza naszej zachodniej granicy, przeprowadzali testy mocy na różnych paliwach i to się potwierdziło, spróbujcie jak to u was wygląda. Koszt hamowania nie jest tak duży, a wynik dość ważny Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  21. Nelson, na spocie mówiłeś coś o Twoim koledze który handluje gwintem TA technics, podasz mi do niego numer? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  22. Ja będę BTW. Ktoś jedzie krajową 35tka, abym się podpial na tylek? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  23. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    W ECU polecili abym założył świece montowane na produkcji żadnych wynalazków! Postaram się ustosunkować do zaleceń Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  24. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Cześć! Pojawiając temat, moc wróciła do normy czynności które wykonałem w kolejności chronologicznej 1. Wymiana wezykow podciśnienia 2. Wymiana wszystkich cewek zapłonowych 3 wycięcie katalizatorow 4 wyłączenie softem sond lambda. Wrzucam wykres z hamowni moc zaniżona bo samochód zalany był Pb 95 (odradzam silniki ASN nie znoszą polskiej 95tki). Aktualnie pozostało mi do wymiany kable i świece. Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  25. Nowe buty Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.