Treść opublikowana przez dżejki
-
ASN brak reakcji gruszek
Nie, nie wiem nawet jak. Zdjąć cały kolektor? Od czego zacząć? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
-
ASN brak reakcji gruszek
Hej! Jak w temacie, brak reakcji gruszek na kręcenie powyżej 4000 obrotów, cy czeka mnie wymiana kolektora ssacego? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
-
Spoty wrocławskie
8.6 po wirusie? Ile km/nm Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
-
Spoty wrocławskie
Chciałbym dotrzeć lecz kac mi na to nie pozwala. Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
-
Spoty wrocławskie
Panowie jestem chętny! Tak jak ostatnio 17.30? Czy jadąc pod milenijny was zobaczę, jadę pierwszy raz i nie wiem czy was znajdę [emoji14] Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
-
Spoty wrocławskie
Sprawdź przeplywke, dpf'a, przeczysc katy. Sprawdź parametry typu 0-100 ile s i 0-200. Pomoże to ustalić czy na pewno masz do czynienia z brakiem mocy, czy jednak przyzwyczailes się do mocy. Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
-
Spoty wrocławskie
Tak jest! Sam jestem po wymianie dwumasu, jakby Ci się ślizgal to na pewno poznasz. BTW. Jeśli będziesz potrzebować części( to niezbyt tania naprawa) pisz- mam 38% zniżki we Wrocławskim DEKO. Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
-
ASN katalizatory
Pytam bo jestem laikiem i doszły do mnie takie słuchy ze bez katalizatora dochodzi dźwięk wysypanych gwoździ do puszki, czy ty wycinales kata? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
-
ASN katalizatory
Dzięki, lecz czy bez strumienicy nie będzie smierdziec w aucie spalinami,a powyżej 4k obrotów dźwięk z wydechu nie będzie metaliczny? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
-
ASN katalizatory
Cześć! Ktoś może wycinal w swojej b6 katalizatory w tym silniku, mam pytanie odnośnie strony technicznej, ile katalizatorow jest na wydechu i jaka jest średnica montażowa abym nabył strumienice. Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
-
Spoty wrocławskie
Hej! Czy ktoś z pasjonatów z motorem ASN bedzie na niedzielnym spocie? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
-
Programista/Elektryk Wrocław
Co niezmienia faktu ze nadal potrzebuje elektryka/programisty który podejmie się założenia takiego modułu. Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
-
Programista/Elektryk Wrocław
Cześć! Szukam elektryka który zaprogramuje mi dach tak aby otwierał się z kluczyka, tak jak na filmiku poniżej Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
-
Spoty wrocławskie
A ty z Sobótki?Niedaleko, Gniechowice/Kąty Wrocławskie.
-
Spoty wrocławskie
Znana mi B6! Ona nie śmiga gdzieś w okolicy Sobótki?
-
Spoty wrocławskie
Piękne! Aż wstyd mi swoim ogryzkiem przyjeżdżać -.-'
-
Spoty wrocławskie
Czekam na zdjęcia!
-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
Panowie szybkie pytanie, do czego służą te przyciski?
-
Dolnośląskie- polecane warsztaty skrzyń automatycznych
ASB w Dlugołęce
-
Skup katalizatorów - Wrocław
Cześć! Czy katalizator musi być kompletny, czy wystarczy sam wkład?
-
Moc 2.5 tdi chip
Zdecydowanie ECU. Polecam!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć! Życzę powodzenia, na szczęście rynek ocieka liczebnoscia A4 na sprzedaż, wiec na pewno znajdziesz coś dla siebie! Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej! Od 2 tygodni jestem w posiadaniu A4 2002 rok 3.0 ASN Cabrio. Auto kupione z myślą o personalizacji, lecz zacząłem od doprowadzenia do stanu idealnego, wiec zacząłem z mechaniką: -wymiana stukajacego zawieszenia -wymiana dwumasu -wymiana przekładni -rozrząd -olej -wszystkie płyny oraz filtry -napinacz, pasek wielorowkowy -nowe opony 19" I wiele innych, liczę że nabytym doświadczeniem będę mógł pomóc jak i sam otrzymam pomoc od miłośników marki
-
Spoty wrocławskie
Hej! Jestem tu nowy, na następny spot zjawie się osobiście, aktualnie po zakupie wymieniam wszystkie płyny rozrząd itp w swoim bezdaszniku. Udanego spotu życzę!