Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dżejki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dżejki

  1. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Nie, nie wiem nawet jak. Zdjąć cały kolektor? Od czego zacząć? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  2. dżejki opublikował(a) temat w 3.0
    Hej! Jak w temacie, brak reakcji gruszek na kręcenie powyżej 4000 obrotów, cy czeka mnie wymiana kolektora ssacego? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  3. 8.6 po wirusie? Ile km/nm Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  4. Chciałbym dotrzeć lecz kac mi na to nie pozwala. Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  5. Panowie jestem chętny! Tak jak ostatnio 17.30? Czy jadąc pod milenijny was zobaczę, jadę pierwszy raz i nie wiem czy was znajdę [emoji14] Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  6. Sprawdź przeplywke, dpf'a, przeczysc katy. Sprawdź parametry typu 0-100 ile s i 0-200. Pomoże to ustalić czy na pewno masz do czynienia z brakiem mocy, czy jednak przyzwyczailes się do mocy. Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  7. Tak jest! Sam jestem po wymianie dwumasu, jakby Ci się ślizgal to na pewno poznasz. BTW. Jeśli będziesz potrzebować części( to niezbyt tania naprawa) pisz- mam 38% zniżki we Wrocławskim DEKO. Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  8. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w Audi A4 B6/B7
    Pytam bo jestem laikiem i doszły do mnie takie słuchy ze bez katalizatora dochodzi dźwięk wysypanych gwoździ do puszki, czy ty wycinales kata? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  9. dżejki odpowiedział(a) na dżejki temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki, lecz czy bez strumienicy nie będzie smierdziec w aucie spalinami,a powyżej 4k obrotów dźwięk z wydechu nie będzie metaliczny? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  10. dżejki opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Cześć! Ktoś może wycinal w swojej b6 katalizatory w tym silniku, mam pytanie odnośnie strony technicznej, ile katalizatorow jest na wydechu i jaka jest średnica montażowa abym nabył strumienice. Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  11. Hej! Czy ktoś z pasjonatów z motorem ASN bedzie na niedzielnym spocie? Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  12. Co niezmienia faktu ze nadal potrzebuje elektryka/programisty który podejmie się założenia takiego modułu. Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  13. Cześć! Szukam elektryka który zaprogramuje mi dach tak aby otwierał się z kluczyka, tak jak na filmiku poniżej Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
  14. A ty z Sobótki?Niedaleko, Gniechowice/Kąty Wrocławskie.
  15. Znana mi B6! Ona nie śmiga gdzieś w okolicy Sobótki?
  16. Piękne! Aż wstyd mi swoim ogryzkiem przyjeżdżać -.-'
  17. Czekam na zdjęcia!
  18. Panowie szybkie pytanie, do czego służą te przyciski?
  19. Cześć! Czy katalizator musi być kompletny, czy wystarczy sam wkład?
  20. dżejki odpowiedział(a) na Ksawek temat w Dolnośląskie
    Zdecydowanie ECU. Polecam!
  21. Cześć! Życzę powodzenia, na szczęście rynek ocieka liczebnoscia A4 na sprzedaż, wiec na pewno znajdziesz coś dla siebie! Pozdrawiam
  22. Hej! Od 2 tygodni jestem w posiadaniu A4 2002 rok 3.0 ASN Cabrio. Auto kupione z myślą o personalizacji, lecz zacząłem od doprowadzenia do stanu idealnego, wiec zacząłem z mechaniką: -wymiana stukajacego zawieszenia -wymiana dwumasu -wymiana przekładni -rozrząd -olej -wszystkie płyny oraz filtry -napinacz, pasek wielorowkowy -nowe opony 19" I wiele innych, liczę że nabytym doświadczeniem będę mógł pomóc jak i sam otrzymam pomoc od miłośników marki
  23. Hej! Jestem tu nowy, na następny spot zjawie się osobiście, aktualnie po zakupie wymieniam wszystkie płyny rozrząd itp w swoim bezdaszniku. Udanego spotu życzę!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.