Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dżejki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dżejki

  1. Witam, zastanawiam się nad przyczyną problemów ze wspomaganiem, mianowicie na obrotach jałowych wspomaganie nie działa, bądź działa bardzo słabo, wystarczy że dodam gazu powyżej 1000 obrotów i wszystko smiga jak "ta lala". Dodam że pompa nie wykazuje oznak zużycia(nie buczy, huczy skwierczy, krzyczy, spiewa, dzwoni). Proszę o ewentualne sugestię od czego mogę zacząć diagnoze za pomocą narzędzi dostępnych w gospodarstwie domowym, a nie w warsztacie. Podobno istnieje jakiś zawór regulujący wspomaganie, niestety nie znalazłem na forum żadnego tematu z tym związanego. Panowie- liczę na was
  2. Witam i zapraszam do działu spoty/ zloty Wrocław:)
  3. Witam i zapraszam do działu spoty/ zloty Wrocław:)
  4. Witam i zapraszam do działu zloty/ spoty Wrocław
  5. na mnie możesz liczyć Takie inicjatywy cieszą się dużym uznaniem:) Jeśli chciałbyś jechać cabrioletem,to mogę Ci użyczyć auta na tak specialną okazję
  6. tak jest, ważne by pamiętał aby wyłączyć również grzałki sondy. Jestem po takim zabiegu i auto śmiga jak ta lala
  7. WDA(motip) na Borowskiej. http://www.wda.com.pl/sklep
  8. Czy mógłbyś mi przybliżyć te metodę? Jak to zrobic?
  9. dżejki odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4 B6
    czyli nie masz żadnych tłumików, same końcówki?
  10. dżejki odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4 B6
    Mógłbyś nagrać jak chodź zagrzany silnik na przelocie i wrzucić na youtube? Jestem ciekawy jak to hula na seryjnym tlumiku
  11. dżejki odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4 B6
    nie wzrasta, za to jeśli katy wycięte masz pewność że silnika Ci nie rozwali zatkana puszka
  12. dżejki odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4 B6
    Nie chce Cie rozczarować, ale moc nie ulegnie zmianie. Jedynie moment zaczyna sie niżej. Pamiętaj ze jadac na hamownie musisz mieć zalane auto jakimś Premium 98 bo na 95tce pokaze ci okolo 198-203KM.
  13. Cześć, Czy mogę w jakiś sposób obniżyć jeszcze samochód bez inwestowania w gwintowane zawieszenie? taką mam wlepe: https://drive.google.com/file/d/0BwoWX-MdDNWmVnBOZ2g4REtBS3c/view?usp=sharing a tak stoi samochód: https://drive.google.com/file/d/0BwoWX-MdDNWmNXRCeXRNaUVOMVE/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/0BwoWX-MdDNWma0hUYXd1cFVCbDg/view?usp=sharing Chciałbym za pomocą sprężyn opuścić auto o 3-4cm Jakie sprężyny zastosować?
  14. dżejki odpowiedział(a) na TimonWro temat w Dolnośląskie
    Tłumikarze tylko i wyłącznie "dziadki" na góralskiej( 71 781 85 85), a skup koło wylotu na poznań (Tel: 606 206 558 Wrocław, ul. Sułowska 7). Wycięcie sond z ECU zrobią Ci w ECU Project (Mirek - 502 73 02 89)
  15. masz u siebie servotronic?
  16. Uważaj bo jeśli zbyt długo tak będziesz jeździć, to rozwalisz pompe wspomagania, jak i maglownice, niestety nierzetelnych sprzedawców jest pełno, i chcąc ukryć wade układu kierowniczego majstrują przy przekładni, a później wychodzą koszty...
  17. Wymienia. Tania rzecz, ale niestety trzeba magiel wyjąć. Choc przy Twoich objawach sprawdzilbym również czy jakis magik nie dokrecil ci śruby regulującej luz na maglu. Tutaj jest temat regulacji luzu na maglownicy. Jesli ktos za mocno dokrecil śrubę to kierownica działa z oporem. - Ja tak bynajmniej mialem. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/310264-luzy-na-przekladni-kierowniczej-pytanie/page-3#entry4620796
  18. Czarne b6 cabrio na ciemnej szybie dk35 widziane na wiadukcie nad obwodnicą Wroclawia, kto to? S4 b7 rejki dw***ee widziany na parkingu nowy targ godzina 10, i srebrne cabrio b6 na wlocie na oławska, klubowe wozy?
  19. Gratuluje zakupu i zapraszam na spocik!
  20. Dlatego jestem zwolennikiem używanych magli na gwarancji- bez popierduchy. Dla potomnych SZEWCE(k.Wrocławia) ul. Długa 108 tel. 601980394. Kolego, mam nadzieje ze dojdziesz z tym do ładu:)
  21. Zawór na maglu, lub sam magiel PS. Czy jesli dodasz gazu to kierownica chodzi lżej?
  22. dżejki odpowiedział(a) na fitmann temat w Audi A4 B6/B7
    Nie zauważyłem ze 3.0 ja kupiłem Xpipe 2.25"
  23. dżejki odpowiedział(a) na fitmann temat w Audi A4 B6/B7
    Kup 52mm (2,25") Jaka motorownia?
  24. Wm sport zbyt zle mi się kojarzy z hondziarzami i rykiem ich 1.5 monowtryskow. Spróbuj wyciąć, jak będzie slabo to wstawisz co uważasz za słuszne. Wytnij na początek jedynie końcowe.
  25. http://m.youtube.com/watch?v=HhwJwd1eORc Zapoznajcie się z filmikiem. Czy gdzies w EU dostane taki zestaw? Dodam ze można kupić za oceanem na stronie: http://www.innovativeignitionsystems.com/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.