-
Logi 1.8T BFB 163ps
mam glownie problem ze swistaniem turbiny przy ladowaniu
-
Logi 1.8T BFB 163ps
Witam, prosze o analize logow. http://vaglog.pl/log-115_118_5w6aA.htmlhttp://vaglog.pl/log-033_002_2hI8xy1.htmlhttp://vaglog.pl/log-003_020_Ky4Qg.html Z gory dziekuje
-
Spoty wrocławskie
Siema, potrzebuje podpiac a4 b7 1.8T pod kompa w celu zdiagnozowania szczelnosci dolotu i sprawnosci turbo, czy bylby ktos chetny pomoc ? oczywiscie odwdziecze sie
-
Naprawa SKRZYNI BIEGOW WROCLAW
Witam, poszukuje dobrej i sprawdzonej firmy do naprawy skrzyni biegow. Prosze o namiary
-
ZŁACZE ELASTYCZNE
Hej, same zlacze do wymiany, wymiary jak kolega wyzej pisal 55x120
-
Spoty wrocławskie
jezeli ktos znajdzie chwile to czekam na kontakt
-
Spoty wrocławskie
Witam, szukam kumatej osoby z vag'iem do a4 b7, ktora pomoze zlogowac 1.8T pod katem nieszczelnosci dolotu i sprawnosci turbo Bylby ktos chetny poswiecic chwile ?
-
Swist turbiny
nie mam obecnie kabla wiec nie powiem co przeplywka pokazuje
-
Swist turbiny
ostatnio sciagalem waz od turbo i niezauwazylem zeby mial gdzies dziure, dv tez wyciaglem sprawdzilem i membrana szczelna
-
Swist turbiny
Dawid, jak zaczyna pompowac turbo to wtedy slychac swist w nawiewach w srodku i mam wrazenie ze auto raz jedzie dobrze, a raz ma jakby brakowalo mocy
-
Swist turbiny
Dzisiaj tez zauwazylem, ze jak chcialem troche przegonic auto i zaczalem ciagnac na biegach powyzej 3000 rpm to auta bylo mulowate, nie mialo tej mocy jak ja kuoilem 2 mc temu :/ nie wiem, czy ma to jakies znaczenie bo jechalem w 3 osoby, ale 170 PS tylke jakis czas temu pokazala hamownia na serii to na pewno nie odczulem :/
-
Swist turbiny
Witam, od jakiegos czasu borykam sie z problemem swistu/szumu turbo przy zalaczaniu w przedziale 2000-3000rpm, nie jest to za kazdym razem. Mam wrazenie, ze jak auto jest nierozgrzane to przy pryspieszaniu cisza. 1.8T BFB bledow. co to moze byc ??
-
ZŁACZE ELASTYCZNE
Witam, potrzebuje wymienic zlacze elastyczne wydechu a4 b7 1.8T 163km BFB w zwiazku z tym mam pytanie jakie kupic ? jakie wymiary ?
-
Poduszki silnika
Witam,Panowie czy poduszki silnika bez czujnika sa takie same w benzynie i dieslu ?
-
Skrzynia biegow
Witam, Panowie mam problem z wbijaniem pierwszego i czasami z 1 na 2, jest opor i musze uzyc sily :/ p.s. auto dopiero kupione jakies porady ? na postoju wchodza ok tylko problem jest na odpalonym :/ Oliwa sie klania ? pozdrawiam
TimonWro
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta