-
[A4 B6 Cabrio 1.8T BFB] Kolejny bezdasznik by MarekSWD.
Kilka fotek ode mnie Tym akcentem w zasadzie zamykam sezon. screenshot on pc
-
[A4 B6 Cabrio 1.8T BFB] Kolejny bezdasznik by MarekSWD.
Myślałem nad czarnym albo carbonem ale chcę zrobić gładki zderzak na przyszły sezon a wtedy ten chrom się mega będzie z tym komponować. Na ten sezon chyba jeszcze będzie airride :-D Odgrzewam temat Air prawie kompletny, nie ma tylko okuć. Całość będzie na podzespołach Accuair. Tylko muszę w końcu urlop wziąć, ogarnąć zabudowę w bagażniku itd haha Na tą chwilę robi się DP, wywalam kata a potem może przelotka na 3". PS: Ktoś się wybiera do Zatoru na Energylandia Car meeting ? Mała rzecz a cieszy...
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Cena dobra. Ja myślałem nad wystawieniem mojego i poniżej 33tys bym mnie zszedł bo wiem ile koła i remont silnika mnie wyszły
-
Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
To samo miałem Ci napisać :-D Szkoda że nie trafiliśmy się nigdzie. W ogóle można się kiedyś ugadac i jakieś fotu postrzelac :-) BTW 4 czerwca będziesz w Swd na 3 wzgórzach?
-
Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
Yo Gdzie kupowałes dywaniki ?
-
[A4 B6 Cabrio 1.8T BFB] Kolejny bezdasznik by MarekSWD.
Parę nowych fotek z soboty https://goo.gl/photos/LU4CuKFwJvzSfx3u9
-
[A4 B6 Cabrio 1.8T BFB] Kolejny bezdasznik by MarekSWD.
Gwint już skręcony, foty popstrykane. Plany: - Fotele i kiera S-line, ogarnąć wnętrze itd. - Air
-
B6 DIVISION
Siema Czy ktoś się orientuje jaki nr ma bądź gdzie kupić zaślepkę przedniej tablicy rej. z USA do a4 b6 cabrio ? Coś takiego jak na zdjęciu. https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/5e/Audi_A4_convertible_--_09-08-2009.jpg
-
[A4 B6 Cabrio 1.8T BFB] Kolejny bezdasznik by MarekSWD.
https://m.facebook.com/groups/551361438212019?view=permalink&id=1333568786657943 W komentarzach Vt Mała aktualizacja Kilka zdjęć z weekendowego zlotu w Bolkowie. Co do zmian, to wpadła nowa felga na ten sezon - Ispiri CSR4 19" 9,5j + opony 225/35. Co do samego koła, to przyznam że bałem się tego połączenia i kupowałem je z duszą na ramieniu, ale wyszło przemega (przynajmniej ja tak uważam ) Ponadto pod przedni zderzak zawitała dokładka z Cupry co wg. mnie dodało auto charakteru a do środka powędrował Windschot. Cabrio zostało jeszcze umyte na zewnątrz i wyczyszczone w środku, ale to chyba oczywiste
-
[B6 S4 CABRIO] Niby nic, a jednak... ;-)
Czekam na więcej zdjęć :-D Sjz to przypadek czy jesteś z Jastrzębia?
-
[A4 B6 Cabrio 1.8T BFB] Kolejny bezdasznik by MarekSWD.
Panowie pomocy, poniżej kilka modeli felg które mi leżą... Co polecacie ? http://allegro.pl/felgi-ispiri-csr4-19-9-5j-et40-5x112-i4901736882.html http://allegro.pl/felgi-dare-lp6-19-8-5j-5x112-et45-bore-66-6m-i4939475546.html http://allegro.pl/3sdm-0-06-19x-8-5j-et42-5x112-i4904709123.html http://allegro.pl/felgi-radi-r8-s5-19-8-5j-et45-10j-et42-5x112-i5953813359.html http://allegro.pl/felgi-oems-ifg3-19-9-5j-5x112-machine-silver-i5325164756.html http://allegro.pl/felgi-veemann-19-8-5j-9-5-et45-5x112-fmsp-i5773309047.html http://olx.pl/oferta/unikatowe-felgi-bbs-mercedes-amg-19-5x112-9-5j-CID5-IDf8gYh.html http://olx.pl/oferta/alufelgi-rial-imola-race-5x112-19-8-5j-225-35-r19-skrecane-2tlg-CID5-IDf2733.html moje typy.
-
B6 DIVISION
Chlopaki szybkie pytanie, z czego pasują kierownice do b6 ?
-
1.8T BFB a4 b6 zamiennik głowicy
Cześć Padla mi głowica w moim BFB. Temat niby prosty ale ciężko coś znaleźć w normalnych pieniądzach. Pytanie z czego podejdą mi głowice ? Każde 1.8T da radę ? Pytanie jeszcze ważniejsze, czy głowica z 1.8 20v bez turbo np. AGN się nada do montażu p&p ?
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
szału nie będzie - FK. wyjeżdżam tym autem tylko w ładną pogodę i robię 5-6 tys km rocznie. chciałem na początku AP, ale stwierdziłem, że jak to nie jest moje auto na co dzień to wystarczy taki. tym bardziej, że trafił się naprawdę za śmieszne pieniądze Ja też pierwszy robię fotki !!! pierwszy robię ja choć i tak pewnie będą słabe No ja kupowałem KW bo autem jeżdżę na codzień a i w planach jest Air
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Robi mnie to :-D! Jaki gwint pakujesz? Osobiście jeżdżę na Kw v2, w starym aucie miałem mts i różnica jest mega, tak że odradzam pakować chinczyki. Co do felg to sam myślałem nad takimi ale koniec końców szykuje się wycieczka do Dawmaca po koła:-)