ig: wiadomobalon club_classy Pierwsze Audi i do tego bez dachu ... Projekt wymyślony w sumie na spontanie w momencie jak szukałem "taniego" samochodu. Nie bez powodu cudzysłów przy słowie taniego hah... Wrzesień 2025 Znajomy sprowadził dla swojej córki samochód ale nie spodobało jej się to, że jest manualna skrzynia biegów i to że ma drewniane wykończenie które mnie najbardziej urzekło w tym samochodzie. Po tym jak chciałem kupić okazało się, że samochód jest od pierwszego właściciela z Niemiec. Książki, prospekty itd wszystko na miejscu ... Wnętrze nie każdemu może się podobać ale mnie najbardziej urzekło w tym aucie Niestety nie pocieszyłem się jazdą bez dachu ponieważ kupiłem Audi w Październiku... Zrobiłem jej pełny serwis Olejowy, wymieniłem rozrząd, świece coś tam w zawieszeniu itd... Zimą głównie stała w garażu, szkoda mi było bo A4 jest w naprawdę w fajnym stanie blacharskim... Chociaż dwa razy wyjechała się trochę przewietrzyć... A właściciel w tym czasie trochę popadł w wir zakupowy... Dzięki tej klapie poznałem właściciela fajnej B4 też w Cabrio lecz na Airride... Jeszcze doszły felgi ale to zostawiam na koniec... Styczeń 2026 Po tym gdy trochę zima ustała, a była bardzo mocna, zabraliśmy się z moim kumplem do roboty... (ja zarabiałem pieniądze tak żebym mógł mu zapłacić XD) Zrobiony jeszcze został wydech ale niestety nie mam zdjęcia... W międzyczasie kupiłem drugi zderzak żeby zrobić go na gładko... Po w sumie 2 miesiącach czyli w marcu mamy efekt końcowy na ten sezon czyli 2026... Typowy OEM+ tak jak lubię (i bardzo szybki) Pewnie jeszcze coś wpadnie w międzyczasie ale będę robił aktualizacje... Zastanawiam się czemu ten samochód nie jest tak popularny jak np e46 w cabrio....