-
Elektrykwysokichnapiec obserwuje zawartość Kruk_89
-
17522 i 17548 po wycięciu katów
Turbodisel tak to sie chyba zwalo
-
wypadanie zapłonu szarpanie
@damian92x ma fajny sposób na zdjagnozowanie nie szczelnosc odezwij sie do niego on u siebie sprawe zalatwil
-
Głośna praca pompki.
Oslona silnika. Czy bylo ssanie nie wiem ale przy odpaleniu obroty byly standardowe cos kolo 1100. Pompka jest z przodu przy prawym kole mile widziany kanal lub podnosnik do ogledzin
-
17522 i 17548 po wycięciu katów
W Olsztynie krzyczeli mi 1000zl w Białymstoku gostek zrobil mi za 200zl
-
Jak wyłaczyć sondy z ECU?
Jak najbardziej to jest przyczyno. Lepiej tak nie smigac dluzszy czas. Co do mocy to tez chyba teraz nie ma 100% masz zapewne za bogato mieszanke. Jeszcze jest pytanie jak gaz jest ustawiony.
-
Głośna praca pompki.
Gdy spadl mi werzyk od ssania tez mialem podobne obiawy pompka strasznie glosno chodzila i czasem nawet po przejechaniu kilkadziesieciu km rowniez sie zalanczala co jest normalne ale wczesniej jej nie slyszalem. Po zdjeciu oslony wszystko jasne wąż wpiety z powrotem i wszystko ok
-
mieszanka za uboga strona 1,2 losowe wypadanie zaplonu 1,2,3,4,5,6 cylindrze
zapewne check i tryb awaryjny
-
mieszanka za uboga strona 1,2 losowe wypadanie zaplonu 1,2,3,4,5,6 cylindrze
pojeździsz zobaczysz. Jak będzie nagminnie wyskakiwać to test na sprawność katów da się zrobić VCDS-em
-
mieszanka za uboga strona 1,2 losowe wypadanie zaplonu 1,2,3,4,5,6 cylindrze
to częsta dolegliwość ASN padające katy
-
Wymiana oleju, jaki polecacie do 3.0 ASN?
miałem oba te oleje. Obecnie zalany Vr1 jeżeli chodzi o przepał różnicy brak co do reszty nie mam pojęcia
-
Wyświetlającą sie podczas jazdy kontrolka oleju..
ja mam też taki olej i nie widzę w nim nic złego. Co do kontrolki też mam podobny problem wyskakuje mi równo co 100km kasuję po przez uniesienie maski i właśnie sprawdzenie stanu oleju. Wymieniłem czujnik na ori używkę 2tyś km był spokój i znowu to samo. Przy następnej wymianie znowu go podmienię bo mam jeszcze jeden może ten nie będzie felerny
-
Falowanie obrotów
VCDS-em lub po około 100km sama się ustawi. Problem może też leżeć w nieszczelność od dolotu powietrza jak ci tam grzebali mogli ułamać jakoś rurkę które jak wiadomo po tylu latach są kruche. Nieszczelność można zdiagnozować w trochę ryzykowny sposób mianowicie psikając plakiem lub czymś podobnym w okolicach grodzi za silnikiem tak aby leciało na wężyki od odmy i dolotu oczywiście trzeba mieć podpięty VCDS lub VAG i sprawdzić korekty krótko terminowe jak się zmienią pod wpływem psiknięcia to sprawa jasna a najlepiej to zapytaj kolegę @damian92x on robił taką operację i namierzył u siebie nieszczelność nawet gdzieś to opisał
-
mieszanka za uboga strona 1,2 losowe wypadanie zaplonu 1,2,3,4,5,6 cylindrze
nom mogło się tak stać i teraz samo ustawienie rozrządu może nie wystarczyć (oby nie). Nie stety tak to już jest że to my musimy płacić za błędy psełdo macherów ywyntualnie https://a4-klub.pl/forum/38-kujawsko-pomorskie/
-
mieszanka za uboga strona 1,2 losowe wypadanie zaplonu 1,2,3,4,5,6 cylindrze
buhaha gość nie ma pojęcia o tym motorze skoro tak być może i któryś masz wadliwy ale wtedy nie dało by się powiedzmy ustawić jednej z tych wartość. Dobrze ci radzi @Robero321 ewentualnie jest jeszcze tak jak mówiłem spec w Olsztynie
-
Nieszczelność układu dolotowego - jak sprawdzić?
panie a gdzieś tu zawitał nie ten motor hehe na pewno gdybyś tego posta zamieścił w 1.9 TDI odzew by był większy
Kruk_89
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta