Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel9gajewski

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. I za 4 tyle zapłaciłem? A stare katalizatory sprzedałeś? Jakie miałeś objawy że wymieniles katy?
  2. Przegladalem ich strone ale nie wiem które pasują do mojego auta. Nie widziałem tam katalizatorow do 3.0 do a4b6
  3. Błąd znowu wyskoczył więc to chyba katalizatory. Jak można rozwiązać ten problem?
  4. dziś pare kilometrow tylko zrobilem ale blad nie wyskoczyl. pytanie czy to poczatek konca katalizatow czy moze sondy cos szwankuja?
  5. witam.w sobote odebralem auto. rozrzad zostal poprawiony, czterech zer nie ma, ale zaplon juz nie wypada. zostal wymieniony rozwiez przepływomierz,swiece,pompa paliwa i czujnik temperatury. okazalo sie ze ten wklad w kolektorze ssacym nie jest w dobrym stanie ale tym bede musial sie zajac pozniej. wczoraj przejechalem okolo 150 km i wyskoczyl blad 16815 i 16805(wydajnosc katalizatora ponizej normy). auto jechalo dobrze ale blad wyskoczyl
  6. Zaprowadziłem samochód do innego warsztatu. Mechanik powiedział że ewidentnie jest źle ustawiony rozrząd i nie jeden taki silnik już robił. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Po wizycie w warsztacie jestem pozytywnie nastawiony. W następnym tygodniu będę coś wiedział bo kolejka. Na razie nie ujawniam co to za warsztat
  7. Ciąg dalszy historii. Dzis odebralem samochod od mechanika, rozrzad byl ustawiany kilka razy ale wartosci w blkoku 93 dalej sa dalekie od idealu 11,6,12,7. blad dalej sie zapala a mechanik stwierdzil ze cos jest z ktoryms wariatorem ale sie tego juz nie podejmnie
  8. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Będę informował na bieżąco co dalej z rozrzadem
  9. Dzięki za info a nie wiecie ile bierze warsztat w miejscowości Sulejówek? Dużo osób na forum poleca ten warsztat
  10. Jest ktoś sprawdzony i ogarnia ten silnik w kujawsko-pomorskie?
  11. Co stanowi taki problem w ustawieniu tego rozrządu? Dlaczego mechanicy sobie z tym nie radzą? Z tego co czytałem na forum bardzo dużo osób ma takie problemy ze swoimi autami związane ze źle ustawiony rozrzadem Rozrzad został dzis złożony. byl ustawiany na blokady przez mechanika ale jak podlaczylem komputer to wartosci jeszcze gorsze niz byly. dalej jest wypadanie zapłonu. ktos ma jakis pomysl?
  12. w natepnym tygodniu jade na poprawke, zobaczymy co z tego wyjdzie i czy błędy juz nie beda wyskakiwac bo teraz przy kazdym mocniejszym dodaniu gazu miga check i sie dławi
  13. miesiąc temu był wymieniany rozrząd, zaraz po zakupie auta wiec nie wiem jak był ustawiony wczesniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.