Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Car Mp3 Fm transmitter


DawStan

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Przejrzalem cale forum dotyczace car audio i nic nie znalazlem na temat tych fm transmiterow. W sumie to wiem co to jak dziala itd. Jednak nigdzie nie moge znalezc informacji czy radio internetowe z telefonu pojdzie przez transmitter na glosniki? No i czy jest jakas firma, model warty polecenia bo na rynku tego masa. Dzieki z gory. Pozdrawiam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Tak sygnał audio wypuścisz z telefonu przez transimitter fm ale dżwięk będzie słabej jakośći (szumy itp.)

Zachęcam do poszukania tzw. emulatora zmieniarki mp3 do seryjnego radia audi.

Znajdziesz wersje czytające karty pamięci, usb no i z wejściem aux.

Jakość audio będzie nieporównywalnie lepsza.

Np coś takiego:

http://www.sklep.hadron.pl/cat-pl-18-Zmieniarki-cyfrowe.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Tak sygnał audio wypuścisz z telefonu przez transimitter fm ale dżwięk będzie słabej jakośći (szumy itp.)

Zachęcam do poszukania tzw. emulatora zmieniarki mp3 do seryjnego radia audi.

Znajdziesz wersje czytające karty pamięci, usb no i z wejściem aux.

Jakość audio będzie nieporównywalnie lepsza.

Np coś takiego:

http://www.sklep.hadron.pl/cat-pl-18-Zmieniarki-cyfrowe.html

Pozdrawiam

No emulator juz mam. Chodzi mi wylacznie o odsluchiwanie radia internetowego. AUX zalatwi sprawe bo odkad mam emulator cisne muze z pendriva i nuda troche a nagrywac sie nie chce;) Poza tym stacji jest multum takze jest w czy wybrac. Czyli tam idzie jack 3,5 mm tak i do telefonu to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie używam tego https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/transmiter-fm-blow-usb-sd-mmc-czerwony

Szumy są zawsze, ale jeśli źrodło będzie dość głośne to ich nawet nie usłyszysz ;-)

Edytowane przez niebieski708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjedź w trasę to szlag cię trafi już po kilku km słuchania, to jest nic nie warte, nawet jeśli nie ruszasz się poza swoje miasto,

Pamiętaj że wiele stacji nadaje na podobnych częstotliwościach, i to że u ciebie masz wolne pasmo nie znaczy że kilka ulic dalej też tak będzie.

Poza tym w telefonie masz gniazdo słuchawkowe, podepnij kabel do radia/emulatora, włącz SPOTiFY czy TuneIn Radio i słuchaj muzy tak samo jak na słuchawkach

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i badziew ;-) ale skutecznie postawiło pod znakiem zapytania zakup rns-e, a chęć spróbowania chińskiego radia (muszę jedynieu kogoś posłuchać jak z jakością). Nie mówię, że to super rozwiązanie ;-) ale możliwościami do ceny bije te badziewne yatour itd... A kosztuje 1/10 ich ceny. Mi nigdy się nie zdarzyło żebym miał jakieś zakłócenia. W czasie jazdy pod względem jakości nie odróżnisz czy to radio czy czy transmiter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odróżnisz, odróżnisz. Chyba nie masz pojęcia, o czym piszesz. Yatour badziewiem nazywasz? To cyfrowa zmieniarka chłopie, a ne jakaś tandeta za 30 zł powodująca szereg zakłóceń, jak Ci wyżej już napisali. Nie czaję, jak można stawiać transmiter wyżej niż RNS-E :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie odbiór stacji radiowej czy muzyki z transmitera jest nie do odróżienia.

Wiem ile potrafi rns-e i według mnie to powinno max 800zł kosztować. Byle jakie tanie 2din kenwooda bije je jakościowo. Transmiter kupiłem na stacji cpn z ciekawości (30zł to żaden pieniądz) czekając na kawę :-P jakościowo nie można się przyczepić. Rns-e jedynie używałbym do słuchania muzyki. Navi lepiej sprawdza się w telefonie na andku (aktualizacje map itd). Stąd moje zdziwienie, że dźwiek spokojnie daje radę (żadnych zniekształceń czy zakłóceń) i pomysł czy nie sprobować chinola ;-) skoro ta tandeta poszła tak do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...