Treść opublikowana przez dziadek
-
B8 TrOOOOp
Musisz odbezpieczyć zatrzask z tyłu i mocno ciągnąć do siebie, najpierw jedną stronę, później tak samo drugą tak , dzięki znalazłem cos takiego Bartek, to nie taka poducha, tą z filmu demontuje się bajka, te z a4 i a5 to masakra rzeczywiscie i kiera mocowanie poduchy tez inna
-
B8 TrOOOOp
Musisz odbezpieczyć zatrzask z tyłu i mocno ciągnąć do siebie, najpierw jedną stronę, później tak samo drugą tak , dzięki znalazłem cos takiego
-
B8 TrOOOOp
A czy ktoś wie jak zdjąć poduchy w polifcie ? Masakra jakaś , nie ma żadnych śrub czy wkrętów trzymających poduche, jest na wcisk jakoś ale jak ja zdjąć , patrzę na zdjęcia jej od tylu i nie mam zielonego pojęcia
-
B8 TrOOOOp
Wiesz ile ile ja tego mieszka się naszukalem z biała nicia ? Poza tym właśnie mi się podoba z biała
-
B8 TrOOOOp
Tak bo bo mam taki mieszek
-
B8 TrOOOOp
Gibons , jak już pisałem , szukam kiery do polifta s-line z białą nicią ...może coś Wymyślisz ?
-
B8 TrOOOOp
Kierownice wszystkie są zamienne, tylko multifunkcje się różnią, multi od A1, A3, A6,7 i 8 nie będzie dzialać w A4, A5 i Q5, mówimy oczywiście o poliftach ok czyli szukac a4/5 i q5 dziękidzięki
-
B8 TrOOOOp
Siema, czy wie ktoś czy wszystkie kierownice trójramienne multifunkcyjne w poliftach są zamienne P&P? Poduchy to wiem ze są rożne ze mogą mieć dwa lub jeden ładunek tak? Ale czy przez to sama kiera nie jest inna w tych dwóch przypadkach ? ---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ---------- Acha No i szukam kiery s-line bez poduchy do polifta z białą nicia - jest tego sporo na allegro ale może kto znajomy posiada na handel?
-
B8 TrOOOOp
ja się zawsze śmieje jak widzę auta jak "mrugają halogenami" na skrzyżowaniach
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ten lepszy Ogłoszenia - Elbląg w www.portEl.pl
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
ups...wkrecilem sobie ze to miał być komfortu...sorry ,ale widzę ze już masz potrzebne info ...następnym razem się poprawie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
przestan, głośno , wykończenie jak nie w audi ...szkoda przepłacać bo ceny za to chore Już lepiej a3
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Darecy
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Tak to ja wróciłem do zwykłych po epizodzie z mgielkowymi- dla mnie te mgielkowe obejmują zbyt mały obszar - zbyt skupiona ta mgiełka
-
Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
krotkie odcinki, zimny silnik i czemu się tu dziwić ?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Przy homologacji na auto ciężarowe, oprócz ładowności będzie miała znaczenie liczba miejsc a przed wszystkim minimalne wymiary otworu ładunkowego i samej przestrzeni użytkowej. Panamera raczej nie spełni któregoś z tych kryteriów, natomiast Cayenne zdecydowanie i na to z tego co wiem Porsche zaciera ręce. Dokladnie , panamera 4 miejsca tylko
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
No wiesz marka audi tez nie kosztuje tyle co np skoda wiec i felgi tez porządne powinno być
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Vario mi namącił w głowie jednymi roti i żeby ET było zgodne chyba bym łyknął
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
trójka wskoczyła pare dni temu, a oficjalnie jestem bezrobotny... "Panie nie premierze jak tu żyć"
-
uślizg ciągu, obroty wzrastają silnik nie ciągnie
A ty myślisz ze tu wróżbici są i szklane kule? Tak samo to ze to sprzęgło wynika tylko z twojego opisu i to pasuje a jak jest naprawdę to jak rozbierzesz to na 100% potwierdzisz ...
-
uślizg ciągu, obroty wzrastają silnik nie ciągnie
No jak się ślizga co co innego ...przecież jak obroty wzrastają a auto nie jedzie to masz tylko jedna cześć miedzy silnikiem a skrzynia która pośredniczy miedzy nimi ...
-
B6 quattro 115 KM byla taka ?
Były pod koniec produkcji ale nie w quattro
-
uślizg ciągu, obroty wzrastają silnik nie ciągnie
Sprzęgło
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Polift tak jak piszecie jest elektryczny na 100% - się zdziwiłem jak nie znalazłem zbiorniczka płynu wspomagania pod maska
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
cos ty , nigdy nie robiłem bo nie było potrzeby a kabelka nie kupowałem bo do mojego nie ma żadnych podpowiedzi wiec bez celowy zakup ...koleś ma ori vcds to w poniedziałek jak jeszcze będziesz potrzebował to podjade i się podłączy ...