Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. czyli design jak skoda rapid
  2. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakiś czas temu (tydzień, dwa), znowu działała. potwierdzam
  3. Ciekawe jaką żarówkę w schowku ma w tym continentalu
  4. Ale wywód Cos w rodzaju ze kazdy kwadrat to prostokąt , hehe No ale zgadza sie
  5. Fajnie ze automat Ale to nie hatchback tylko liftback
  6. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jaki strzał , przecież im dłużej będą pracować tym więcej im producent za daną operację zapłaci ...
  7. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jaki program ? U mnie sie nie da zrobic programu narazie silnik cjeb (nowe 1.8) nikt nigdy tego nie ruszal tak jest od nowego ...sterownik aktualizowali w aso ale tam podejrzewam nie musza go wyjmowac ... chyba jednak musza, do nowych sterownikow wszystko wgrywa sie bezposrednio(nie przez zlacze diagnostyczne) miales jakis update softu? tak , mialem ...czyli znowu aso pokazalo na co ich stac ...
  8. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jaki program ? U mnie sie nie da zrobic programu narazie silnik cjeb (nowe 1.8) nikt nigdy tego nie ruszal tak jest od nowego ...sterownik aktualizowali w aso ale tam podejrzewam nie musza go wyjmowac ...
  9. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hehe zapomnieli założyć Ci piankę pod sterownik silnika no dobra gdzie to podłożyć lub coś w tym stylu? szukałem i d*pa nigdzie nie pasuje ...
  10. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie co to do cholery , co to i gdzie ma byc ? Znalazlem luzem po zdjeciu oslony podszybia
  11. Ale to inne , widzialem to jest grand tourismo Mega wrażenie robi...
  12. 10 litrów w mieście zimą to normalne spalanie nawet w dieslu
  13. Był ale termin tak jak mówiłeś za dwa tygodnie to ostawił CH wie gdzie ...
  14. Adadur ty się chwaliłeś że zmieniłeś spowalniacze na hamulce z przodu w aucie?
  15. Ja z zaneta 10 -ego przyjezdzamy do vario na głaskanie auta...mozna by w koncu sie jakos spocic
  16. Bartek co robisz 10-11 pazdziernik ? Moze masz ochote sie poalkoholizowac ?
  17. No to teraz felgi by sie przydaly 18''
  18. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w ASO jak mi ściągali boczki na drzwiach to gość zamiast takich wyjmaków i tak używał śrubokręta - zacząłem tak na niego krzyczeć że aż sprzedawcy z salonu wybiegli zobaczyć co się dzieje
  19. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  20. tak mialem taki sam...za***iste auto i silnik... Trzeba pamietac o klapkach w kolektorze dolotowym , ja je wyrzucilem calkiem ale trzeba uszczelnic porzadnie ich mocowania bo potrafi tamtedy ciec olej z mgielki olejowej w dolocie ... Poza tym kolektor wydechowy lubi pękać bo jest z szajs metalu ...wtedy albo nowy na parędziesiat tys km lub odpowiednik z e39 ktory jest zeliwny czyli wieczny , jednak jedst to towar deficytowy... Poza tym nic sie nie powino dziac przy odpowiednim traktowaniu jak to z nowoczesnym dieslem ... Dodge caliber prosty samochod, ladny z zewnatrz , bardzo plastikowy wewnatrz ...ot co

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.