Treść opublikowana przez dziadek
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Zajeta, jakas stara srebrna Porschawka miala. :-)
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymek możesz sobie wziać leasing z wielkopolskiego i dac rejestracje P0 WOLNY
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
alez to musi byc wspaniala kobieta...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jest plan zorganizowac cos wiekszego na Matarni w ta srode tylko pamiętaj,ze na matarni będziesz nowy,a co nowi robią Łepski? znając zapał jaki ostatnio wszędzie panuje na spotach to dobrze zebym sam tam nie stał
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jest plan zorganizowac cos wiekszego na Matarni w ta srode
-
Brak podgrzewanych lusterek ?
W b8 to nie dziala z tylna szyba ... Pokretlo ustawiania lusterek na srodek i grzeje ...przy aktualnych temp rano u mnie dziala
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pany jest plan na spota w srode? Bede w godzinach 17-18 w gdansku w serwisie to wracajac bym moze wstąpił
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
widział widział ale ja mam całe czarne wnętrze łącznie z podsufitką więc jak na mój gust zbyt czarno - musi być jakiś szczegół rozjaśniający - poza tym konfigurując auto za swoje dopłaciłem też 1000zł i mi się one podobają więc szkoda kasy, ale dzięki za pamięć
- VW Touran Cross
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
różnica jest bardzo duża ale potrzebny jest dźwięk dobrej jakości, Mp3 odpada , no i jeżeli liczysz na mega bass to się rozczarujesz bo tu chodzi o czystość dźwięku a nie o "umpa umpa"
-
B8 TrOOOOp
1. Klima jednostrefowa- wartosci temp sa wyswietlane na ekranie lcd 2. Glowne roznice to dysk, wiekszy i z lepsza rozdzielczoscia w 3g wyswietlacz , budynki 3d w 3g itd ...gdzies byl temat na forum wiec poszukaj 3. 120 to to samo co 143 od 170 roznia sie turbina i szczegolami no i softem oczywiscie 4. Tu standardowe rzeczy - nie ma jakis konkretnych spraw ktore trzeba wziac pod uwage w porownaniu z innymi markami
-
MTM AUDI A4 2.0 TFSI z Q
Czyli inaczej gotowiec do wszystkich tego typu silnikow 2.0T ...nie polecam ...lepiej posluchaj innych i uderz tam gdzie koledzy pisali powyzej
-
MTM AUDI A4 2.0 TFSI z Q
I jak on wyczyta z vinu kondycje twojego silnika ?
-
MTM AUDI A4 2.0 TFSI z Q
MTM wgrywa gotowce i to jest największy sprzeciw jezeli chodzi o nich ...
-
B8 TrOOOOp
Nie bo w przedliftach blenda składa się z dwóch cześci inaczej obudowa licznika pod to jest zbudowana
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ekononia i ekologia. Ciesz się że jest V8 bo następnie może być V6 na tri-turbo które też będzie miało ponad 500 ps. Niestety takie trendy. Niestety Niedlugo zeby posluchac fajngo dzwieku silnika trzeba bedzie isc do kina
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Lubie to ...choc porownanie do kobiet bardziej mi podchodzi ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ---------- Ps. Od poprzednich stołków tez bym wolal skórkę pełną
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ja dalej uwazam ze 4.0tfsi nie jest takim rozwojowym motorem jak v10 , no ale pozyjemy zobaczymy ...
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Foteliki Mi sie jednak bardziej widza te z alkantara choc mniej praktyczne bo skora to bierzesz "szauch" i zmyjesz wszystko
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ostatnio pisale ze nie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Mnie sie wydaje ze z tego silnika sie nie da tyle wyciagnac bezpiecznnie co z 5.0tfsi To co mamy w rs6 to juz podciagniety ten z s6 wiec granica moim zdaniem bliska ...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ups, to przecinek mi umknal
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Bierem, gwarancje na 150 tkm i 5 lat też. Tylko w sumie po co ? ale kuredu chyba chodziło o pakiet serwisowy nie gwarancje - bo jak masz auto na gwarancji to za olej , filtry itp musisz płacić i tak a jak masz pakiet serwisowy to płacisz za to miesięcznie ale jak masz przegląd to jest on za free razem z materiałami
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Zbyt grube mody jak dla nich... Bo ja jak modze to juz grubo ze ciezko nadążyć ---------- Post dopisany at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ----------
- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE