Treść opublikowana przez dziadek
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No a z logow cos wyszlo? Ze pada?tzn cos wiecej ci powiedzialy? Bo on mowil ze niby auto jezdzi normalnie ...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
A ma byc w pl niedlugo to i by odebral i w kieszeni do samolotu przemycil... @bartek i co tam wyszlo u tego kolegi z b7 i jego multi?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek napisz do mlodego alias bankomata On cos burczal kiedys o kole innym
-
List od straży miejskiej.
Daj znać co tam mówili bo nie mam w pracy TV prokuratura swoje - ze w/g prawa nie moga wystawiac mandatow ze zdjec z radarow stacjonarnych a straz miejska ze maja to gdzies i ze moga ...
-
List od straży miejskiej.
Czyli standard - niejednoznaczność prawa
-
List od straży miejskiej.
Zaraz w wydarzeniach na polsacie bedzie o strazy miejskiej i braku uprawnien do nakladania mandatow z fotoradarow stacjonarnych...
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
Lubie to
-
List od straży miejskiej.
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20130806%2FREGION%2F130809623
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Co czlowiek to opinia , mi akurat bmw lepiej pasuje , ale jakby wszyscy tak mysleli to inne marki by popadaly a dzieki roznym upodobaniom mamy mozliwosc wyboru
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Wiadomo co 4x4 to 4x4 Z miejsca zawsze masz przewage
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Moze cos jest nie tak z tym egz ktorym jezdzisz a poza tym w takim aucie inaczej czuje sie predkosci i przyspieszenie porownujac do a4
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Idzie jak burza @Ohm ...to nie jest 50 km/h przeciez tylko kola w miejscu sie kreca , nastepne 1-1.5 sek dalej jest ta sama predkosc bo trakcji nie bylo - trza by szersze laczki ... Szymek jak zdrowko rodzinki? Humor dobry to podejrzewam ze wszystko idzie ku dobremu , pozdrowienia od nas
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jestem za , ale kolo mnie na murku ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W dziale silnik benzyna spytaj , moze tam jakies szpece ci odpowiedza ... My tu szpece od piwa i o tym mozemy pogadac nie o cisnieniu w silniku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Aleś dowalil teraz pytanie ...
-
B8 TrOOOOp
Ewentualnie ja moge z a5 , taka ciekawostka auto od nowosci moje i nic nie bylo robione a all szyby z roku 12 z wyjatkiem prawego tylu i tylnych trójkątów gdzie sa one 11
-
B8 TrOOOOp
No ale przeciez jak jest wcisniete sprzeglo to masz skrzynie od silnika rozłączone i skrzynia sie nie kręci
-
B8 TrOOOOp
Na wciśniętym sprzęgle jak hałasuje to na 99% łożysko oporowe
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Na srebrnym chociaz beznadziejnych rys nie widac - bo czarnego to dotknac nie mozna bo zaraz odciski palcow widac , kurz na nie siada i caly wplamach - to jest kolor dla auta?
-
Po wymianie sprezarki slabo chlodzi klima.
Ilosc czynnika masz ma naklejce pod maska ale z tego co pamietam powinnomgo byc okolo 500g
-
B8 TrOOOOp
Sportback? Jak tak to prosze o szczegoly na pw
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Master sport klęknął? Czyli co nie taki do ry jak go malują ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A w zaufane miejsce choć ?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
to do A5 też takie są ? macie jakieś nr-y ?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
no to coś czuję żona audi trochę pojeździ