Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. No a z logow cos wyszlo? Ze pada?tzn cos wiecej ci powiedzialy? Bo on mowil ze niby auto jezdzi normalnie ...
  2. A ma byc w pl niedlugo to i by odebral i w kieszeni do samolotu przemycil... @bartek i co tam wyszlo u tego kolegi z b7 i jego multi?
  3. Bartek napisz do mlodego alias bankomata On cos burczal kiedys o kole innym
  4. Daj znać co tam mówili bo nie mam w pracy TV prokuratura swoje - ze w/g prawa nie moga wystawiac mandatow ze zdjec z radarow stacjonarnych a straz miejska ze maja to gdzies i ze moga ...
  5. Czyli standard - niejednoznaczność prawa
  6. Zaraz w wydarzeniach na polsacie bedzie o strazy miejskiej i braku uprawnien do nakladania mandatow z fotoradarow stacjonarnych...
  7. http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20130806%2FREGION%2F130809623
  8. Co czlowiek to opinia , mi akurat bmw lepiej pasuje , ale jakby wszyscy tak mysleli to inne marki by popadaly a dzieki roznym upodobaniom mamy mozliwosc wyboru
  9. Wiadomo co 4x4 to 4x4 Z miejsca zawsze masz przewage
  10. Moze cos jest nie tak z tym egz ktorym jezdzisz a poza tym w takim aucie inaczej czuje sie predkosci i przyspieszenie porownujac do a4
  11. Idzie jak burza @Ohm ...to nie jest 50 km/h przeciez tylko kola w miejscu sie kreca , nastepne 1-1.5 sek dalej jest ta sama predkosc bo trakcji nie bylo - trza by szersze laczki ... Szymek jak zdrowko rodzinki? Humor dobry to podejrzewam ze wszystko idzie ku dobremu , pozdrowienia od nas
  12. Jestem za , ale kolo mnie na murku ?
  13. W dziale silnik benzyna spytaj , moze tam jakies szpece ci odpowiedza ... My tu szpece od piwa i o tym mozemy pogadac nie o cisnieniu w silniku
  14. Aleś dowalil teraz pytanie ...
  15. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ewentualnie ja moge z a5 , taka ciekawostka auto od nowosci moje i nic nie bylo robione a all szyby z roku 12 z wyjatkiem prawego tylu i tylnych trójkątów gdzie sa one 11
  16. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No ale przeciez jak jest wcisniete sprzeglo to masz skrzynie od silnika rozłączone i skrzynia sie nie kręci
  17. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na wciśniętym sprzęgle jak hałasuje to na 99% łożysko oporowe
  18. Na srebrnym chociaz beznadziejnych rys nie widac - bo czarnego to dotknac nie mozna bo zaraz odciski palcow widac , kurz na nie siada i caly wplamach - to jest kolor dla auta?
  19. Ilosc czynnika masz ma naklejce pod maska ale z tego co pamietam powinnomgo byc okolo 500g
  20. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sportback? Jak tak to prosze o szczegoly na pw
  21. Master sport klęknął? Czyli co nie taki do ry jak go malują ?
  22. to do A5 też takie są ? macie jakieś nr-y ?
  23. no to coś czuję żona audi trochę pojeździ

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.