Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Skoro wszystko tak bez awarii powymieniane i w ogóle to po co chcesz sprzedać ? niektorzy dbaja o auto na bierzaco czy chca sprzedac czy trzymac 10 lat ... a jak kolega ma wszystko zrobione tzn ze nie moze sobie zmienic na inne auto?
  2. Jedź do ASO Audi z orzeczeniem winy - oni mają to obcykane i wiedzą jak wyciągnąć od Ubezpieczyciela jak najwięcej bo oni na tym zarobią ... ja bym tak zrobił - widziałem nie raz czekając w ASO jak oni walczą żeby u nich to zrobić ...
  3. w menu masz dodatkowe ustawienia B&O a poza tym na blendach głośników są napisy i jest ich więcej po pierwsze m.in. "w trójkącikach" drzwi
  4. łożysko oporowe wydaje dźwięki gdy się wciska sprzęgło a nie jak jest u ciebie - obstawiałbym też dwumas ale jak narazie się nic nie dzieje to jeździć i obserwować/nasłuchiwać
  5. Grześ 1BE też może być s-line przecież ... ...areklal 1BE to -20 a nie -30 zawieszenia zwykłe bez amortyzatorów ze zmienną sztywnością to: 1BA - standard 1BE - obniżone o 20mm 1BV - obniżone o 30mm - było w b7, nie jestem pewien czy występuje w B8 w A5 1BA - standard 1BE - ta sama wysokość tylko utwardzone 1BV - 1BE obniżone o 10mm tak to chyba wygląda
  6. fajne mu te światła zrobili po liftingu ... dobre połączenie b7 i CR
  7. No wiesz , jedni wola traktory , inni odkurzacze
  8. Spoko... Bielik jak stół wiadomo juz cos? Bo nie mam jak gosci zaprosic - m.in. Ciebie
  9. No toc wlasnie byl spot ...dwuosobowy no ale zawsze
  10. no to przecież napisałem ci "notlauf" lub inaczej jak kolega wyżej pisze "tryb awaryjny" szukaj pod tymi hasłami - poza tym nikt ci tu z fusów nie wywróży - znajdziesz masę tematów szukając tych haseł ale wyjście będzie takie że po kolei będziesz musiał sprawdzać lub podłączyć komputer i sprawdzić co jest nie tak ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- no to już wiesz żeby do tego mechanika więcej nie jechać
  11. łapie notlauf-a ...mln powodów , mln razy pisane co trzeba zrobić w różnych przypadkach - poszukaj na forum
  12. 1.8T i 1.8 spalą tyle samo przy takim samym stylu jazdy...2.0 spali podobnie dodatkowo połykając olej ...
  13. Tiptronic to b.d. skrzynia - ze skrzyń jednosprzęgłowych jedna z szybszych i do niedawna była jeszcze wsadzana nawet do R8 ... ja bym nic nie zmieniał mając TIP-a bo przynajmniej jest wytrzymały...
  14. napisz tu dokładnie co i gdzie rozłączyłeś - najlepiej jeszcze zrób zdjęcia - forum ma blokadę i uniemożliwia przeczytanie tego złodziejom
  15. Wiadomo, kazdy ma swoj gust dla mnie a3 troche takie autko kobiece ...nowy sedan jest Za to ...
  16. Dokładnie , jak rzecz eksploatacyjna ...
  17. V-tech omijaj szerokim łukiem...zawsze wymaga ich program korekty
  18. "- usunięcie problemu klap kolektora ssącego / przepustnicy w silnikach 3.0 TDI - robione na miejscu: 1000zł za obie strony, wysyłane kurierem: 800zł za obie strony (-== szczegóły ==-) - EDIT: Nowa technologia przeróbki klap - dożywotnia gwarancja na elementy mechaniczne (nie obejmuje silniczków el.) ! ! ! "
  19. to samo w bmw bylo 2.5d i 3.0d - te same silniki praktycznie a teraz jest tylko 3.0d z roznymi mocami jak w audi.... ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ---------- Znam i ogarniam ich problematykę w nadwoziu B7 i C6... A jak to wygląda w B8? Coś gryzie te jednostki? dalej to samo klapy w kolektorze ssacym ale to raczej nie problem - regeneracja i po sprawie Ale regeneracja czego? W starszych modelach poprawiono już kanały ssące (trwalsze bolce i zmodyfikowane silniczki sterujące klampami). A tu co - nadal bolce się ścierają? To ze poprawili to po prostu to dluzej wytrzymuje ...ale siada dalej ...m.in. tu AZet Auto Serwis - Ul. Nowowiejskiego 22B | 83-000 Pruszcz Gdański | Email: [email protected] to regeneruja w taki sposób ze staje sie "wieczne"
  20. Mi sie nie widza te okragle nawiewy w a3 ...bardziej mi sie podoba srodek nowego golfa ...pomijajac wykonczenie , chociaz i tam niezle to jest wykonane
  21. Jestem za niestety jutro tez mam popoludnie zajete bo przyjechal szwajcar i kolacja sluzbowa
  22. to samo w bmw bylo 2.5d i 3.0d - te same silniki praktycznie a teraz jest tylko 3.0d z roznymi mocami jak w audi.... ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ---------- Znam i ogarniam ich problematykę w nadwoziu B7 i C6... A jak to wygląda w B8? Coś gryzie te jednostki? dalej to samo klapy w kolektorze ssacym ale to raczej nie problem - regeneracja i po sprawie
  23. Już dostała i ujeżdża B6 (obecnie zostałem bez wozu ). Avant zostaje jeszcze na rok - w międzyczasie zrobię jej kapitalkę skrzyni i wymienię dwumas. Później zapadnie decyzja co go zastąpi (na pewno będzie to Avant, najprawdopodobniej w budzie B8 - chciałbym FL - na 100% Multitronic). Jeszcze nie wiadomo jaka jednostka... 2.0TFSI, 2.7TDI lub 3.0TDI (jeśli będzie kiepsko z funduszami to możliwy jest także 2.0TDI). hola hola ... multitronica nie ma 3.0TDI ---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ---------- ups ale plama jest (204KM) Hehe Bartku - jest B8 FL dostał pierwsze 3.0TDI bez Q i tam właśnie jest CVT. nom zamiast 2.7TDI - tną koszty bo po co robić dwa silniki jak można osłabić 3.0
  24. Już dostała i ujeżdża B6 (obecnie zostałem bez wozu ). Avant zostaje jeszcze na rok - w międzyczasie zrobię jej kapitalkę skrzyni i wymienię dwumas. Później zapadnie decyzja co go zastąpi (na pewno będzie to Avant, najprawdopodobniej w budzie B8 - chciałbym FL - na 100% Multitronic). Jeszcze nie wiadomo jaka jednostka... 2.0TFSI, 2.7TDI lub 3.0TDI (jeśli będzie kiepsko z funduszami to możliwy jest także 2.0TDI). hola hola ... multitronica nie ma 3.0TDI ---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ---------- ups ale plama jest (204KM)
  25. też z nim gadałem i "pitoli" że chce mieć auto do codziennej jazdy i nie będzie silnika ruszał żeby się nic nie srało - ale jak on wytrzyma bez ciągłego naprawiania auta to ja nie wiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.