Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. No tak "golas" lekki i wiatr go po drodze miota trzeba choć szybami dociążyć
  2. Made in Germany to jest Citroen c5 to o niczym nie świadczy ...WSP Italy są Made in Italy i są dobre
  3. kuredu bo twoje to już stare padło z wymienioną połową części w zawieszeniu
  4. Ja może bede musiał robić w nowej chacie , no ale sie zobaczy , daleko nie mam
  5. o to jeszcze flache i to najlepiej Jacka
  6. nie silnika nie musi być jak wewnątrz ale silnik musi byc odpowiednio nagrzany żeby system mógł go wyłączać ... ...poza tym logiczne że jak każesz klimie osiągnąć temp 20 stopni w środku a jest 50 to żeby klima działała to silnik musi pracować prawda?
  7. tak silnik się wyłącza - nie może stać na pochyłej drodze, temp w środku i silnika musi być taka jak zadana np jak ustawisz sobie temp w upale 20 stopni to wiadomo ze zeby to osiagnac silnik musi pracowac , pprzednie koła muszą być na wprost itp itd...
  8. Ja tak miałem jak byłem u was pod Poznaniem na Porsche World Roadshow i widziałem ile ludzie kasy mają i na co ich stać
  9. Bartek jak ty tam za granica wytrzymałes bez modzenia ?
  10. Powiesz ze wcześniej było zbyt małe ciśnienie w kołach i musiałeś dopompowac i przez to jest twardziej
  11. Obniżaj , niezauważą ...
  12. no dobra ale raz jak napiszesz to wystarczy
  13. Witamy w pl
  14. dziadek odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Nie boi sie ze go ktos przejedzie jak bedzie spał w namiocie ?
  15. Kiedyś to były czasy na spoty teraz wszyscy udają ze sa zajęci ...co wy na to zeby w środę zrobic ?
  16. Repliki z tego linka sa ok...ten sprzedawca ma całkiem całkiem repliki ...brałem od niego kiedyś do BMW , miron miał tez w b7 od niego a teraz ma w b8 ...ja i on nie narzekalismy
  17. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie narazie nie zauważyłem problemu
  18. 73 strony a w schowku dalej wali żółcią moze zmienił Nie miałem kiedy a poza tym jak mam dosyć LED'ów to otwieram schowek i upajam się piękną żółcią Widzę ze nie daja ci żyć Bartek od czasu do czasu mi "delikatnie" przypomni o tym jakże istotnym szczególe. Najbardziej mi utkwił w pamięci jeden moment, jak na Orlenie zatankowałem wracam do auta, Grzegorz leży z tyłu na kanapie obczaja LED'y a Bartek z kamienną twarzą mówi do mnie czy widziałem "to coś" i pokazuje na schowek po czym dodaje że tym paździerzem jeździł nie będzie Czegos sie trzeba było czepnać a nie chciałem ci wbijac ze auto jedzie jak moje 1.8 wiec znalazłem to
  19. 73 strony a w schowku dalej wali żółcią moze zmienił Nie miałem kiedy a poza tym jak mam dosyć LED'ów to otwieram schowek i upajam się piękną żółcią Widzę ze nie daja ci żyć no trzeba , niestety zazdrość to najgorsze uczucie
  20. 73 strony a w schowku dalej wali żółcią moze zmienił
  21. no dobra ale możesz spytać o 1.8tfsi oznaczenie CJEB ? ...ale jak powiedzą ze to sie robi bez problemu jak 2.0tfsi lub starsze 1.8tfsi tzn ze sie nie znają
  22. Szymek tez masz ecu continental ? Spytaj jak bedziesz znowu co? Bo u mnie to siedzi i rogal powiedział ze sie nie da narazie
  23. Zapraszam, czym chata bogata spoko , dzięki, ale nie wiem jeszcze kiedy - może w czerwcu jeszcze albo początek lipca
  24. ...może będę niedługo we Wrocku - można by browarka spić jakoś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.