Treść opublikowana przez dziadek
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Nie no spoko ja tylko pisze zeby zaznaczyć ze te 3 strefy to ściema , choć dla braku samej dziury z tylu w panelu warto założyć sobie kratki
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jeździłem wczoraj wszystkimi odmianami porsche, z prawie wszystkimi dostepnymi silnikami na torze i jadąc caymanem , grubo ponad 100KM słabszym od 911 4s byłem w stanie na torze sie za nim utrzymać w zakretach i szukanach go doganiajac ...czując ze robię to wtedy gdy on musi zwolnić tam gdzie ja mogę wykorzystać rozłożenie masy ... Wiec jakies tam zdanie o autach i co potrafią w zakretach lub nie , mam a audi mistrzem w rozłożeniu masy nie jest ... Ale masz racje nie jeździłem rs6 i mogę sie mylić ale nie sadze
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No wlasnie nie wiem ...szymeniu ponoć szuka Fun cara a tu dalej opinie rs6 No chyba ze cos sie zmieniło z tym Fun Carem... ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- Rs6 fajne auto jak na autostrade na ale takie to juz szymek ma
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ta ale jesteś tylko mistrzem prostej
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Bezsensowny wydatek kasy.... Grzesia rozumiem bo głupio nie miec jak sie ma wszystko inne ale dla samego jej działania to bez sensu bo to tak naprawdę nie jest 3 strefowa tylko 2.5 Z tylnych kratek nie poleci nic dopóki nie ustawi sie z przodu nadmuchu na kratki w konsoli
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Moje zdanie znasz ...po wizycie w bednarach jestem pod mega wrażeniem cayenne turbo , nigdy nie lubiłem suvów ale co to potrafi
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grześ przyjdą dobre lata i sie wszystko naprostuje... Trzymaj sie chlopino
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co tam?
-
Turbo przerywa w trasie, czy jechać dalej?
Było mln razy, poszukaj - a najlepiej byłoby logi zrobic i wszystko jasne ... dla podpowiedzi czego szukać hasło "notlauf" lub "zapieczone kierownice" ale to tylko sugestia bo jak juz napisałem trzeba by logi zrobic
-
Tryskający olej
Egr , zeby miec spokój trzeba by to wymienić lub zaslepic ...poczytaj jest o tym sporo na forum
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
gdybym miał kupić typowe auto do upalania, kierowałbym się czasami na północnej pętli ringu, ponad 20km nie wybacza błędów, wiele potencjalnie szybkich fur dostaje baty, bo są właśnie słabo wyważone, są bardzo mocne ale kiepsko skręcają (rs6), mają niby korzystny stosunek mocy do masy, ale masa sama w sobie powoduje, że są relatywnie mało zwrotne i poręczne. Nordschleife lap records - FastestLaps.com ciężko znaleźć relatywnie lepszą ofertę niż gtr w odniesieniu osiągów do ceny. corrvette wyglada całkiem ciekawie tez
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ja jestem daleki zeby było jasne od mówienia ze cos jest lepsze od innego w tym przypadku m3 od rs5 bo ani tym ani tym nie było mi dane jeździć a tak poza tym "lepsze" to pojęcie względne dla jednego ekonomika dla innego bezawaryjność a dla trzeciego osiągi określają to co jest lepsze wiec moze byc duzo opinii ale dla kogoś kto szuka Fun car-a rozłożenie masy w/g mnie powinno odgrywać priorytetową role , a rs6 do najlepiej wyważonych nie należy jak ktos tu sugerował ci zakup - co innego do jazdy po prostej i ścigania sie na autostradach to autko wymarzone wlasnie rs6
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymek apropos zalet dobrego wyważenia auta nawet nad q w audi obejrzyj sobie top gear seson 16 odcinek 6 ...rs5 dostaje baty nawet na mokrym od m3 i to od tej gorszej wersji Moze przestaniesz sie bać rwd
-
B8 TrOOOOp
bo ońi nie biorą pod uwagę ze rodzajów 2.0tdi jest duzo ...jak cos sie nazywa 2.0 tdi to jest przypisane najbardziej awaryjnemu 2.0tdi z passata b6 z początku produkcji i tak zostanie po wszędzie czasy ...tak samo 2.5 tdi zawsze bedzie najgorszym silnikiem choć jak wiadomo seria Bxx jest całkiem całkiem ...z opinia ogółu nie wygrała niestety ---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ---------- Chyba w tym artykule chodzi o nowe jednostki czy nowe czy stare to vag wybił sie dzieki 1.9 i 1.8t i temu nie zaprzeczy nikt a reszta czy nowe czy stare nie odstaja od reszty niczym szczególnym - czyste średniaki
-
Różnica w zawieszeniu A4 B8 a A4 B7 avant
Koncepcja zawieszenia jest ta sama ale oczywiscie nic nie pasuje wymiennie miedzy modelami bo to przecież kasa ...
-
B8 TrOOOOp
Grupa vag nigdy oprócz 1.9 tdi i 1.8T nie była liderem jeżeli chodzi o silniki niestety
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymon tu zagadaj ...szuka opon do a6 http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/a6-c6-lift-3-0-tdi-q-avant-19-s-line-tatowoz-272109/index2.html
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Swoje sprzedaje z minimalnym przebiegiem
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Zawsze mozna pójść w nieplastikowe camaro - tez eks stig sie o nim w superlatywach wypowiadał I potencjał tez ma ... dobra starczy tego gadania , na grilla
-
B8 TrOOOOp
A ile kosztuje taki modzik? Ile dali z 2.0TDi? Ja mam np. CAGA na automacie i 148kkm, myślicie że byłby sens się bawić w chipowanie jeszcze takiego silnika? Silnik jak najbardziej ale w połączeniu z ta skrzynia to nie ... Multitronic nie nadaje sie do modyfikacji
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
dziadek, ale nie porownuj przecietnego RWD 200-300PS do RWD 800PS (bo rozumiem, ze o takiej mocy mysli Szymek) - to naprawde juz nie przelewki i "pare lekcji jazdy" raczej nie wystarczy No pare moze nie, ale byłby jakiś cel do osiągnięcia zeby ogarniac auto " nie od razu Rzym zbudowano" ja pisze w jakim kierunku ja bym szedł na miejscu Szymka
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jak ma byc Fun car to ja bym wlasnie w rwd szedł - nie ma sie co bać , pare lekcji wziąć w jakiejś szkole jazdy i sie cieszyć mocą ...dobrze wyważone auto rwd to czysta radość z jazdy - nie wiem czemu audi nie patrzy na ten wlasnie aspekt przy budowie auta i czy to q czy fwd i tak silnik mocno do przodu i pluży to pózniej
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ja tam widziałem fajny projekt camaro z kompresorem na okolice 800-900KM
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Śliczna , co wam powiem to wam powiem ale c6 polift do mnie bardziej przemawia niż c7
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No oni raczej gotowce wygrywają i tak jak piszesz ze na 100% sa lepsi i tansi od nich tyle tylko ze oni oferują to juz a inni chyba jeszcze nie maja tego ogarnietego w nowej s6 Robi APR ładne zdrowe 560PS i ponad 720NM, a u nas Compsport. O ile u amerykańców wyniki są mocne to u Kompotów tak średnio. Dzwoniłem pytałem. Dane ze strony APR. W DE taka imprezka około 1500 ojro w PL 4500zł No to oferta mtm jest sporo za droga