Treść opublikowana przez dziadek
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No oni raczej gotowce wygrywają i tak jak piszesz ze na 100% sa lepsi i tansi od nich tyle tylko ze oni oferują to juz a inni chyba jeszcze nie maja tego ogarnietego w nowej s6
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Audi - S6 C7 ( od roku 2012 ) - 4,0 TFSI 309 kW (420 PS) Quattro - Modyfikacja silnika AUDI S6 C7 4,0 TFSI M-Cantronic 555 HP sterowana poprzez MMI - MTM
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No to git , obyczaj przy okazji czy pablo wstydu nie zrobił i zastosował sie do porad i kupił zacna furke z Bawarii czy jakiś złom
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
W BT da rade , od czego jest niższy poziom tam gdzie s6 stało Ja byłem e60 dwa lata temu i dało rade dojechać i wrócić bez zaliczenia rowu
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
szymon na czarnym cały czas bedą zacieki od wody i kurz ... Jak ja juz mam dosyć tego koloru, najlepszy kolor do utrzymania to srebrny...nie ma problemu... powiedz lepiej jak malenstwo sie ma po operacji... Macie juz go w domu?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No i wlasnie stad biorą sie buraki co myślą ze lewym pasem poza obszarem zabudowanym mogą sobie jechać ile chcą... Lewy pas służy do wyprzedzania poza obszarem zabudowanym a nie do jazdy i blokowania ruchu Dokładnie tak , w pl mamy ruch prawostronny i wyprzedza sie z lewej strony z wyłączeniem miast i dróg powyżej dwóch pasów w jedna stronę ... Jeżdżą fujary lewym pasem raz na rok na drodze poza swoją wsią i powodują korki i wypadki zmuszając do wyprzedzania z prawej ...ech Polacy
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ja tam zanim wsiadę to sprawdzam schowek, zeby znowu takiej wiochy jak w tym roku nie było Nieważne co kupię pierwsze co zmienię lampkę w schowku.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ja tam zanim wsiadę to sprawdzam schowek, zeby znowu takiej wiochy jak w tym roku nie było
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
spoko na moja krytykę wszystkiego zawsze możesz liczyć
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ale koza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jakby był inny termin z ustalonymi ludzmi z następnym wolnym dniem to dawajcie znać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ze znakami zapytania ...to ja nie wiem co to miało znaczyć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to jak sie tak zdecydować nikt nie mógł to moja żona sobie kupiła bilet na koncert a ja z dzieciakami zostaje w domu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No dobra to robimy ten spęd czy nie robimy ? i jak dokładnie - godzina bo ja jutro do 17.30 pracuje
-
Citroen C5 2.2 HDi 200 Automat Exclusive Tourer
Mnie bardzo kusilby teraz mondeo ... Po kilku lifto-poprawkach dopracowany auto , nie jest drogami jakbym teraz miał cos kupić z klasy średniej to bym sie grubo zastanawiał
-
Citroen C5 2.2 HDi 200 Automat Exclusive Tourer
Ja nie mówię ze audi jest gorsze niż citroen bo to byłoby bluźnierstwo ale różnica w jakości jak i bezawaryjnosci nie jest w tych czasach tak duża jak różnica w cenie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to jakby to było we wtorek to byłbym za , choć jeszcze muszę potwierdzić u szyi ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ---------- No dobra wiec jakby co to ja sie pisze z rodzinka , ale wiadomo cos bo z tego co widzę to nikt sie znowu nie interesuje ...ja muszę wiedzieć do jutra powiedzmy do 12 bo jak nie to zonka na koncert na wtorek wieczór musi bilet kupić sobie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Miron trzeba było sciemniac ze ci wydech cos nawala i dlatego kolekota słychać
-
Citroen C5 2.2 HDi 200 Automat Exclusive Tourer
Nie wiem jak to jest na rynku Europejskim ale nie od dziś obserwuję rynek samochodowy w UK i widzę jak wychodzą te wszystkie nowe Peugeoty ,Citroeny, Fordy ,Vauxhalle(Ople) i inne za grubą kasę i po paru latach można je kupić już za "grosze" a Audi ciągle trzymają cenę Tak tylko super wyposażony citroen kosztuje 100-120k zł a porównywalne audi 200-220k zł no i zobacz ile kosztują po roku lub dwóch i policz - gwarantuje ze wiecej kasy stracisz na audi
-
Citroen C5 2.2 HDi 200 Automat Exclusive Tourer
Licząc procenty moze i audi straci mniej ale licząc kasę to stracisz wiecej na audi
-
Citroen C5 2.2 HDi 200 Automat Exclusive Tourer
Nowe c5 to całkiem inna bajka niż I i II, silniczki hdi o niebo cichsze od nawet tdi cr .graty i bezawaryjnosci
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
I weź tu teraz wywal kupę siana na rs4/rs5 a środku dalej tak samo
-
dobieranie mapy do mmi
zgłoś się lepiej tu http://a4-klub.pl/members/h4mm3r-20201/
-
dobieranie mapy do mmi
No to rns-e
-
dobieranie mapy do mmi
Mmi : 2g 3G sa w b8 , ty masz rns-e jezeli juz choć i to nie wiadomo? Masz kolorowy odsuwany ekran ? I za nim wejścia na karty SD?