Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. No oni raczej gotowce wygrywają i tak jak piszesz ze na 100% sa lepsi i tansi od nich tyle tylko ze oni oferują to juz a inni chyba jeszcze nie maja tego ogarnietego w nowej s6
  2. Audi - S6 C7 ( od roku 2012 ) - 4,0 TFSI 309 kW (420 PS) Quattro - Modyfikacja silnika AUDI S6 C7 4,0 TFSI M-Cantronic 555 HP sterowana poprzez MMI - MTM
  3. No to git , obyczaj przy okazji czy pablo wstydu nie zrobił i zastosował sie do porad i kupił zacna furke z Bawarii czy jakiś złom
  4. W BT da rade , od czego jest niższy poziom tam gdzie s6 stało Ja byłem e60 dwa lata temu i dało rade dojechać i wrócić bez zaliczenia rowu
  5. szymon na czarnym cały czas bedą zacieki od wody i kurz ... Jak ja juz mam dosyć tego koloru, najlepszy kolor do utrzymania to srebrny...nie ma problemu... powiedz lepiej jak malenstwo sie ma po operacji... Macie juz go w domu?
  6. No i wlasnie stad biorą sie buraki co myślą ze lewym pasem poza obszarem zabudowanym mogą sobie jechać ile chcą... Lewy pas służy do wyprzedzania poza obszarem zabudowanym a nie do jazdy i blokowania ruchu Dokładnie tak , w pl mamy ruch prawostronny i wyprzedza sie z lewej strony z wyłączeniem miast i dróg powyżej dwóch pasów w jedna stronę ... Jeżdżą fujary lewym pasem raz na rok na drodze poza swoją wsią i powodują korki i wypadki zmuszając do wyprzedzania z prawej ...ech Polacy
  7. Ja tam zanim wsiadę to sprawdzam schowek, zeby znowu takiej wiochy jak w tym roku nie było Nieważne co kupię pierwsze co zmienię lampkę w schowku.
  8. Ja tam zanim wsiadę to sprawdzam schowek, zeby znowu takiej wiochy jak w tym roku nie było
  9. spoko na moja krytykę wszystkiego zawsze możesz liczyć
  10. Jakby był inny termin z ustalonymi ludzmi z następnym wolnym dniem to dawajcie znać
  11. Ze znakami zapytania ...to ja nie wiem co to miało znaczyć
  12. No to jak sie tak zdecydować nikt nie mógł to moja żona sobie kupiła bilet na koncert a ja z dzieciakami zostaje w domu
  13. No dobra to robimy ten spęd czy nie robimy ? i jak dokładnie - godzina bo ja jutro do 17.30 pracuje
  14. Mnie bardzo kusilby teraz mondeo ... Po kilku lifto-poprawkach dopracowany auto , nie jest drogami jakbym teraz miał cos kupić z klasy średniej to bym sie grubo zastanawiał
  15. Ja nie mówię ze audi jest gorsze niż citroen bo to byłoby bluźnierstwo ale różnica w jakości jak i bezawaryjnosci nie jest w tych czasach tak duża jak różnica w cenie
  16. No to jakby to było we wtorek to byłbym za , choć jeszcze muszę potwierdzić u szyi ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ---------- No dobra wiec jakby co to ja sie pisze z rodzinka , ale wiadomo cos bo z tego co widzę to nikt sie znowu nie interesuje ...ja muszę wiedzieć do jutra powiedzmy do 12 bo jak nie to zonka na koncert na wtorek wieczór musi bilet kupić sobie
  17. Miron trzeba było sciemniac ze ci wydech cos nawala i dlatego kolekota słychać
  18. Nie wiem jak to jest na rynku Europejskim ale nie od dziś obserwuję rynek samochodowy w UK i widzę jak wychodzą te wszystkie nowe Peugeoty ,Citroeny, Fordy ,Vauxhalle(Ople) i inne za grubą kasę i po paru latach można je kupić już za "grosze" a Audi ciągle trzymają cenę Tak tylko super wyposażony citroen kosztuje 100-120k zł a porównywalne audi 200-220k zł no i zobacz ile kosztują po roku lub dwóch i policz - gwarantuje ze wiecej kasy stracisz na audi
  19. Licząc procenty moze i audi straci mniej ale licząc kasę to stracisz wiecej na audi
  20. Nowe c5 to całkiem inna bajka niż I i II, silniczki hdi o niebo cichsze od nawet tdi cr .graty i bezawaryjnosci
  21. I weź tu teraz wywal kupę siana na rs4/rs5 a środku dalej tak samo
  22. zgłoś się lepiej tu http://a4-klub.pl/members/h4mm3r-20201/
  23. Mmi : 2g 3G sa w b8 , ty masz rns-e jezeli juz choć i to nie wiadomo? Masz kolorowy odsuwany ekran ? I za nim wejścia na karty SD?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.