Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ozzy1991

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak wszyscy to i ja POLECAM Karola Zrobiony program całkiem inne auto. Dobrze szybko a zarazem tanio, pacjent to audi a4 b6 1.9 TDi AVF seria pozdrawiam.
  2. Napisz do Galetto od nas z forum myślę że coś na to może zaradzić pozdrawiam
  3. raczej chromowany
  4. właśnie też nie wiem i dlatego jadę dzisiaj do innego bo ten za kompetentny chyba nie był. a odnośnie maglownicy nie ma tam żadnej regulacji żeby regulować luzy bo mówił ze tam się jakieś zęby wytarły. A u siebie w drugim aucie co prawda to bus ale jest regulacja i mozna zlikwidować luz co by tak nie stukało. nie znam się na tym tak, że jak ktoś coś wie lepiej to poprawiajcie
  5. Też mam od kilku dni ten problem ze stukaniem i na stacji diagnostycznej powiedzieli końcówki albo magiel. ale lepiej zacząć od tańszego ;p Na dniach jadę jeszcze do innego mechanika jak będzie inny diagnoza to będe pisał
  6. U mnie od dwóch dnie jest ten sam problem z tym, że w trakcie jezdy tez mi postukuje. po wizycie na stacji diagnostycznej stwierdzili mi że końcówki lekkie luzy mają i to może byc przyczyna lub ewentualnie magiel ale coś mi się wydaję że z tym maglem to przesada bo ani nie cieknie ani nic. Na dniach jadę do innego majstra to jak coś innego się dowiem to będę pisał.
  7. wiem właśnie z tym że w różny sposób mierzyłem i i różnie wychodzi i dlatego chcę się poradzić jak to inni montowali
  8. Witam pytanko kieruje do Tych którzy montowali w swoich autach z wydechem 2,5 tdi oska końcówki ultera n1-90rs jaką średnicę kupowaliście i jak je montowaliście pozdrawiam
  9. ozzy1991 odpowiedział(a) na bongod temat w Audi A4 B6
    może fajnie to wygladac
  10. kolega wyżej dobrze mówi lakier nie dość że się będzie wycierał to do tego jeszcze nie będzie to za elegancko wygladać, a tak normalna skórą obszyć fajną nić i lala
  11. dobrze chłopaki mówią ja ostatnio tak samo robiłem srebrzanką do wysokich temperatur.
  12. po podłączeniu CB też jest wszystko ok?? nie trzeszczy ??
  13. ozzy1991 odpowiedział(a) na ozzy1991 temat w Audi A4 B7
    no to się problem rozwiązał dzięki
  14. ozzy1991 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam czy zamiast zwykłego grila można zamontować gril s-line bez przeróbek ?? tak żeby był p&p?? czy trzeba coś rezać i w ogóle czym się różnią ?? pozdrawiam
  15. nie wiem czy używał koleś czy nie. ale zapytam go ile ustawił na kluczu przy dokręcaniu. Skoro tyle mieli na stanie to widocznie jest duży zbyt. Zobaczy co mi jeszcze jutro koleś powie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.