-
ChipTuning, Hamownia 4x4, Diagnostyka, Elektronika
Jak wszyscy to i ja POLECAM Karola Zrobiony program całkiem inne auto. Dobrze szybko a zarazem tanio, pacjent to audi a4 b6 1.9 TDi AVF seria pozdrawiam.
-
1.9 TDI AVF - Prośba o analizę logów
Napisz do Galetto od nas z forum myślę że coś na to może zaradzić pozdrawiam
-
emblemat s-line grilla matowy czy chrom
raczej chromowany
-
Stuki na nierównościach z okolicy kolumny kierowniczej
właśnie też nie wiem i dlatego jadę dzisiaj do innego bo ten za kompetentny chyba nie był. a odnośnie maglownicy nie ma tam żadnej regulacji żeby regulować luzy bo mówił ze tam się jakieś zęby wytarły. A u siebie w drugim aucie co prawda to bus ale jest regulacja i mozna zlikwidować luz co by tak nie stukało. nie znam się na tym tak, że jak ktoś coś wie lepiej to poprawiajcie
-
Stuki na nierównościach z okolicy kolumny kierowniczej
Też mam od kilku dni ten problem ze stukaniem i na stacji diagnostycznej powiedzieli końcówki albo magiel. ale lepiej zacząć od tańszego ;p Na dniach jadę jeszcze do innego mechanika jak będzie inny diagnoza to będe pisał
-
Problem ze stukami przy szybkich ruchach kierownicą na postoju!!stuk,puk...
U mnie od dwóch dnie jest ten sam problem z tym, że w trakcie jezdy tez mi postukuje. po wizycie na stacji diagnostycznej stwierdzili mi że końcówki lekkie luzy mają i to może byc przyczyna lub ewentualnie magiel ale coś mi się wydaję że z tym maglem to przesada bo ani nie cieknie ani nic. Na dniach jadę do innego majstra to jak coś innego się dowiem to będę pisał.
-
Średnica końcówek Ulter do A4 B6 2.5TDI
wiem właśnie z tym że w różny sposób mierzyłem i i różnie wychodzi i dlatego chcę się poradzić jak to inni montowali
-
Średnica końcówek Ulter do A4 B6 2.5TDI
Witam pytanko kieruje do Tych którzy montowali w swoich autach z wydechem 2,5 tdi oska końcówki ultera n1-90rs jaką średnicę kupowaliście i jak je montowaliście pozdrawiam
-
chromy na dark red??
może fajnie to wygladac
-
Malowanie kierownicy
kolega wyżej dobrze mówi lakier nie dość że się będzie wycierał to do tego jeszcze nie będzie to za elegancko wygladać, a tak normalna skórą obszyć fajną nić i lala
-
Malowanie skorodowanego tłumika w A4 B7 1.8T
dobrze chłopaki mówią ja ostatnio tak samo robiłem srebrzanką do wysokich temperatur.
-
H.I.D albo HID zamaist H7
po podłączeniu CB też jest wszystko ok?? nie trzeszczy ??
-
gril s-line a zwykły
no to się problem rozwiązał dzięki
-
gril s-line a zwykły
Witam czy zamiast zwykłego grila można zamontować gril s-line bez przeróbek ?? tak żeby był p&p?? czy trzeba coś rezać i w ogóle czym się różnią ?? pozdrawiam
-
Wykręcająca się szpilka napinacza paska2.0 TDi BLB
nie wiem czy używał koleś czy nie. ale zapytam go ile ustawił na kluczu przy dokręcaniu. Skoro tyle mieli na stanie to widocznie jest duży zbyt. Zobaczy co mi jeszcze jutro koleś powie.