-
Z nawiewu leci ciepłe powietrze na LO prosze o pomoc
Powietrze lecace jest cieplejsze od powietrza na zewnatrz , np jest 20 stopni o godz 10 auto rozgrzane odpalam po pol godz. i leci cieple powietrze , zostawiam auto ,czekam do godz 15 jest dalej 20st na zewnatrz i leci zimnejsze takie jak na zewnatrz, jak zrobic adapatcje i jak sprwadzic synchronizacje stref?
-
-
Z nawiewu leci ciepłe powietrze na LO prosze o pomoc
Witam, Bardzo prosze o pomoc ,nie wiem co robic , z kratek w mojej a4 b7 1.8T leci po odpaleniu auta na rozgrzanym silniku cieple powietrze ,klimatyzacja wylaczona a nawiew ustawiony na LO ,mija to po ok 5 minutach i zaczyna leciec normalne , jezdzac caly czas na wlaczonej klimie to cieple powietrze jest tylko przez kilka pierwszych sekund. Bede wdzieczny za kazda pomoc.
-
A4 B7 1.8T servotronic, skrzypi/przeskakuje przy skręcaniu
Nikt nie pomoże?
-
A4 B7 1.8T servotronic, skrzypi/przeskakuje przy skręcaniu
Witam, Niestety nigdzie nie udało mi się znaleźć konkretnej odpowiedzi na mój problem, dlatego chciałbym go tutaj poruszyć, mój problem polega na tym, że przy bardzo wolnej jeździe, praktycznie przy rusznaiu i skręcaniu słychać jakby takie przeskakiwanie/skrzypienie i czuć to na kierownicy, zawieszenie było sprawdzone i nie ma luzów, olej wspomagania nie ubywa, w aucie jest servotronic i działa bardzo dobrze, jest to dość irytujące i występuje najczęściej na szutrowej drodze albo nie równej drodze, rzadko na gładkim asfalcie. Panowie czy to pompa wspomagania czy przekladnia kierownicza a może coś innego? Będę wdzięczny za pomoc.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Na wolnych 1.7bara, 2 tys, 3.5 bara 3 tys. 4 bary, smok był w ok 80% czysciutki
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ciśnienie sprawdzone na goracym i jest wzorcowe.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
U mnie jest coś takiego, że jak puszczam pedal gazu od pierwszego do trzeciego biegu to słychać takie szzzz szzzzz, wymieniłem napinacz i lancuch, wyczyscilem pokrywę, wymieniłem smoka i wyczyscilem mise ale dalej to samo...
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
A jak są słyszalne zużyte szklanki , jaki to dźwięk?
-
Wentylator dmucha ciepłym powietrzem
Panowie ja mam problem taki, ze początkowo leci ciepłe powietrze na LO a po 2 minutach wieje zimne takie jak ma być...
-
Leci ciepłe powietrze na LO w 1.8T - brak błędów z VAGA
Panowie proszę o pomoc...
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Właśnie oszukalem się i nie znalazłem tylko tej informacji a sam napinacz też 10N?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
A czy ktoś może mi podesłać instrukcje wymiany napinacza? Chodzi mi głównie o momenty dokręcania walka rozrządu i samego napinacza, będę bardzo wdzięczny
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ja założyłem chinola a w ogłoszeniu było napisane, ze robiony w tej samej fabryce co oryginał tylko bez znaczka Audi, teraz zaterkocze nawet na cieplym silniku ale tylko przy rozruchu max 2 sek. do tego dochodzi metaliczny szelest przy schodzeniu z obrotów do 3 biegu. Problem w tym, ze na starym napinaczu było dokładnie to samo, a stary oryginalny miał przebieg 120 tys. Najgorszy ten szelest, boję się, se jak założę nowy oryginalny napinacz za 2500zl to będzie to samo i będzie to wina np walkow rozrządu albo panewek i wtedy remont...
-
Na zimnym pali z dotyku na ciepłym trzeba długo kręcić
I jak udało Ci się rozwiązać ten problem?
-
Ciezko pali na cieplym silniku
Paliwo uciekalo i dlatego ciężko odpalal?
kami050
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta