Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kami050

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Powietrze lecace jest cieplejsze od powietrza na zewnatrz , np jest 20 stopni o godz 10 auto rozgrzane odpalam po pol godz. i leci cieple powietrze , zostawiam auto ,czekam do godz 15 jest dalej 20st na zewnatrz i leci zimnejsze takie jak na zewnatrz, jak zrobic adapatcje i jak sprwadzic synchronizacje stref?
  2. Witam, Bardzo prosze o pomoc ,nie wiem co robic , z kratek w mojej a4 b7 1.8T leci po odpaleniu auta na rozgrzanym silniku cieple powietrze ,klimatyzacja wylaczona a nawiew ustawiony na LO ,mija to po ok 5 minutach i zaczyna leciec normalne , jezdzac caly czas na wlaczonej klimie to cieple powietrze jest tylko przez kilka pierwszych sekund. Bede wdzieczny za kazda pomoc.
  3. Witam, Niestety nigdzie nie udało mi się znaleźć konkretnej odpowiedzi na mój problem, dlatego chciałbym go tutaj poruszyć, mój problem polega na tym, że przy bardzo wolnej jeździe, praktycznie przy rusznaiu i skręcaniu słychać jakby takie przeskakiwanie/skrzypienie i czuć to na kierownicy, zawieszenie było sprawdzone i nie ma luzów, olej wspomagania nie ubywa, w aucie jest servotronic i działa bardzo dobrze, jest to dość irytujące i występuje najczęściej na szutrowej drodze albo nie równej drodze, rzadko na gładkim asfalcie. Panowie czy to pompa wspomagania czy przekladnia kierownicza a może coś innego? Będę wdzięczny za pomoc.
  4. Na wolnych 1.7bara, 2 tys, 3.5 bara 3 tys. 4 bary, smok był w ok 80% czysciutki
  5. Ciśnienie sprawdzone na goracym i jest wzorcowe.
  6. U mnie jest coś takiego, że jak puszczam pedal gazu od pierwszego do trzeciego biegu to słychać takie szzzz szzzzz, wymieniłem napinacz i lancuch, wyczyscilem pokrywę, wymieniłem smoka i wyczyscilem mise ale dalej to samo...
  7. A jak są słyszalne zużyte szklanki , jaki to dźwięk?
  8. Panowie ja mam problem taki, ze początkowo leci ciepłe powietrze na LO a po 2 minutach wieje zimne takie jak ma być...
  9. Właśnie oszukalem się i nie znalazłem tylko tej informacji a sam napinacz też 10N?
  10. A czy ktoś może mi podesłać instrukcje wymiany napinacza? Chodzi mi głównie o momenty dokręcania walka rozrządu i samego napinacza, będę bardzo wdzięczny
  11. Ja założyłem chinola a w ogłoszeniu było napisane, ze robiony w tej samej fabryce co oryginał tylko bez znaczka Audi, teraz zaterkocze nawet na cieplym silniku ale tylko przy rozruchu max 2 sek. do tego dochodzi metaliczny szelest przy schodzeniu z obrotów do 3 biegu. Problem w tym, ze na starym napinaczu było dokładnie to samo, a stary oryginalny miał przebieg 120 tys. Najgorszy ten szelest, boję się, se jak założę nowy oryginalny napinacz za 2500zl to będzie to samo i będzie to wina np walkow rozrządu albo panewek i wtedy remont...
  12. I jak udało Ci się rozwiązać ten problem?
  13. kami050 odpowiedział(a) na ricco90 temat w 1.8T
    Paliwo uciekalo i dlatego ciężko odpalal?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.