Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JackPara

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Twardy98 obserwuje zawartość JackPara
  2. SIEKIERA obserwuje zawartość JackPara
  3. Witam, mam pytanie do speców od S4/RS4- B5 , muszę wymienić wał, ori jaki mam to 8D0 521 101 J- ale katalogowo piszą że zamieniają się na F i D, pytanie jaki jest najbardziej wytrzymały, SID wspomniał że F może być kuty bo prawdopodobnie był montowany w RS4 B5, czy posiada któryś Śfagier wiedzę ? Prosiłbym o pomoc !!! *Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz Zapraszam również tu ->Regulamin Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - temat przeniesiony
  4. JackPara opublikował(a) temat w 2.7BiT
    Potrzebuję pomocy, jak przepiąć kostkę 3 pionową na nową 4 pionową przy zmianie cewek na nowe od tfsi beru zse 032, pomocy bo tracę cierpliwość, pacjent oczywiście S4 b5 2.7 bi turbo
  5. simon__75 obserwuje zawartość JackPara
  6. wojak1990 obserwuje zawartość JackPara
  7. JackPara odpowiedział(a) na SebaM temat w 3.0TDI
    Miałem to samo i wymiana kolektora ssącego z nastawinkami pomogła, na serwisie poparli diagnozę i po wymianie kolaktora bujanie ustało, prawdopodobnie nastawnik stanął, uwaga, nie kupuj samego nastawinika, kup sobie kmpl i jedz do serwisu, ponieważ sama wymiana nie pomoże, trzeba ustawić na kompie wartości nastawnika, koszt kolektora z nastawnikiem to 480 zł po regeneracji + wymiana, w serwisie audi 400 zł
  8. Witam, jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość, zakupiłem całkiem niedawno (2 tyg temu) Audi A4 B7 3.0 TDi BKN z 2005 roku i mój problem polega na tym że włączając nawiew (bez klimy) z nastawioną temperaturą na minimum dmucha ciepłym powietrzem. Nie bardzo wiem o co kaman, spotkał się ktoś z takim problemem ? Nie wiem czy to będzie miało znaczenie ale podczas postoju np. na światłach czuję spaliny z wentylatora. Nie mam jeszcze w Krakowie żadnego sprawdzonego machera od Audi dlatego też zwracam się do was z prośbą o pomoc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.