Treść opublikowana przez dziadek
-
Lokalizator Gps w samochodzie- Gps tracker
Wiecej jeszcze rozmawiajcie o zabezpieczeniach i piszcie złodziejom co stosujecie , a najlepiej jeszcze nr rejestracyjny podajcie i miejsce gdzie parkujecie - myślicie ze oni nie chodzą po forach i nie czytają tego ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Moze sie wypowie
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
No ale wpolifcie sa juz ringi wiec nie wiem jak miałoby sie to montować ... A Ori w ringach masz zwykła żarówke ba9s i wsadzisz odpowiednik ledowy i masz biel Co do halogenow to ta firma ma rożne żarówki o rożnych barwach wiec napewno sobie cos dopasujesz - ja w hlogenach mam to : GPT PLASMA WHITE HID XENON H8 35W RINGI BMW JAFRA (3168728463) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a świeci to tak: ---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ---------- No to co wkleiles do poliftamoze i fajne ale wymaga chyba w ingerencję budowy lampy
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
W bagażniku biel, ale ze schowkiem to mnie złapałeś:decayed: Zapomniałem zmienić, ale żarowki mam, zaraz będę działał Hehe , no bo wiesz jakie mam zdanie o braku oświetlenia białego w schowku...do tej pory sie wstydzę ze dałem sie przewieźć jedna esą z czymś takim
-
chip do Audi A8 4.2 335 KM i 430 Nm z 2003r?
Ogranicznik da rade zdjąć , zwiększenie odczuwalne mocy niemożliwe bo to wolnossak no chyba ze wsadzisz polowe wartości auta w jakies kompresory itp
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
No teraz klasa , ale "pokarzi" schowek i bagażnik ...
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Pablo to wsadz w ringi - tam jest po jednej zarowce ba9s na stronę - dasz to i bedą białe ringi LED CAN BUS H6W BAX9S H5W BA9S 9 SMD SZ-N JAFRA (3189192849) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Juz kiedyś pytałem ale nie pamietam , jak to z maluchami wyglada? Było by gdzie z nimi kimnąć bo moja bez nich znowu sie nigdzie nie ruszy ...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jak na oske bardzo dobry wynik. No w sumie w audi gdzie prawie cała masa jest pod maska i ciśnie na przednie koła , moze i racja
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Pirelli ja mam na pierwszy montaż i po 30 tys km połowy wysokosci bieżnika na przodzie nie ma
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
znowu po koledzie odwiedziny ? no trzebaby by w końcu:naughty: a którego dnia bo ja 2 - giego pracuje
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
Ja tu ciemność widzę tzn nic nie widzę
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Kumpel co ma taką samą twierdzi że Shella zalewać, co o tym myślisz? - Wazne zeby była pewna stacja paliw - na shell tez potrafią oszukać - toc to Polska
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
znowu po koledzie odwiedziny ?
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Wiem doyebałem spoko do BT da rade jechać, wypuszczają , ja e60 byłem dwa lata temu ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- Wiem doyebałem ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- No szkoda że nie 530D zwłaszcza ten 194KM ale tutaj można zrobić program na taką moc z tego co czytałem i ważne że nie ma słynnych klapek kolektora. Ten 2.5d i 3.0d różnią sie tylko pojemnoscia a w e39 sa pancerny bo kolektor wydechowy zeliwny a np w e60 jakiś stop dziwny i pękają , kolektor ssacy bez klapek czyli nic sie nie urywa , brak dpf ...same plusy , łac dobre paliwo bo to jednak cr i cieszyć sie dresem
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
No oby
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Ale sie od razu chłopak tłumaczy no, winny sie czuje ...No ale co zrobic , miłość miłością do OOOO ale nie ma co porównywać b5 do e39 bo troszkę inna klasa oby sie sprawowała i portfela nie uszczuplala bo zatesknisz za a4 ...tylko mi sie tam na jasne skory w jeansach nie pakuj
-
Benzyna 1,8 163 KM lub 190 KM
Co z tego? raz na 200tys km a nawet wiecej w dieslu to pada a w benzynie gdzie jest duzo mniejszy moment to wogole loozik wiec nie rozumiem czego tu sie bać
-
Zamontowanie Turbo BRD zamiast AVF
Napisz np do kolegi slo on miał BRD w 1.9
-
A4 B8 - TDI 170KM vs TFSI 180KM (spalanie, porównania)
Lubie to ...but butowi nierówny
-
A4 B8 - TDI 170KM vs TFSI 180KM (spalanie, porównania)
Ja mam średnie 8.3 przy jezdzie 50/50 a mój silnik w/g producenta pali o 20% mniej niż te 1.8 Tfsi z przed liftingu wiec sam sobie odpowiedz czy to jest podobne do diesla ...w/g mnie różnice przy dieslu widać dopiero na trasie no ale tak powinno byc ze diesla sie nie kupuje do miasta ... 1.8tfsi spali mało , nawet jak diesel ale musi byc bardzo delikatnie traktowane a przecież nie o to chodzi
-
Zamontowanie Turbo BRD zamiast AVF
Kolego ale wiesz ze bez dodatkowego strojenia bedzie auto gorzej sie sprawowalo niż na standardowej? Sorry za OT
-
Głośna praca silnika
jakies rolki ci nie halasuja? np koło alternatora itp?
-
Moja audi B7 sedan 2005 r. 2.0 TDI BLB
Kolorek lux ale felgi bym zmienił bo te to jak kolpaki wyglądają Trzęsie ci pewnie przez walki jak tu juz ktos wspomniał ... Sprawa do ogarniecia wraz z napędem pompy oleju i silniczek bezawaryjne wtedy jak 1.9
-
[A4 B8] AVANT 2.0TDI By jaguś
Wadę olejowa w 2.0tdi poprawili w 2011 roku , ale mozna po Vin sprawdzać w aso bo jak komuś palił wiecej niż 0,5 litra na 1000km to były akcje naprawcze - no ale To trzeba było samemu sie zgłaszać na gwarancji jeszcze ...Co do spalania to sie nie wypowiem bo sam nie robię samego miasta ale 50/50 średnio mam spalanie 8.3 przy odcinkach na trasie z predkosciami 140-150 na tempomacie ... ...tylko pamiętaj moje 1.8tfsi to całkiem inny silnik niż ten co jest w przedliftach a nie wiem jaki ty myślisz kupić...