Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bielik gadają lepiej jak tam skodzina, mieliśmy na giełdę jechać i co ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/a4-b6-avant-s-line-18-rs6-320-288-me-271979/ zacna ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Co takie maleństwa te zdjecia , pozdro
-
B8 TrOOOOp
Pany mozna ustawić vcds-em zeby maksymalna prędkość wycieraczke była większa ? Czy to juz max możliwości silniczka? Dzis jechałem w ładna ulewę i lipa ...wycieraczki nie dawały rady , zbyt wolno pracowały ...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Też chętnie zawitam - no chyba, że to tylko dla VIP Płacisz i jesteś VIP, zapewne jak to na porsche było - niestety niemało
-
B8 TrOOOOp
Na allegro tez w ciagu ilus tam dni możesz zwrócić kazdy przedmiot bez tłumaczenia
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
Spoko , kazdy robi jak chce ...ja leje specyfic choć wymieniam olej co 15 - staka ...z drugiej strony słyszałem ze specyfic to to samo jak jakaś tam inna opcja w motulu tyle ze lana do innej butelki , ale nie pamietam jaka ... Wydaje mi sie ze co by nie lac spelniajacego norme to wyda jezeli sie robi częste wymiany... nie chciało mi sie wchodzić na stronę motula wiec zapytałem bo młody pewnie sprawdzał ze x-cess to zamienił specyfica
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
:polew: Specyfic 504/507 ?
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Z tym dachem lepiej juz wyglądają te naklejki ...ale i tak pierwszy setup jak dla mnie nie do pobicia
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
Motul x-cess Taki na stronie zalecają ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kiedyś tam byłem to gość nawet gumek stabilizujących w kole kompresora nie potrafi wymienić - jeszcze śmiał twierdzić że tego się nie rozbiera - nie twierdzę że u wiktorowicza są asy ale mnie narazie nie nabili w butelkę
-
B8 TrOOOOp
tez się nad tym już dawno zastanawiałem...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Hmm, nigdzie? Taka odpowiedz mnie nie satysfakcjonuje no to trzeba zmienić miasto ---------- Post dopisany at 08:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:01 ---------- Wiktorowicz na Pomorskiej 27 ma nowe maszyny więc może tam ... mechanika pojazdowa - wulkanizacja - opony - elbląg
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Hmm, nigdzie?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Bezsensowny wydatek kasy.... Grzesia rozumiem bo głupio nie miec jak sie ma wszystko inne ale dla samego jej działania to bez sensu bo to tak naprawdę nie jest 3 strefowa tylko 2.5 Z tylnych kratek nie poleci nic dopóki nie ustawi sie z przodu nadmuchu na kratki w konsoli U mnie w pozycji na AUTO ładnie z tylnych kratek wieje. zimą nie ma szans bo zawsze zimniej jest przy podłodze i wieje tam a z kratek d*pa ....latem się zgodzę U mnie zimą i latem dobrze działa. Zimą ładnie dmuchało ciepłym a teraz przyzwoicie mrozi. no to dziwne bo z kim nie rozmawiałem kto ma 3 strefy to na pozycji auto w zimę nic nie leci z tyłu niestety ( w sumie logiczne - ciepłe powietrze jest u góry a zimne na dole więc w pozycji auto klima chce dogrzać ten dół i dlatego leci tylko pod fotelami - oczywiście jak się włączy z przodu manualnie na kratki to i z tyłu leci )
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Bezsensowny wydatek kasy.... Grzesia rozumiem bo głupio nie miec jak sie ma wszystko inne ale dla samego jej działania to bez sensu bo to tak naprawdę nie jest 3 strefowa tylko 2.5 Z tylnych kratek nie poleci nic dopóki nie ustawi sie z przodu nadmuchu na kratki w konsoli U mnie w pozycji na AUTO ładnie z tylnych kratek wieje. zimą nie ma szans bo zawsze zimniej jest przy podłodze i wieje tam a z kratek d*pa ....latem się zgodzę- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ale auta w/g mnie tylko na tor i drogi równe jak stół ... tam słychać każde ziarenko piasku odbijające się o auto , nadkola itp... zero komfortu - auto do zapier.... po zakretach- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
prosiaki 911 w serii na tor słabe w/g mnie - jedzie to i w zakrętach też niby pewnie choć d*pą zamiata - nie ma to jak nowy boxter lub cayman - to są gokarty- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No nie badziewie Ale ponoć to juz inna bajka ... Słyszałem ze cała seria e92 która została jeszcze do wyprodukowania juz jest sprzedana bo ludzie sie boja ze nowa zatraci wszystko co najlepsze ...ale i tak na bank bedzie mega autem- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wladi odpisz na facebook- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
I tu sie zgadzam... Ja bym jeszcze pomyślał nad m3 e92 ( bo te nowe badziewie to juz nie prawdziwa emka ...)- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Adam twierdzi że złamanie tuning protection zajmie przynajmniej 2 lata. Bez tego tylko boxy Abt lub MTM No tak jak mój silnik 2 lata na rynku juz prawie i dalej nie złamany... co do prosiakow to oprócz cayenne wszystkie tandeta w środku , trzaski , piski i kiepski plastik ...w cayenne i to w paru egz nic nie usłyszałem , kompletna cisza i w terenie i na torze w drifcie sie te nadwozie nie "skręca" sztywne jakby na ramie choć na niej nie jest- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oj tam , chłopy nie kłucic sie ...przyjedzie kto jeszcze do mnie jutro na parapet? Wladi bedzie , wiem ze to zniechęca ale moze sie kto skusi- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Spoko...ja nie ubliżam rs6 bo to mega bryka ale szukając Fun cara mając w garażu s6 robiące naprawdę do dobre wrażenie nigdy w życiu nie wybrałbym rs6 ktore oferuje ciut wiecej od aktualnego auta ...tym bardziej ze jest sporo aut ktore ustępują rs6 mocą i osiągami ale dają wiecej radochy ... A tego chyba tu szukamy ...a poza tym w schowku rs6 na bank ma zwykła żarówke i wali żółcią Sorry szymek nie mogłem , dawno o tym nie wspominałem - A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW