Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Bielik gadają lepiej jak tam skodzina, mieliśmy na giełdę jechać i co ?
  2. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/a4-b6-avant-s-line-18-rs6-320-288-me-271979/ zacna ...
  3. Co takie maleństwa te zdjecia , pozdro
  4. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany mozna ustawić vcds-em zeby maksymalna prędkość wycieraczke była większa ? Czy to juz max możliwości silniczka? Dzis jechałem w ładna ulewę i lipa ...wycieraczki nie dawały rady , zbyt wolno pracowały ...
  5. Też chętnie zawitam - no chyba, że to tylko dla VIP Płacisz i jesteś VIP, zapewne jak to na porsche było - niestety niemało
  6. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na allegro tez w ciagu ilus tam dni możesz zwrócić kazdy przedmiot bez tłumaczenia
  7. Spoko , kazdy robi jak chce ...ja leje specyfic choć wymieniam olej co 15 - staka ...z drugiej strony słyszałem ze specyfic to to samo jak jakaś tam inna opcja w motulu tyle ze lana do innej butelki , ale nie pamietam jaka ... Wydaje mi sie ze co by nie lac spelniajacego norme to wyda jezeli sie robi częste wymiany... nie chciało mi sie wchodzić na stronę motula wiec zapytałem bo młody pewnie sprawdzał ze x-cess to zamienił specyfica
  8. Z tym dachem lepiej juz wyglądają te naklejki ...ale i tak pierwszy setup jak dla mnie nie do pobicia
  9. Motul x-cess Taki na stronie zalecają ?
  10. Kiedyś tam byłem to gość nawet gumek stabilizujących w kole kompresora nie potrafi wymienić - jeszcze śmiał twierdzić że tego się nie rozbiera - nie twierdzę że u wiktorowicza są asy ale mnie narazie nie nabili w butelkę
  11. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tez się nad tym już dawno zastanawiałem...
  12. Hmm, nigdzie? Taka odpowiedz mnie nie satysfakcjonuje no to trzeba zmienić miasto ---------- Post dopisany at 08:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:01 ---------- Wiktorowicz na Pomorskiej 27 ma nowe maszyny więc może tam ... mechanika pojazdowa - wulkanizacja - opony - elbląg
  13. Bezsensowny wydatek kasy.... Grzesia rozumiem bo głupio nie miec jak sie ma wszystko inne ale dla samego jej działania to bez sensu bo to tak naprawdę nie jest 3 strefowa tylko 2.5 Z tylnych kratek nie poleci nic dopóki nie ustawi sie z przodu nadmuchu na kratki w konsoli U mnie w pozycji na AUTO ładnie z tylnych kratek wieje. zimą nie ma szans bo zawsze zimniej jest przy podłodze i wieje tam a z kratek d*pa ....latem się zgodzę U mnie zimą i latem dobrze działa. Zimą ładnie dmuchało ciepłym a teraz przyzwoicie mrozi. no to dziwne bo z kim nie rozmawiałem kto ma 3 strefy to na pozycji auto w zimę nic nie leci z tyłu niestety ( w sumie logiczne - ciepłe powietrze jest u góry a zimne na dole więc w pozycji auto klima chce dogrzać ten dół i dlatego leci tylko pod fotelami - oczywiście jak się włączy z przodu manualnie na kratki to i z tyłu leci )
  14. Bezsensowny wydatek kasy.... Grzesia rozumiem bo głupio nie miec jak sie ma wszystko inne ale dla samego jej działania to bez sensu bo to tak naprawdę nie jest 3 strefowa tylko 2.5 Z tylnych kratek nie poleci nic dopóki nie ustawi sie z przodu nadmuchu na kratki w konsoli U mnie w pozycji na AUTO ładnie z tylnych kratek wieje. zimą nie ma szans bo zawsze zimniej jest przy podłodze i wieje tam a z kratek d*pa ....latem się zgodzę
  15. ale auta w/g mnie tylko na tor i drogi równe jak stół ... tam słychać każde ziarenko piasku odbijające się o auto , nadkola itp... zero komfortu - auto do zapier.... po zakretach
  16. prosiaki 911 w serii na tor słabe w/g mnie - jedzie to i w zakrętach też niby pewnie choć d*pą zamiata - nie ma to jak nowy boxter lub cayman - to są gokarty
  17. No nie badziewie Ale ponoć to juz inna bajka ... Słyszałem ze cała seria e92 która została jeszcze do wyprodukowania juz jest sprzedana bo ludzie sie boja ze nowa zatraci wszystko co najlepsze ...ale i tak na bank bedzie mega autem
  18. Wladi odpisz na facebook
  19. I tu sie zgadzam... Ja bym jeszcze pomyślał nad m3 e92 ( bo te nowe badziewie to juz nie prawdziwa emka ...)
  20. Adam twierdzi że złamanie tuning protection zajmie przynajmniej 2 lata. Bez tego tylko boxy Abt lub MTM No tak jak mój silnik 2 lata na rynku juz prawie i dalej nie złamany... co do prosiakow to oprócz cayenne wszystkie tandeta w środku , trzaski , piski i kiepski plastik ...w cayenne i to w paru egz nic nie usłyszałem , kompletna cisza i w terenie i na torze w drifcie sie te nadwozie nie "skręca" sztywne jakby na ramie choć na niej nie jest
  21. Oj tam , chłopy nie kłucic sie ...przyjedzie kto jeszcze do mnie jutro na parapet? Wladi bedzie , wiem ze to zniechęca ale moze sie kto skusi
  22. Spoko...ja nie ubliżam rs6 bo to mega bryka ale szukając Fun cara mając w garażu s6 robiące naprawdę do dobre wrażenie nigdy w życiu nie wybrałbym rs6 ktore oferuje ciut wiecej od aktualnego auta ...tym bardziej ze jest sporo aut ktore ustępują rs6 mocą i osiągami ale dają wiecej radochy ... A tego chyba tu szukamy ...a poza tym w schowku rs6 na bank ma zwykła żarówke i wali żółcią Sorry szymek nie mogłem , dawno o tym nie wspominałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.