Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ciekawe czy będziemy sami czy może bielik dołączy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to co jutro?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może moje MK IV Bielik uważaj bo tam to angliki same w tych stronach sprzedają
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kiedy robimy , spota? Ja moge zawsze ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Eh , ale wazne ze szkoda poszla ...co dalej?
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
bo on jeździ "o kropelce" i nie wyprzedza
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Masakra , zę ja tego nie widziałem wcześniej - nosb nie odpuszczaj ... byłaby kosa ---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ---------- białe auta z czarnym dachem i czarnym kołem zaczeły mi się podobać ostatnio - słuszne zestawienie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
oj u nas ciężko ze spotami ale może coś się wymyśli bo ja teraz prawie mieszkam w miejscu spotów
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Gdzie jedziecie na mazury?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
kurde znowu muszę wyłączyć subskrypcję tego tematu na jakiś czas - same jednostronne opinie a najwięcej na temat co jest ładniejsze od czego - każdy ma swój gust i przydałoby się dopisać np "w/g mnie audi jest ładniejsze", "w/g mnie audi wewnątrz miażdży suty" Graty szymek zakupu co byś nie wybrał będzie miazga zapewne
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
a nawet nie wiem czy w M5 jest LED w schowku lub w innych miejscach... ale każdy szczegół jest ważny bo jak w szczegółach coś nie gra to i w ważniejszych sprawach też może coś być nie tak ....
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Bo mnie beta kusi rozumiem że jeździłeś RS6 i M5 ... wybierz w którym się lepiej czujesz bo auto jest dla ciebie , nie patrz na oczekiwania innych - propos wiesz co ja bym wybrał
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
poza tym narazie to jest jedna zamówiona przez forumowicza a Szymek jeszcze kmini
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Zebys nie mial pod domem s6 to wiem co bys wybral ...a tak Poczekamy zobaczymy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Slyszeliscie? Dwie rs6 nowe beda na forum
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No nie, jednak beda dwie audiczki w domu?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
czyli ty wziąłeś czerwonego?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
popowodziowe pewnie ---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ---------- jedrekx jak cię lubię - szczególnie za lasagne to gusta mamy zupełnie inne oczywiście odnośnie znaczka to się zgadzam, na szczęście o gustach się nie dyskutuje
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
zadupie:grin: +1
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Bieniek i jak tam ci sie podoba nasza miasto-wieś
-
B8 TrOOOOp
3g odczytuje dvd ale tylko z plyt , 3g+ odczytuje dvd i divx i z plyt i z kart sd i z dysku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja nie mam czasu w związku z ciągle trwającą przeprowadzką ale lokal polecam - właścicielem jest mój kolega
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Kuredu ale sprzedajesz auto i sam splacasz leasing czy robisz cesje ? I co na to leasing bo u mnie to chyba najwczesniej po dwoch latach mozna zaczynac cos dzialac
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No to w marcu jak sie gwarancja skonczy trzeba bedzie zrobic ---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ---------- Narazie to nawet nie wiem jak wejsc w zielone menu w 3g+ no i zero podpowiedzi , sprawdzone z Grzeskiem w bukowinie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Trzeba miec do tego webasto? Czy zwykly wentylator sobie sie kreci? Coc u mnie i tak sie nie da zakodowac jezeli nawet bo polift ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- Ok, webasto nie trzeba miec , doczytalem ale w polifcie jeszcze zapewne nikt tego nie robil ?