Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. ciekawe czy będziemy sami czy może bielik dołączy
  2. Może moje MK IV Bielik uważaj bo tam to angliki same w tych stronach sprzedają
  3. Kiedy robimy , spota? Ja moge zawsze ...
  4. Eh , ale wazne ze szkoda poszla ...co dalej?
  5. bo on jeździ "o kropelce" i nie wyprzedza
  6. Masakra , zę ja tego nie widziałem wcześniej - nosb nie odpuszczaj ... byłaby kosa ---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ---------- białe auta z czarnym dachem i czarnym kołem zaczeły mi się podobać ostatnio - słuszne zestawienie
  7. oj u nas ciężko ze spotami ale może coś się wymyśli bo ja teraz prawie mieszkam w miejscu spotów
  8. kurde znowu muszę wyłączyć subskrypcję tego tematu na jakiś czas - same jednostronne opinie a najwięcej na temat co jest ładniejsze od czego - każdy ma swój gust i przydałoby się dopisać np "w/g mnie audi jest ładniejsze", "w/g mnie audi wewnątrz miażdży suty" Graty szymek zakupu co byś nie wybrał będzie miazga zapewne
  9. a nawet nie wiem czy w M5 jest LED w schowku lub w innych miejscach... ale każdy szczegół jest ważny bo jak w szczegółach coś nie gra to i w ważniejszych sprawach też może coś być nie tak ....
  10. Bo mnie beta kusi rozumiem że jeździłeś RS6 i M5 ... wybierz w którym się lepiej czujesz bo auto jest dla ciebie , nie patrz na oczekiwania innych - propos wiesz co ja bym wybrał
  11. poza tym narazie to jest jedna zamówiona przez forumowicza a Szymek jeszcze kmini
  12. Zebys nie mial pod domem s6 to wiem co bys wybral ...a tak Poczekamy zobaczymy
  13. Slyszeliscie? Dwie rs6 nowe beda na forum
  14. No nie, jednak beda dwie audiczki w domu?
  15. popowodziowe pewnie ---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ---------- jedrekx jak cię lubię - szczególnie za lasagne to gusta mamy zupełnie inne oczywiście odnośnie znaczka to się zgadzam, na szczęście o gustach się nie dyskutuje
  16. zadupie:grin: +1
  17. Bieniek i jak tam ci sie podoba nasza miasto-wieś
  18. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    3g odczytuje dvd ale tylko z plyt , 3g+ odczytuje dvd i divx i z plyt i z kart sd i z dysku
  19. Ja nie mam czasu w związku z ciągle trwającą przeprowadzką ale lokal polecam - właścicielem jest mój kolega
  20. Kuredu ale sprzedajesz auto i sam splacasz leasing czy robisz cesje ? I co na to leasing bo u mnie to chyba najwczesniej po dwoch latach mozna zaczynac cos dzialac
  21. No to w marcu jak sie gwarancja skonczy trzeba bedzie zrobic ---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ---------- Narazie to nawet nie wiem jak wejsc w zielone menu w 3g+ no i zero podpowiedzi , sprawdzone z Grzeskiem w bukowinie
  22. Trzeba miec do tego webasto? Czy zwykly wentylator sobie sie kreci? Coc u mnie i tak sie nie da zakodowac jezeli nawet bo polift ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- Ok, webasto nie trzeba miec , doczytalem ale w polifcie jeszcze zapewne nikt tego nie robil ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.