Treść opublikowana przez dziadek
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Jak mialem to nie bylo ani jednej kontroli Moze jeszcze od koloru zalezy albo wyrazu twarzy kierownika
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
bo to gangsterskie auto jest - hej
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ewentualnie zamiast vettela , alonso...
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
E a ty pierwszego wrzesnia do szkoly nie idziesz?
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
Mlody , dokladna data kolędy u domina poprosze , to sie pomysli
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Cos chyba ci sie myli z tds-em ktore rzeczywiscie sie przegrzewaly ale te silniki to calkiem co innego , to ze ma ta sama pojemnosc nic nie znaczy
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzes a kodowanie z ori 3 stref cie interesuje? Jak tak to napisz co jak i gdzie to moze cos sie zalatwi
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Nie jest przewidziana przez producenta obsluga serwisowa lancucha ...
-
DPF - jest czy nie? Prosze o opinie.
Jezeli nikt nie usuwal to musi byc ...kazde b8 w dieslu to mialo
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Nie zmiescilo sie , przesuwali sciane grodziowa , ale sie dalo
-
Co wybrać a4 b7 - 1.6 czy 2.0 wszystko benzyna
Ale kotleta odgrzaliscie:whistling: ale zeby ot nie bylo : ... 2.0 w b7 to w 99% bedzie fsi wiec zagazowac sie nie bedzie oplacalo a jezeli sie trafi nie fsi to bedzie to alt ktory bedzie zarł olej 1.6 bedzie palil tyle paliwa co 2.0 a jechac nie bedzie chcial ... Popieram kolegow ze jak benzyna to 1.8t nawet jak ci turbo padnie to zregenerujesz i starczy na dluuuugo - nie robisz tego co tydzien
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dobre i to ze sie nie wywiną ... Czyli czego ci bedzie brakowac ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Trzymam kciuki ze sie wyjasni jak najszybciej ...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ups Powodzenia grześ ...ale przy tej ilosci co ty kupujesz prędzej czy później musialo sie trafić - taki kraj niestety
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No i git , co dalej?
-
A6 Moja "Black Beast" ;]
Fajnie wyglada...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
W Aso olsztyn sobie ze skladaniem tapicerek średnio radzą
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzes ze ci pozniej nic nie skrzypi/trzeszczy po takiej rozwałce w aucie ...
-
A5 8T 3.0 TDI quattro S-line (coupe)
ślicznie - jendak wydech ale "esa" robi robote
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Nie wiem jak pracuje zawias w A5, ale u mnie gwint jest bardziej komfortowy w miescie niz zwykle 1BE (lepiej wybiera nierownosci). nowe opony też dużo dają do komfortu - w sensie nowa guma
-
104-te urodziny audi
No dzis firma audi ma 104 urodziny ...cos niejasno napisalem?
-
104-te urodziny audi
Wszystkiego najlepszego
-
smarowane wahacze ??????/
dla mnie idiotyzm - w sworzniach w środku jest już odpowiednia ilość smaru a teraz jak ponawiercał otwory to prędzej czy później dostanie się tam woda i piach i dopiero będzie impreza
-
Skrzypi coś z prawej strony
jak piszczy przy skręcie to ja obstawiam górne wahacze a nie dolne ...
-
Naprawa skrzyni czy zakup uzywanej z gwarrancja rozruchowa
Nie wiem czy wiesz ale jak masz zapiety bieg i puszczasz gaz to dla skrzyni nie ma roznicy bo ona dalej sie w taki sam sposob kreci no chyba ze chodzi ci ze jeszcze wciskasz sprzetlo