Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Jak mialem to nie bylo ani jednej kontroli Moze jeszcze od koloru zalezy albo wyrazu twarzy kierownika
  2. bo to gangsterskie auto jest - hej
  3. Ewentualnie zamiast vettela , alonso...
  4. E a ty pierwszego wrzesnia do szkoly nie idziesz?
  5. Mlody , dokladna data kolędy u domina poprosze , to sie pomysli
  6. Cos chyba ci sie myli z tds-em ktore rzeczywiscie sie przegrzewaly ale te silniki to calkiem co innego , to ze ma ta sama pojemnosc nic nie znaczy
  7. Grzes a kodowanie z ori 3 stref cie interesuje? Jak tak to napisz co jak i gdzie to moze cos sie zalatwi
  8. Nie jest przewidziana przez producenta obsluga serwisowa lancucha ...
  9. Jezeli nikt nie usuwal to musi byc ...kazde b8 w dieslu to mialo
  10. Nie zmiescilo sie , przesuwali sciane grodziowa , ale sie dalo
  11. Ale kotleta odgrzaliscie:whistling: ale zeby ot nie bylo : ... 2.0 w b7 to w 99% bedzie fsi wiec zagazowac sie nie bedzie oplacalo a jezeli sie trafi nie fsi to bedzie to alt ktory bedzie zarł olej 1.6 bedzie palil tyle paliwa co 2.0 a jechac nie bedzie chcial ... Popieram kolegow ze jak benzyna to 1.8t nawet jak ci turbo padnie to zregenerujesz i starczy na dluuuugo - nie robisz tego co tydzien
  12. Dobre i to ze sie nie wywiną ... Czyli czego ci bedzie brakowac ?
  13. Trzymam kciuki ze sie wyjasni jak najszybciej ...
  14. Ups Powodzenia grześ ...ale przy tej ilosci co ty kupujesz prędzej czy później musialo sie trafić - taki kraj niestety
  15. Fajnie wyglada...
  16. W Aso olsztyn sobie ze skladaniem tapicerek średnio radzą
  17. Grzes ze ci pozniej nic nie skrzypi/trzeszczy po takiej rozwałce w aucie ...
  18. ślicznie - jendak wydech ale "esa" robi robote
  19. Nie wiem jak pracuje zawias w A5, ale u mnie gwint jest bardziej komfortowy w miescie niz zwykle 1BE (lepiej wybiera nierownosci). nowe opony też dużo dają do komfortu - w sensie nowa guma
  20. No dzis firma audi ma 104 urodziny ...cos niejasno napisalem?
  21. Wszystkiego najlepszego
  22. dla mnie idiotyzm - w sworzniach w środku jest już odpowiednia ilość smaru a teraz jak ponawiercał otwory to prędzej czy później dostanie się tam woda i piach i dopiero będzie impreza
  23. jak piszczy przy skręcie to ja obstawiam górne wahacze a nie dolne ...
  24. Nie wiem czy wiesz ale jak masz zapiety bieg i puszczasz gaz to dla skrzyni nie ma roznicy bo ona dalej sie w taki sam sposob kreci no chyba ze chodzi ci ze jeszcze wciskasz sprzetlo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.