Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qleec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. qleec odpowiedział(a) na krecikj5 temat w 2.0TDI
    Telepie nim czy tylko hałasuje ?
  2. qleec odpowiedział(a) na qleec temat w 2.0TDI
    Nie, nic nie robiłem. ---------- Post dopisany at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ---------- Ale jest tak jak piszesz...
  3. U mnie wygląda jak nowy. 2007 rok. Zawsze w autach nawiercam w tłumikach końcowych małe otworki -tak by woda mogła swobodnie spływać...
  4. qleec opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Co to może być: jak jest zimny to trzęsie silnikiem. Taka nierówna praca. Jak się nagrzeje jest ok. Dodam ze mam nowe wtryski.
  5. Odgrzewam temat: U mnie też pojawia się błąd związany z V157. Jaki jest nr. tej części. Jaki ew. koszt ? Może ktoś regeneruje ?
  6. "pierdoły udające metal nie powinny się znajdować na aucie." Włącznie z przednią oryginalną atrapą
  7. Na żywo lepiej
  8. Sorki, że to tak długo trwało.... praca... praca, a po robocie to już ciemno. Auta też nie zdążyłem domyć do zdjęć -jak widać Jak dla mnie efekt jest zadawalający.
  9. qleec odpowiedział(a) na s33d temat w 2.0TDI
    U mnie podobnie. Wymiana wszystkich wtrysków w ramach akcji nie pomogła.
  10. Kupiłem przez Allegro za 67 z przesyłką pocztą. Możesz odesłać do 11 dni bez podania powodu.
  11. Tak to są 17. Ja też ma S-Line. Ale nie wszystko. Głównie środek. No i np. klapa tylna jest S-Line. Zawias obniżony. U Ciebie wszystko jest z S-ine ? ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ---------- Za ile byś sprzedał te ramki? Z 5 dych mogę dać. Daj znać czy jesteś zainteresowany. Jak nie to kupuje na Alledrogo.
  12. To są S-Line podobno.
  13. To tam są jakieś nakładki ? Przyjrzę się po południu. ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ---------- Popatrzyłem jak to wygląda. Zdjąłem jedna na próbę. Nie trzeba zdejmować zderzaka. Do demontażu wystarcza dwa płaskie śrubokręty. Najbardziej trzymają zapadki na górze i na dole. Dołaczam parę zdjęć. Sorki za jakość, ale telefon, ale już się ściemniło i auto brudne. Ramki zamawiam i podrzucę zdjęcia po. Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 8c3896d4fdaa0.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - c8dd384b572ae.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - fe3886d58decd.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 3d6d2d1ea76f0.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 8d42d077ca955.jpg
  14. No to chyba zaryzykuje. Na granatowym powinno być OK

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.