Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wybór wiertarko-wkrętarki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcę kupić wiertarko-wkrętarke do użytku domowego. Wiadomo jak to jest, raz kiedyś jest potrzeba coś pomajsterkować.

Zastanawiam się nad:

BOSCH PSR 12 wkrętarka 12V/26Nm/1,2Ah 2aku walizka (4299193770) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

lub

WIERTARKO-WKRĘTARKA AKUM. 18,0 V EPC 18 CABK BLACK&DECKER ? Narzędzia Online

Ktoś posiada któryś z tych modeli?

Proszę o jakieś sugestie

Opublikowano
  • Autor

nie chciałbym jednak przekroczyć kwoty 350zł...

Opublikowano

Wg mnie jest tylko jeden sensowny wybor. Uzywam jej od ok roku. Aku trzymaja bardzo dlugo, laduja sie w 45 minut. W zestawie sa dwa. Dobra jakosc wykonania. Do uzytku domowego najlepsza....

CELMA WIERTARKO-WKRĘTARKA WAK 14 2 AKU WALIZKA FV (4343255842) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Pracuje bardzo duzo w metalu i drewnie

Tego Boscha z linku mamy w pracy. Wielka kupa:facepalm: Aku laduje sie pol dnia a pracuje bardzo krotko

Dla mnie priorytetem sa dwa aku i szybka ladowarka. A jej nie ma ani Bosch ani B&D a to eliminuje te wkretarki bo nie daja zadnego komfortu pracy

Opublikowano

Z szybkim ładowaniem i długim czasem pracy (akumulatory 3Ah) na myśl przychodzi mi Makita. Z tym że to już przedział cenowy ponad zamierzoną kwotę 350zł. Warto popatrzeć w używkach

Opublikowano
Z szybkim ładowaniem i długim czasem pracy (akumulatory 3Ah) na myśl przychodzi mi Makita. Z tym że to już przedział cenowy ponad zamierzoną kwotę 350zł. Warto popatrzeć w używkach

Same zajechance... nie warto. Nie znajdziesz w tej cenie ladnego zadbanego nie zajechanego zestwu z dwoma aku

Opublikowano
Z szybkim ładowaniem i długim czasem pracy (akumulatory 3Ah) na myśl przychodzi mi Makita. Z tym że to już przedział cenowy ponad zamierzoną kwotę 350zł. Warto popatrzeć w używkach

Same zajechance... nie warto. Nie znajdziesz w tej cenie ladnego zadbanego nie zajechanego zestwu z dwoma aku

Napisałem trochę na skróty. ?Na myśli miałem używaną wkrętarkę + ładowarkę. Jeśli chodzi o akumulatory to wychodzi to drogo, bo akumulator 3Ah kosztuje ok 200zł/szt.

Kamillo, powiedz, czy zależy Ci na nowym sprzęcie, czy używka w dobrym stanie też obleci? Mogę podpytać znajomego czy ma coś takiego u siebie, w stanie wizualnym i technicznym takim abym nie musiał oczami świecić

Opublikowano
Z szybkim ładowaniem i długim czasem pracy (akumulatory 3Ah) na myśl przychodzi mi Makita. Z tym że to już przedział cenowy ponad zamierzoną kwotę 350zł. Warto popatrzeć w używkach

Same zajechance... nie warto. Nie znajdziesz w tej cenie ladnego zadbanego nie zajechanego zestwu z dwoma aku

Napisałem trochę na skróty. ?Na myśli miałem używaną wkrętarkę + ładowarkę. Jeśli chodzi o akumulatory to wychodzi to drogo, bo akumulator 3Ah kosztuje ok 200zł/szt.

Kamillo, powiedz, czy zależy Ci na nowym sprzęcie, czy używka w dobrym stanie też obleci? Mogę podpytać znajomego czy ma coś takiego u siebie, w stanie wizualnym i technicznym takim abym nie musiał oczami świecić

Jezeli chodzi o Makite i zestaw do 350 zl, nie znalazlem na allegro nic godnego zakupu. Jezeli chodzi o wspomniana Celme jestem bardzo zadowolony. A w kieszeniu zostaje 100zl np na fajny zestaw bitow lub wiertel :wink:

Opublikowano

No to się zgadza. Ciężko znaleźć kompletny zestaw do 350zł. Po części jest to też kwestia samej marki Makita, jednak tak jak pisze kolega wyżej Celma też daje radę. Wybór należy do Ciebie :)

Opublikowano
  • Autor

Frodus wolę coś nowego...

Wybieram pomiędzy

WIERTARKO-WKRĘTARKA AKUM. 18,0 V EPC 18 CABK BLACK&DECKER ? Narzędzia Online

a wspomnianą i zachwalaną przez was Celmą

CELMA WIERTARKO-WKRĘTARKA WAK 14 2 AKU WALIZKA FV (4343255842) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

rozumiem że lepiej celma?

podpowiedzcie bo jutro zamawiam

Opublikowano

Black Decker laduje sie 3 godziny - to ja dyskfalifikuje. Sprzet ma pracowac ciagle, bez stresu. A nie ze przerwiesz prace bo aku padl:facepalm: a drugi naladuje sie za 2 h:decayed:

Tym bardziej ze B&D ma mniej pojemne aku....

Opublikowano

Ten Blacky, czy Bosch to chłam nie warty funta kłaków. Za te pieniądze to faktycznie ta Celma słynąca za moich czasów majsterkowania z dużej niezawodności.

Opublikowano

Wspomne jeszcze tylko ze Celma ma gwarancje door to door

Opublikowano

Ja z doswiadczenia polecam MILWAUKEE. Bardzo porzadne wkretarki jak i caly inny sprzet. Co roku bywam w USA i tu sa one cholernie popularne i cenione. Swoja droga moge zalatwic tego typu sprzet ze stanow w bardzo konkurencyjnych cenach (cena na allegro za zestaw 2400zl) ja bym mogl zalatwic za 1400 ale to inny dzial chyba, nie bede sie tu reklamowal (wiem, juz to zrobilem :grin: )

Opublikowano

Czy to prawda że MILWAUKEE to jakiś odłam MAKITY?

A w USA czasem nie chwalą DeWalt'a ?

Opublikowano
Czy to prawda że MILWAUKEE to jakiś odłam MAKITY?

A w USA czasem nie chwalą DeWalt'a ?

Nie. Makita ma Maktec

Opublikowano

De'Walt zajebiszczy,ale Makita wystarczy w z upełnosci

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.